wmaraci reklam

Seo Hakkında Küçük Bir Soru

5 Mesajlar 714 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahmtcngcl ahmtcngcl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 64 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, websitem blog sitesi değil. E-ticaret sitesi gibi.Diğer rakipleri incelediğimde seoda bana + katacak tek şey blog yazmak oluyor sanırım çünkü rakiplerimden blog yazan yoktu ama hem domain adı(domainde içeren anahtar kelimeler) olsun hemde domain yaşı olsun benden çok öndeler bu yüzden sıralamada yükselmek için sitede ayriyeten bir blog sayfası açsam düzenli içerik paylaşımı yapsam güzel bir avantaj sağlamış olurmuyum ? Eğer avantaj sağlarsa haftada kaç kere ve nasıl bir düzenle içerik paylaşmam daha iyi olur ? Bilginiz varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Evet avantaj sağlamış olursunuz. Orada kitle oluşturmanız gerekiyor. Kitleyi de çok içerikle değil kaliteli içerikle oluşturursunuz.
ahmtcngcl

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
İnternet siteniz ne olursa olsun mutlaka blog alanına sahip olması bir artı sağlar, örnek vermek gerekirse kendi yazılım şirketimin sitesinde de içerik üretimi yapıyoruz. Google'dan organik olarak trafik almanıza yol açabilir ve buna ek olarak sitenin içini daha dolu gösterir.
ahmtcngcl

kişi bu mesajı beğendi.

ahmtcngcl ahmtcngcl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 64 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Saffet Bipixel yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sitem blog üzerine odaklı olmadığı için içerik araştırıp yazmakla uğraşmaya zamanım olmuyor. İ.erik ve makale sağlayan ajanslarla anlaşsam kaliteli içerik sağlayabilirler mi ? Yeniyim bu konularda tam emin olamıyorum açıkcası tamamen özgün ve seo uyumlu olacağına çokta güvenmiyorum. Varsa bildiğiniz bir ajans bana pmden veya buradan yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
ahmtcngcl Evet içerik ajansları var fakat ben hiç satın alım yapmadım bu konuda tavsiye verebileceğim bir içerik ajansı yok.
ahmtcngcl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al