wmaraci reklam

PageSpeed Insights LCP ve FCP Problemi

14 Mesajlar 2.494 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

viper302 adlı üyeden alıntı

Cevabınız için teşekkürler, WP Super Cache aktif edince Hummingbird eklentisini kapatmam gerekiyor. Hummingbird eklentisi kapalı olunca da hız çok düşüyor. Hummingbird ve Autoptimize kullanınca skor yükseliyor ve sıkıştırma hataları felan hepsi kalkıyor. WP Super Cache pek etki etmiyor gibi, acaba hangi eklentileri kullanmalıyım?

Hummingbird çok test ettim zamanında. Biraz kendini havalı gösteriyor sadece :)

Wp Super Cache yanına https://tr.wordpress.org/plugins/fast-velocity-minify/ bu eklentiyi yükleyebilirsiniz puanlara destek olsun diye.

Slide vs olmadığı için rahatlıkla hem siteniz hızlanmış olur hem de puanlar yükselir.

wmaraci
reklam

viper302 viper302 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 19 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Cevabınız için teşekkür ederim. Yarın test edicem umarım faydası olur.

Empat Empat Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)

viper302 adlı üyeden alıntı

Cevabınız için teşekkürler, WP Super Cache aktif edince Hummingbird eklentisini kapatmam gerekiyor. Hummingbird eklentisi kapalı olunca da hız çok düşüyor. Hummingbird ve Autoptimize kullanınca skor yükseliyor ve sıkıştırma hataları felan hepsi kalkıyor. WP Super Cache pek etki etmiyor gibi, acaba hangi eklentileri kullanmalıyım?

Merhaba.

Websiteniz için profesyonel hız optimizasyonu hizmeti verebilirim. Çalışmam sonucunda Advanced paketi dahilinde, Google PageSpeed verilerine göre mobil skorunuzu 70+, masaüstü skorunuzu 90+ yapabilirim. Hız ile ilgili diğer veriler de skorla orantılı olarak iyileşecektir.

"neden bir başkası yerine senden hizmet almalıyım" diye bir soru sorarsanız, referanslarımı ve güvenilirliğimi sunabilirim. Hız optimizasyonu ve wordpress geliştirme konusunda *** ve sosyal medyada birçok referansım bulunmaktadır. Güvenilirlik olarak, sadece referanslarımı değil, şirketimden sizin adınıza keseceğim faturayı da sunuyorum. Üstelik, kampanya dahilinde çalışmanın kdv ücretini ben karşılıyorum.

---Hizmetlerim Hakkında Sık Sorulan Sorular---

Teslim Süresi Hakkında Bilgi Verir misin?
Tabii ki. Yoğunluk nedeniyle teslim süresi olarak 3 gün belirledim. Ödeme yapıldıktan ve giriş bilgileri belirtildikten itibaren, maks. 3 gün sonra teslim ediyorum. Muhtemelen, 2.ci veya 3.cü gün çalışmaya başlıyorum. Çalışma ortalama 1 saat sürüyor eticaret siteleri, haber siteleri ve adsense reklamı barındıran siteler haricindeki sitelerde.

Hız Optimizasyonu Hizmeti Ücreti Nedir?
Adsense vb. 3rd parti reklam barındıran siteler, eticaret siteleri ve haber siteleri hariç tüm siteler için ilanımdaki paketlendirme sistemi ve fiyatlar geçerlidir.

Kesin Olarak Başarıya Ulaşabilir misin?
Eğer hosting/sunucu veya wordpress siteniz kaynaklı bir yapılandırma sorunu (hız optimizasyonu değil, diğer konularla ilgili) yoksa kolaylıkla hedeflerime ulaşabilirim. Eğer varsa, sorunu tespit edip sorunun detaylarını ve çözümünü içeren bir makale bağlantısı gönderirim.

Sadece Puanların Değil, Açılış Süresini ve Diğer Değerlerin de İyileştirilmesini İstiyorum. Bu Mümkün mü?
Google Pagespeed'te puanın yükselmesi ile, fcp, lcp, etkileşim süresi ve hız indeksi değerlerinin iyileşmesi doğrusal orantıda ilerliyor. Bu yüzden çalışmalarımda öncelikli olarak Google Pagespeed verilerini baz alıyorum.

Daha fazla bilgi edinmek için ticaret konumu inceleyebilirsiniz:

***.net
https://www.***.net/wordpress-seo-guvenlik-amp-bakim/2296441-hiz-optimizasyonu-paketleri-google-pagespeed-odakli-hizmet-cls-sorunu-cozumu-adiniza-e-fatura.html

WMARACI
https://wmaraci.com/forum/wordpress-hizmetleri/hiz-optimizasyonu-paketleri-google-pagespeed-odakli-hizmet-cls-sorunu-cozumu-adiniza-e-fatura-626163.html

viper302 viper302 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Siber Güvenlik Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 19 / 26
  • Ticaret 3, (%100)
Cevabınız için teşekkürler, mobil skorum 99% masaüstü skorum 100% zaten. LCP ve FCP problemimi de halledeceğimi düşünüyorum.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al