wmaraci reklam

Seo Önerileri Hakkında

14 Mesajlar 2.095 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nyb nyb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek sd
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
aynen dostum baya eksikler var baya acemice yapılmış sen takılma çok işine bak boşver :)

wmaraci
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)

nyb adlı üyeden alıntı

aynen dostum baya eksikler var baya acemice yapılmış sen takılma çok işine bak boşver :)

Size bir ufak rehber yazacaktım ki şu yazınızı gördükten sonra.

böyle dediğinize göre o seocu sizsiniz ve site sahibine mahçup olmak istemiyorsunuz. Arama motorunda az araştırma yapın.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek sd
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Konu zaten site içinde ki negatif durumların daha tecrübeli kişiler tarafından değerlendirilmesi, önerilerini almak için açılmış bir konu. Amacı içinde yorum yapan arkadaşlara özelden de, konu içinde de teşekkürleri mi iletiyorum. Konu dışına çıkıp gereksiz yorumlara açık değiliz, dolayısıyla önerileriniz site kapsamında olması gerekmektedir.
Lütfen sizde yorum yapmak yerine öneri yapın :) Öneriniz yoksa amacı dışına çıkartmayalım konuyu.

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek sd
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

nokta adlı üyeden alıntı

Size bir ufak rehber yazacaktım ki şu yazınızı gördükten sonra.

böyle dediğinize göre o seocu sizsiniz ve site sahibine mahçup olmak istemiyorsunuz. Arama motorunda az araştırma yapın.

Konu zaten site içinde ki negatif durumların daha tecrübeli kişiler tarafından değerlendirilmesi, önerilerini almak için açılmış bir konu. Amacı içinde yorum yapan arkadaşlara özelden de, konu içinde de teşekkürleri mi iletiyorum. Konu dışına çıkıp gereksiz yorumlara açık değiliz, dolayısıyla önerileriniz site kapsamında olması gerekmektedir.
Lütfen sizde yorum yapmak yerine öneri yapın :) Öneriniz yoksa amacı dışına çıkartmayalım konuyu.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al