freelance iş ilanları

Seo Konusunda Bir Kaç Öneri

3 Mesajlar 789 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Öncelikle Herkese merhaba diyeyim. Konuya girmeden iddalı başlık olduğunu bizim kıllanan amcamız şevket de bizlere biraz nasihatta bulundu sağolsun… “Bu özgün içerik alıpda google dan sitesine girmeyen adamlara kıllanıyorum dedi.” Hemen kıl amcamın sözünü dinledim ve araştırma yapalım neyi nerede yanlış yapıyoruz diye bakalım dedik. Seo‘da Bir çok kavramın detaylandırılmadığı seo kavramından sizlere bu gün biraz detaylara inmeyi planlıyorum. Özellikle hit akışı sağlamanızı gerektiren etkenleri açıklamaya çalışacağım.
Öncelikle cebimizde sitemizi açacağımız paranın miktarı şu kadar ile başlayalım sonrası Allah kerim diyerek işe koyulmak istemiyorum. Bunlar işi iyi bilen ama bir türlü bildikleri işten para kazanmayı gözleri kesmeyen kendileri o kadar para ile başlayıp hit aldıktan sonra da nice paralar aktarıp para kazanmaya çalışan şahıslar olarak görmekteyim. Yapacaksanız cebinizde gerçekten sağlam para olsun. Bu işlerin bir çok detayı bulunmaktadır. Zaten 2016 google güncellemeleri iyice sıkılaştırdı. Bundan dolayı bu yazıyı okuyan herkese belirli bir limit ile başlayın 100-200 lira ile hiç bir para kazanamazsınız.
Anlatacağım yöntemler kesinlikle denenip sıralama ve hit aldığım yöntemdir. Uygulamak ya da riski göze alabilmek sizlerin tercihidir.
Şimdi çay demlemiş Kıl amcam öncelikle bir yudum ondan almalıymışım :)
bir yudum seo
Kıl amcam beni çok düşünür. Ayrıca bu Google varya onun yakın arkadaşı olduğunu açıkladı :) ikisi de kıllandıkları herşeyi sevmezlermiş.
Çayımızı da içtikten sonra sizlere ilk önerim şudur. Kendi sitenizi analiz edin. Siz olsanız bu siteye girmek için elle tutulur bir gerçekliğiniz bulunmakta mı yoksa ziyaretçiye ayrı bir özellik katabiliyormusunuz öncelikle kendinizde bunu betimleyin.
web site analizi
Site analizi : Film sitesi, yemek tarifi sitesi, haber sitesi, e-ticaret sitesi, kişisel blog yada farklı kategorize edilmiş sitelerden bahsetmek üzere sitenizi araştırırken kesinlikle ilk sayfa ilk sıra da kilere bakmayın. 1. Sayfa her zaman aynı şekilde yerini tutar pek nadir değişkenlik gösterir. Yalnız diğer sayfalar öyle fırtınalıdır ki inanamazsınız ne batanlar ne çıkanlar bulunur. Ne stratejiler geliştirilir siteler için işte bu sayfaları incelemenizi öneririm. Çünkü kendi alanında otorite sahibi olmuş siteler spam dahi yapsa neredeyse google kıllanmıyor. Analizinizi yaparken nelere dikkat etmenizi de kısa anlatayım. Site açıklamanızda ilk sıralar kesinlikle kelimelerinizi geçirmeyiniz. Anahtar kullanımı aynı kelime ile yapmayınız. Ziyaretçiye bilgi veriniz saygı gösterdiğinizi açıkca belirtiniz.

Yazının Devamı Sitemizde : Seo Yaparak Hit Kazanın Adlı yazımızda. İyi Forumlar Herkese...

wmaraci
reklam

joduska joduska Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 3D CG Artist
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 76 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
Normal yazılara göre bir farklı hoş olmuş, şahsen ben daha iyi anladım çoğu yazıdan.
Ellerinize sağlık

hasaaab hasaaab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Desinatör
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 40 / 73
  • Ticaret 12, (%100)
Beğendiyseniz ne mutlu bana. İnşallah daha çok yazılarla geleceğim...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al