wmaraci reklam

paravan bloglar hakkında

10 Mesajlar 1.110 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mka68 mka68 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknisyeni
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%50)
Paravan bloglar hakkında aklıma bir kaç soru takıldı yardımcı olursanız çok sevinirim :)

1)Bloglar tek pc den açılabilirmi?
2)Bu Bloglara ne kadar içerik girilmeli kimi diyo 3 gün kimi diyor 1 ay neye göre bu süre belirleniyor?
3)1 ay boyunca 5-10 tane paravan bloga özgün içerik girmekdense o içerikleri satıp backlink almak daha mantıklı olmazmı?
4) bloglardan link çıkışı yaptık diyelim daha sonrada biz o bloglara sürekli konu girmek zorundamıyız öyleyse çok aşırı bi mantıksızlık var sürekli içerik girmekdense o içerikleri satıp tanıtım yazısı ve link alarak alt yapı yapmak daha mantıklı değilmi ?

Film Sitesinden Link Satışı Pm İle Ulaşınız
wmaraci
reklam

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Zaten tanıtım yazısı ve link almamak için yapılıyor paravan blog. Öyle bir imkanın varsa uğraşma.

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%50)
aynı mantığa geliyor birinde emek veriyorsun birindede vakitten kazanıyorsun

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba;

1) Bloglar tek pc'den açılabilir. Fakat içerik ekleyeceğiniz ve paravan bloglarınıza giriş yapacağınız zaman, tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz veya gizli modda girmeniz ya da tor browser kullanmanız, yapacağınız çalışmayı gizli tutar.

2) 10-20 kadar web sitenizin konusuna yakın konularda içerik girmeniz ve kendi web sitenize 2 ay sonra link vermeniz, uğraşmanıza yetecek derecede sitenize fayda sağlayacaktır.

3) Keşke, backlink satanların hepsi sitelerini çöp site yapmasaydı da; bu dediğiniz yöntemi kullansaydık. Ben mesela 7 aylık siteme backlink veya tanıtım yazısı almadım ama herkes uzun süreli kullanacağı sitelere backlink veya tanıtım yazısı almak istemez. Ayrıca kaynak göstermeyi sevmeyen milyonlarca web sitemiz var. Ülkemizde uçan kuşun bile para olarak görüldüğü, bu düzende backlink almanızı önermem. Ben backlink satanların %95'inin, backlink sattıkları web sitelerinin çöp olduğuna gönülden inanıyorum.

4) Bu durum bana da tuhaf geliyor ve söz konusu paravanlardaki makalelerin, çok fazla zaman harcanmadan yazılacak yazılardan oluşturulması fikri mantıklı düşündüğümde ağır basıyor. Ancak sonuçta biz internet kullanıcılarına yararlı madde oluşturma düşüncesi de kafamdan çıkmadığından dolayı, henüz paravan blog işine girmedim. Ancak girme niyetim var.

Durgun sular derin akar.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%50)
Yani paravan blog kendimize sağlam backlink oluşturmak için yapılan birşey ama kısa vadede bırakmak sitemize zarar vercek o yüzden siteyi kapatana kdr sürekli devam etmek zorunda kalacaz :/ nasıl birşey yapmalıyım bende anlamadım kafam çorba oldu gitti iyice :/

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Aslında bu kadar uğraş vermenin faydası büyük olacaktır. Çok kullanmadığınız bir web siteniz daha varsa, paravanlardan buna bağlantı vermek ve daha sonra bu web sitesinden ana sitenize bağlantı vermek. Çok daha uygun olacaktır.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%50)
elimde domain çok ama şuan ilgilendiğim sektör ile alakalı değiller bunun bi sakıncası olurmu

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Merhaba;

1) Bloglar tek pc'den açılabilir. Fakat içerik ekleyeceğiniz ve paravan bloglarınıza giriş yapacağınız zaman, tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz veya gizli modda girmeniz ya da tor browser kullanmanız, yapacağınız çalışmayı gizli tutar.

2) 10-20 kadar web sitenizin konusuna yakın konularda içerik girmeniz ve kendi web sitenize 2 ay sonra link vermeniz, uğraşmanıza yetecek derecede sitenize fayda sağlayacaktır.

3) Keşke, backlink satanların hepsi sitelerini çöp site yapmasaydı da; bu dediğiniz yöntemi kullansaydık. Ben mesela 7 aylık siteme backlink veya tanıtım yazısı almadım ama herkes uzun süreli kullanacağı sitelere backlink veya tanıtım yazısı almak istemez. Ayrıca kaynak göstermeyi sevmeyen milyonlarca web sitemiz var. Ülkemizde uçan kuşun bile para olarak görüldüğü, bu düzende backlink almanızı önermem. Ben backlink satanların %95'inin, backlink sattıkları web sitelerinin çöp olduğuna gönülden inanıyorum.

4) Bu durum bana da tuhaf geliyor ve söz konusu paravanlardaki makalelerin, çok fazla zaman harcanmadan yazılacak yazılardan oluşturulması fikri mantıklı düşündüğümde ağır basıyor. Ancak sonuçta biz internet kullanıcılarına yararlı madde oluşturma düşüncesi de kafamdan çıkmadığından dolayı, henüz paravan blog işine girmedim. Ancak girme niyetim var.

Ustam tor brovser hakkında kısa bir bilgi rica edip dehşet verici bir durumu açıklayayım.
Geçenlerde forum tanıtım whois gibi backlink alacağım paketlere bakıyorum. Neyse tesadüfen biriyle konusurken bana bu forum siteleri yüzünden batan dev bir siteden bahsetti. Hatta bana wm toollsa gelen mesajların resmini yolladı. Bir forumda bir site tantılmış google bunu spam olarak görmüş ve ceza vermiş. sonuçta dev gibi site battı gitti. Resmiler duruyor hala. Lafı nereye getirdik. Backlink almak için paravan fikri en mantıklısı. Sonuçta makale yazıp satmak kolay değil o da ayrı bir emek. Hem makalede bir müşteriyi memnun etmek zorundasın ama burada değilsin. Ha ben gizlilik ayarlarını hiç anlamıyorum ama paravan kadar mantıklı bir şey yok. Kaliteli backlink alsan da ayrın silinmeyeceğini ya da sitenin zamanla googlede zararlı hale gelmeyeceğini bilemezsin. Paravanlara 500 kelimelik makaleler yaz haftada bir tane bence oradan alacağın link diğerlerin çoook daha sağlıklı.

Jengawer Jengawer Tıp Öğrencisi E-Mail Onaysız
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tıp Öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 20, (%100)
Aklımda bununla ilgili güzel bir fikir var. Paravan blog kardeşliği gibi bir şey yapabiliriz. Sistemin alt yapısını ben kodlayabilirim. Mantığını anlatayım size.

Herkesin en az bir tane blogspottan açılmış paravan blogu olacak. Herkes blogunu bu uygulamaya bağlayacak. Paravan bloglara özgün içerik girilmeye devam edecek. Sonuçta bir paravan blog havuzu olacak. Sonra ikili anlaşmalarla bu paravan bloglardan hem kendi tanıtım yazısını yayınlayacak hem de başkasınınkini. Başkası da hem kendininkini hem öbürünkini. Böylece sadece bir ya da iki paravan blogla bir sürü tanıtım yazısı kazanılmış olacak.

Ekstradan sistem yazıların siteden kaldırıp kaldırılmadığını kontrol edecek. Karşılıkla olmadan direk ücretli bir şekilde de tanıtım satışı yapılabilir.

Sistemin her türlü alt yapısını ben kodlayabilirim. Bu iş olur diyorsanız WMAracı üyeleri olarak girelim bu işe.
cwt

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 2, (%50)

Jengawer adlı üyeden alıntı

Aklımda bununla ilgili güzel bir fikir var. Paravan blog kardeşliği gibi bir şey yapabiliriz. Sistemin alt yapısını ben kodlayabilirim. Mantığını anlatayım size.

Herkesin en az bir tane blogspottan açılmış paravan blogu olacak. Herkes blogunu bu uygulamaya bağlayacak. Paravan bloglara özgün içerik girilmeye devam edecek. Sonuçta bir paravan blog havuzu olacak. Sonra ikili anlaşmalarla bu paravan bloglardan hem kendi tanıtım yazısını yayınlayacak hem de başkasınınkini. Başkası da hem kendininkini hem öbürünkini. Böylece sadece bir ya da iki paravan blogla bir sürü tanıtım yazısı kazanılmış olacak.

Ekstradan sistem yazıların siteden kaldırıp kaldırılmadığını kontrol edecek. Karşılıkla olmadan direk ücretli bir şekilde de tanıtım satışı yapılabilir.

Sistemin her türlü alt yapısını ben kodlayabilirim. Bu iş olur diyorsanız WMAracı üyeleri olarak girelim bu işe.

bu sistem çok güzel olabilir ama dediğim gibi sürekli güncel tutulacak bloglar olmalı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al