wmaraci reklam

SEO Uyumluluğu Konusunda Önerilerinizi Bekliyorum

8 Mesajlar 733 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

daskadir daskadir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar. Amatör olarak wordpress tabanlı bir site kurdum. Neredeyse her gün özgün içerikler koymaya çalışıyorum. Sitem hakkında öneri ve yorum yapabilir misiniz? Şuanda 8-10 kullanıcı falan geliyor siteme ve profesyonel yardım alma durumum yok. Öğrenmeye çalışıyorum.

SSL sertifikası almanın ne gibi artıları vardır?

Ayrıca backlink nedir? Nasıl alırım?

Sitem girişim hukuku üzerine. Daha çok hukuk yazıları var ancak hukukçulara değil girişimcilere yönelik yazılar, hedef kitlenin dikkatini nasıl çekebilirim?

http://girisimhukuku.co

wmaraci
reklam

cleiner cleiner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek gayrimenkul Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 15 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
SSL Kurun ücretsiz olanlar da işinizi görür.

• Üyelik 02.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam sağ olun bu ssl in ne artısı oluyor peki ben standart bir blog yazarıydım yeni giriştim bu işlere :)

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba,
1)SSL Google karşısında gücünüzü arttırır zaten adı üstüne güvenlik sertifikasıdır. Üst sıraları sslsiz sitelerin aldığını çok az gördüm

2) Siteniz hız testinden PageSpeed'de 34 çıktı resimleri optimize etmelisiniz bunun yanında css, js sıkıştırma işlemleri (WordPresste w3 cache eklentisini işinizi bir nebze görebilir) ayrıca gzip (cpanel>optimizasyon) açmanızı öneririm
3) En son yazınızı kontrol ettim %68 Kopya çıktı. Kaynaktan bilgiyi direk çekmek yerine yorumlamanızı tavsiye ederim aksi taktirde iç dinamikler için en önemli şey özgün içeriklerdir.
4) Backlink başka sitelerden aldığınız referans linkleridir. Hukuk üzerine blogunuz bence firma ekleme sitelerine ekleyebilirsiniz bu arada hukuk forumlarında aktif olursanız (sitenizin adıyla linkiyle vs) hem organik ziyaretçi hem backlink alabilirsiniz. Backlink Seo çalışmaları kapsamındadır forumda ticaret bölümünden çeşitli uzmanlar tarafından farklı tiplerde backlink ve seo hizmetleri satın alabilirsiniz. Eğer kendiniz öğrenmek istiyorsanız, sosyal imleme, paravan blog gibi kavramları araştırarak kendi çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.
vidanjorcu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 02.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam, ilginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederim. yorumlarınızı okuduktan sonra site üzerinde görsellerin boyutlarını düşürerek ve cpanelden sıkıştırma yaparak hızı 88 e kadar çektim (gmetrix isimli sitenin verisi- google dan bakınca 79 gözüküyor)
içerikler açıkçası kendime hazırladığım notlar, zaman zaman bazı makalelerden aldığım kısımlar oluyor, muhakkak kaynak belirtiyorum. Bahsettiğiniz yazı aslında giriş mahiyetinde olduğu için pek önemsemedim. Hangi kaynaktan kontrol ediyorsunuz?
bir iki firma kayıt sitesine de kaydoldum çok sağ olun.

ayrıca şu w3 cacheyi yükledim ancak kullanamadım.
ayrıca ssl için nereyi tavsiye edersiniz?
çok sağ olun

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
Muhtemelen hosting firmanız ücretsiz bir ssl sertifikası sağlıyordur onu kullanabilirsiniz. Şimdilik ücretli olarak satın almaya gerek yok şahsımca, w3 cache için de miniply kısmından vs sıkıştırma yapabilirsiniz. 88 puan çok iyi bu arada
Ayrıca Google'a özgünlük kontrol veya kopya kontrol yazarsanız bir çok araç çıkacaktır onlardan kullanabilirsiniz. Direk link vermeyeyim zaten benim kullandığım ücretli olduğu için fakat bu anahtar kelimelerle bulabilirsiniz.

• Üyelik 02.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hocam merhabalar, bir yazı oluşturdum ancak 900 küsür kelime oldu. seo için ideal kelime aralığı nedir?

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
Şimdi içerik arttıkca dikkat etmen gerekenler var.
Her makalen 300 kelimenin üzerinde olacak deniyorsa ve sen 300 kelimelik bir makalenin içerisnde 4 kez anahtar kelimeni geçiriyorsan 900 kelimelik bir makalende 4x3=12 anahtar kelime girmelisin.Peki bunun nedeni nedir? Makalen uzadıkca anahtar kelimenin farklı yerlerde görülmesi Google tarafından o kelimeye yoğunlaştığın anlamına gelir ve o kelime üzerinde bir makale olduğunu varsayar.
Kolay gelsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al