wmaraci reklam

SEO eğitimi önerileri istiyorum

5 Mesajlar 1.003 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir web sitesi projem var. Sağlam adımlarla gitmek istiyorum. SEO'nun hit ve kalite konusunda belirleyici olduğunu da biliyorum. Bu yüzden sizlerden kapsamlı seo eğitimi öneri istiyorum.

udemy ya da başka platformdan satın alabileceğim videolu eğitim setleri önerileriniz nelerdir?

wmaraci
reklam

oirmak1975 oirmak1975 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Google ADS Sertifikalı Uzman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
İşte size kendi eğitim setimi öneririm wordpress, seo ve google servislerini içeriyor devamlı yeni dersler de eklemekteyim üstelik eğitim setimi alanlara da binlerce dolar değerinde tema ve eklenti de hediye ediyorum ancak hediyeleri 15 günlük eğitim seti iade süresi geçtikten sonra yani eğitim setimi 15 gün içerisinde iade etmeyenlere vereceğim bunun için bana iletişimden yazarsanız size 15 günlük iade süresi geçtikten sonra dosya transfer siteleri üzerinden siteme hangi epostayla kayıt olursanız o epostaya hediyelerinizi göndereceğim.
https://www.ozerirmak.com.tr/courses/google-seo-egitim-seti

https://www.ozerirmak.com.tr

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)
hangi eklentiler verilecek ?

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Seo hizmeti satın alırken kdv dahil 17.70₺ ye binlerce dolarlık ürün ve hizmeti neden verildiğini mutlaka sorun!
Eğer li yazılım ve kodlaması kendisine ait olmayan W*rez temaları vermeyi amaçlayan olursa, uzak durun ya da ticari bilgilere mutlaka erişmeye çalışın.

Ayrıca Bir ticaret yaparken +KDV fiyat veriliyorsa eğer, eğitim seti satışı yapılan sitede mutlaka alttaki TİCARİ iletişim bilgilerini arayın veya isteyin.

Firma bilgileri
Vergi Dairesi bilgileri
Mersis kayıt
Ticaret odası kaydı
Ticari iletişim/yazışma adresi ve telefon bilgisi bulunmalıdır.

Sitede isim ve gsm numarasından başka bir ticari bilgisi olmayan sitelerden alışveriş yaparken DİKKATLİ OLUN!

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

oirmak1975 oirmak1975 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Google ADS Sertifikalı Uzman
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
Benim kendime ait şahıs şirketim var ve devamlı satış yapıyorum bugüne kadar hiç kimseyi de dolandırmadım herkese hakkını fazlasıyla veriyorum beni facebooktan tanıyanlar bilirler zaten daha öncesinde de udemyde eğitim setimi satıyordum ancak oradan kaldırdım şimdi sadece kendi sitemde satıyorum sitemde 3d secure güvenlik sistemi bulunmaktadır paytr alt yapısıyla sitemden herkes güvenle alışveriş yapabilir verdiğim hediyeler de gpl lisanslı yani açık kaynak kodlu ürünlerdir kesinlikle warez ürünler değildir tabiki lisans anahtarları yok lisans anahtarlı ürünler sadece tek bir domainde kullanılabiliyor gpl lisanslı yani açık kaynak kodlu ürünler sınırsız domainde kullanılabiliyor benim amacım benden eğitim seti alanlara bir nebze olsun maliyetlerini düşürmelerini sağlamaktır herkes bir tema için 59 dolar veremez her site için üstelik büyük bir sitede ücretli temayla birlikte bir sürü ücretli eklenti kullanmak gerekebiliyor hele bir de e-ticaret sitesi kuracaksanız nerden baksanız 700-800 dolar tema ve eklenti masrafı yapmanız lazım bu kadar masrafı da herkes yapıp site kuramaz o yüzden ben de açık kaynak kodlu ürünleri öğrencilerime veriyorumki onlara biraz katkı sağlayayım diye ayrıca tüm öğrencilerime sınırsız destek de sağlıyorum fiyatımın ucuz olması hizmetlerimin işe yaramadığını göstermez bu yüzden beni burada insanları kandırıyor gibi tanıtmayın bugüne kadar hiç kimseyi kandırmadım her zaman işimi dürüst yapan bir insanımdır zaten her sattığım ürüne de fatura kesen bir insanım.

https://www.ozerirmak.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al