wmaraci reklam

Rekabet Gücü Yüksek Sektörde İlk 3 Sayfa İş Yapar mı ?

4 Mesajlar 703 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Respx Respx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Merhabalar
Yaklaşık olarak 15 aylık bir süredir site işleriyle uğraşıyorum. Kısa bir süre gibi görünsede kendimi hep geliştirmek için okudum yazdım uyguladım forumlardan bloglardan yardım aldım ve yüksek rekabet gücü olan sektörlerde güçlü ve seo bilgisi bulunan 6 kişilik ekibimle profosyonel bir site kurup hergün uğraşıyoruz. Onedio gibi sitelerin ilk sayfaları meşgul ettiği film önerileri - dizi önerileri gibi anahtar kelimelerde 6 ay gibi bir süre sonunda ilk 3 hatta 2. sayfada yer almayı başardık. Beklentimizin altında ilerliyoruz sizce azimle devam etmekte fayda mı var yoksa daha düşük rekabet gücü olan bir sektör mü seçmemiz gerek ?

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam 6 ay devam etmişsiniz. Pes etmez devam ederseniz belki bir şeyler kazanabilirsiniz. 6 ay emek verilmiş bir projeyi bırakıp yeni bir projeye başlamak için öncekinden çok çok daha iyi bir proje olması gerekir. Sizin kararınız tabi.

NeMerak NeMerak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 14 / 213
  • Ticaret 11, (%100)
Azimle devam etmenizi öneririm. Belki 1 belki 2 yılda belki de yarın ilk sayfaya çıkarsınız ya da ilk sıraya belli olmaz siz devam edin. İlerleyen zamanlarda emeğinizin kat kat karşılığını alacaksınız ama bu Türkçe bir site için zor bir durum ( kitleniz yok ise )

VaveTR

Desvian Desvian SEO Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** İ**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 14 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle devam etmelisiniz. 1. sayfaya yerleştiğinizde bütün emeklerinze değmiş olcak. Tıklanmaların %95 i birinci sayfadaki sitelere düşüyor diye bir araştırma okumuştum. Şuan 2. sayfa olmanız bence bir başarı aynı devam :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al