wmaraci reklam

Seo işi almak için

12 Mesajlar 1.826 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ariass Ariass WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 10, (%100)
Şahsi görüşümdür:

Udemy'de eğitim izleyerek SEO uzmanı olmanız imkansız. Yaklaşık 10 yıldır SEO ile meşgulüm. Sabit olan bir kaç teknik var. Tüm sitelerde bunlar evrile çevrile farklılaştırılarak anlatılıyor(aslında hepsi aynı). Ama kendi deneme yanılma yöntemlerimleriyle edindiğim ve hala başarıya ulaştıran tecrübelerim var ve bunları asla ve asla kimseyle paylaşmam. (Kimse paylaşmaz.) O yüzden dediğim gibi, internetteki verilen kısıtlı bilgiye sahipsiniz sadece ve bu bilgilerle bir noktaya kadar gelebilirsiniz.

thanks god
wmaraci
reklam

oneyazar oneyazar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 126 / 156
  • Ticaret 3, (%100)
SEO alanında hizmet vermeniz için önce kendi siteniz tepede olması lazım ve hizmet verdiğiniz siteler olması referans olması gerekiyor söylediğiniz tarihte belirli kelimelerde yukseltmeniz gerekiyor. Ben yıllardır SEO hizmeti veriyorum çoğu sitem ilk sırada ilk sayfada ve referans sitelerim mevcut seoda şunu diyebilirim bulduğum bir yöntem ile biraz zaman alıyor ama %100 yükselme sağlayan yöntem. Biliyorum bunuda kimseyle paylaşmaya niyetim yok herkez özgün makale backlink diyor ama bunların dışında çok farklı yöntemler var . Sana tavsiyem önce kendine sonra bir kaç kişiye hizmet ver sonra sektöre gir
aloneman

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al