wmaraci reklam
lidertakipci

SEOCU ARKADAŞLAR ÇOK ACİLL Web Site Başlık Gözükmüyorr

10 Mesajlar 791 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hsn hsn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)
:confused:[COLOR="Red"][/COLOR]Arkadaşlar ÇOK ACİLL web sitemizin başlığı gözükmüyor googleda herhangi bir anahtar kelime ile arattırdığınızda title gözükmüyor
örnek : bursa bosch servisi yazınca 1.sırada fakat title yok neden kaynaklınıyor acaba yardımcı olursanız çok sewinirim....

wmaraci
reklam

brkncvk brkncvk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Kullandığınız Seo Eklentisinden Kaynkalanabilir.

Sosyal Medya & SEO & E-Ticaret

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)
Bir kelime üzerinde yoğun şekilde backlink çalışması yaparsanız google bazen orjinal titlenizi değil o kelimeyi title da gösterebiliyor. Sanırım siz Bursa Bosch Servisi kelimesine yüklendiniz. Benim de başıma gelebiliyor.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
titlei hiç değiştirdinizmi
önceden Bursa Bosch Servisi
bu şekildeymiş google böyle indexlemiş
sonra sizde değiştirmişsiniz
ondan kaynaklanıyor

wmaraci
wmaraci

Doxan9 Doxan9 Yok Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 75 / 101
  • Ticaret 6, (%100)

Simurg adlı üyeden alıntı

ondan kaynaklanıyor

buda olabilir.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)

brkncvk adlı üyeden alıntı

Kullandığınız Seo Eklentisinden Kaynkalanabilir.

hocam kullandığım bi eklenti yok sasite basitçe dreamwewwerde düzenlenmektedir. wordpress sitesi değildir eeğer düzeltip gönderebileceğim bir meta tag eklentisi yada kod tavsiyeniz varsa alabilirim..

brkncvk brkncvk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Malesef yok hocam

Sosyal Medya & SEO & E-Ticaret

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)

Simurg adlı üyeden alıntı

ondan kaynaklanıyor

evet title son 1,5 ayda en az 4 -5 defa değiştimiştir fakat şöyle bişe var en son değişmemden sonra 1 ay nerdeyse dokunmadım ama hala öyle gözüküüyorr biliorum sık değiştirmek sıkıntı yaratabiliior google sonradan yaşayarak öğrendim ama iş işten geçti geçtidee ama google bişe yapmııorr ...
bişe daha dikkatimi çekti diğer sitelerdede aynı şey varr fakat onlara çıok sık değil çok nadir değişiklik yapmışımdır onlardada aynı sıkıntı varr acaba hepsi özel tek bir ipde olduğu içinmi google diğerlerinide aynı yaptı bilemedim...

Ek Olarak: ya arkadaşlar google siteyi güncellemesini güncellior en az 2 - 3 gün önce gelmiş ama neden title mi görmüüor anlamadım bide aynı özel ip üzerinde 15 site var seo çalışması yapılan sitelerde böyle bişe var örnek anahtar kelime = bursa arçelik servisi domain= www.bursa-arcelik-servisi.com 2.sırada ondanda görünüş aynı bursa arçelik servisi yazıyor... örnek anahtar kelime =bursa siemens servisi domain= www.bursa-siemens-servisi.com sıra 1 ondanda görünüş bursa siemens servisi olarak görünüyorr neden böyle çözemedim bunun gibi 2 - 3 sitemde bu haldee yokmu anlayan şunun bileğini kıracak arkadaşlar yaa

Ek Olarak:

ya arkadaşlar google siteyi güncellemesini güncellior en az 2 - 3 gün önce gelmiş ama neden title mi görmüüor anlamadım bide aynı özel ip üzerinde 15 site var seo çalışması yapılan sitelerde böyle bişe var örnek anahtar kelime = bursa arçelik servisi domain= www.bursa-arcelik-servisi.com 2.sırada ondanda görünüş aynı bursa arçelik servisi yazıyor... örnek anahtar kelime =bursa siemens servisi domain= www.bursa-siemens-servisi.com sıra 1 ondanda görünüş bursa siemens servisi olarak görünüyorr neden böyle çözemedim bunun gibi 2 - 3 sitemde bu haldee yokmu anlayan şunun bileğini kıracak arkadaşlar yaa

TayfunYel TayfunYel Profesyonel Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 1 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
hasantatlisu Başlığın öyle çıkmasının sebebi anahtar kelime olarak fazla yüklenilmiştir. Çözüm için BURSA BOSCH SERVİSİ | 0224 248 69 69 | BOSCH SERVİSİ BURSA yerine
BURSA BOSCH SERVİSİ | BOSCH SERVİSİ BURSA | 0224 248 69 69 | kelimelerin yerini değiştirirsen düzelme ihtimali yüksektir.

• Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 7, (%100)
hocam anahtar kelime olarak fazla yüklenilmiş ne demek seo çalışması yaparken nasıl bir yol izlenmeliki istediğimiz title çıksın atıorum dizin sitesine sitemizi eklerken başlık =title anahtarkelimeyede en çok müşterinin aradığı anahtar kelimeler yazılıyor yani doğrusu nedir bir örnekle açıklarsanız çok sevinirim

Ek Olarak:

Doxan9 adlı üyeden alıntı

Bir kelime üzerinde yoğun şekilde backlink çalışması yaparsanız google bazen orjinal titlenizi değil o kelimeyi title da gösterebiliyor. Sanırım siz Bursa Bosch Servisi kelimesine yüklendiniz. Benim de başıma gelebiliyor.

hocam aşırı yüklenme ne demek ölçüsü nedir seoda bunun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al