lostyazilim

Seo için hangi dizinleri önerirsiniz

8 Mesajlar 1.408 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Merhabalar. Seo için dmoz dışında önerebileceğiniz dizin varmı. nasıl dizinlere eklersem seo'ya olumlu ya da olumsuz etkisi olur.

Pr değeriyüksek dizinlere google amca nasıl bakar

Tayfun
wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Ben dmoz dışındakilere eklemeyi tavsiye etmem. Zaten hepsi nofollow veriyor yada karşılıklı link veriyorsun. 3 adet sitem dmozda ekli gayet farkediyor.

Daha önce iyisayfa, webservis, bul.gen.tr, turkishmedia, suub.net, folkd gibi dizinlere ekledim fakat hiç bir yararını görmedim herhangi bir sitemde. Ve genelde rekabetsiz alanlarda site açarım ben. :)

PrestijSolution PrestijSolution SEO and DEVELOPER Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo ve Web Tasarım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 606
  • Beğeniler 30 / 139
  • Ticaret 29, (%93)
şu hale bak yıl olmuş 2014 hala dizinlere ekleme ile uğraşıyor insanlar.Ülkemiz internet ve seo konusunda ne kadar geri bu konuları görünce daha çok anlıyorum.Konuyu açan arkadaşa herhangi bir sitem veya laf söylemiyorum.Ama bütün webmaster forumları olsun bu tarz konular gördükçe insanların güzel umutlarla boşuna kürek çektiğini anlıyorum.Hocam dmoz da dahil olmak üzere dizinler artık 2005 yıllarında kaldı.Hiçbir faydası yok siteye.Hatta zararı var.Size seo olarak tavsiyem gidin sitenizin içeriğini özgün ve zengin yapın,sitenizi ana domainine değil de alt sayfalarınıza ve yan kelimelere zamana yayarak tanıtım yazıları alın.Ara sırada link alın.Bu şekilde istikrarlı gidin birkaç ay hatrı sayılır hitiniz olur.Onun dışında birşey yapmanıza hiç gerek yok.Yok dizin,yok forum cart curt boş işler bunlar.Dediklerimi yaparsanız istikrarlı ve zamana yayarak ozaman birşeyler kazandıran siteye sahip olursunuz.

www.mucahitguner.com

deepstate deepstate WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 64 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
aol uyelik acip tanita bilirsin

wmaraci
wmaraci

ulas18 ulas18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek mağaza müdürü
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 4, (%100)
iyi diyorsunuzda dmoz a 50 kere kayıt bıraktım,iplemediler beni

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
http://www.hurlist.com/

Google'a "Blog Hocam" yazın.

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
cevaplar için Teşekkürler

Peki PR değeri yüksek yabancı dizinlere google amca nasıl bakıyor

örnek incrawler.com gibi

Ek Olarak:

PrestijSolution adlı üyeden alıntı

şu hale bak yıl olmuş 2014 hala dizinlere ekleme ile uğraşıyor insanlar.Ülkemiz internet ve seo konusunda ne kadar geri bu konuları görünce daha çok anlıyorum.Konuyu açan arkadaşa herhangi bir sitem veya laf söylemiyorum.Ama bütün webmaster forumları olsun bu tarz konular gördükçe insanların güzel umutlarla boşuna kürek çektiğini anlıyorum.Hocam dmoz da dahil olmak üzere dizinler artık 2005 yıllarında kaldı.Hiçbir faydası yok siteye.Hatta zararı var.Size seo olarak tavsiyem gidin sitenizin içeriğini özgün ve zengin yapın,sitenizi ana domainine değil de alt sayfalarınıza ve yan kelimelere zamana yayarak tanıtım yazıları alın.Ara sırada link alın.Bu şekilde istikrarlı gidin birkaç ay hatrı sayılır hitiniz olur.Onun dışında birşey yapmanıza hiç gerek yok.Yok dizin,yok forum cart curt boş işler bunlar.Dediklerimi yaparsanız istikrarlı ve zamana yayarak ozaman birşeyler kazandıran siteye sahip olursunuz.

Doğru diyorsunuz da seo'yu yeni öğrenmeye başladım. Bu yüzden hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum. Yazılarım özgün, anahtar kelimeleri seçerek oluşturuyorum bu konularda sıkıntı yok Ama kafamı karıştıran şey bir kişinin dediği şey abşkasını tutmuyor. örneğin seo ile bir makale okuyorum dmoz'a ekle diyor başkası ekleme diyor.

Peki şöyle bir soru sormak istiyorum wm aracına göre bir sitemde seo değeri 82 diğerinde 74 bu oranlar yeterli mi

Tayfun

gencolusum gencolusum Güç işLerin zoraki adamı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek eLeman
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 13 / 43
  • Ticaret 18, (%100)

tayfunsg adlı üyeden alıntı

cevaplar için Teşekkürler

Peki PR değeri yüksek yabancı dizinlere google amca nasıl bakıyor

örnek incrawler.com gibi

Ek Olarak:

Doğru diyorsunuz da seo'yu yeni öğrenmeye başladım. Bu yüzden hangisi iyi hangisi kötü bilmiyorum. Yazılarım özgün, anahtar kelimeleri seçerek oluşturuyorum bu konularda sıkıntı yok Ama kafamı karıştıran şey bir kişinin dediği şey abşkasını tutmuyor. örneğin seo ile bir makale okuyorum dmoz'a ekle diyor başkası ekleme diyor.

Peki şöyle bir soru sormak istiyorum wm aracına göre bir sitemde seo değeri 82 diğerinde 74 bu oranlar yeterli mi

Oranlara takılma kardeşim. En iyi içerik sendeyse saten yukseleceksin.
Sayfa yapında meta content duzenin sağlam olsun gerisi içeriğinden gelir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al