freelance iş ilanları

Şiir Sitesi İçin Yardım (Fikir) İstiyorum!

3 Mesajlar 797 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Şiir paylaşımı ile ilgili, blogger tabanlı bir şiir sitesi kurdum. Daha doğrusu tam anlamıyla kuramadım. Çünkü çözemediğim bazı problemlerim var. 2-3 tane de bilgi (makale) sitem var. Ancak anladım ki şiir sitelerinin işleyişi onlara benzemiyormuş. Daha doğrusu ben nasıl olması gerektiğini bilmiyorum.

Örneğin 20 tane 23 nisan şiiri yazacaksam, her başlığa ''23 nisan şiiri'' diyemem sorun yaratacaktır.
Kendimce şunu yaptım.

Bir yazımı ''23 Nisan Şiirleri'' başlığı altında yazıyorum. Ve siteye 23 nisanla ilgili şiirleri ayrı ayrı yayınlıyorum. Sonra da ''23 Nisan Şiirleri'' başlığındaki yazıya liste halinde konu ile ilgili tüm şiirlerin linkini veriyorum.
Benim istediğim; ziyaretçi, google'a ''23 nisan şiirleri yazdığında, o listeyi sunduğum yazının çıkması.

Başka bir sorun da var tabi. Şiirleri kendi başlıklarına göre yayınladığımda, bir şiir çok kısa olabiliyor. Kısa olması da sorun olacaktır sanırım

Bu işi bilen bir arkadaş birkaç cümle ile bana yol gösterirse çok sevinirim. Kolay gelsin.
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

vuralca vuralca Kelimelerin Gücüne İnanın Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Profesyonel Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)
Her şiirden önce şiirin hikayesini, şairini özgün bir tanıtım ile yazabilirsiniz. Hem Özgünlük açısından iyi olur hemde kısa olmamış olur.

Siz şiirinizi normal başlığı ile girin şiirin sonuna h1 h2 kodları ile aramalarda çıkmasını istediğiniz kelimeleri girebilirsiniz.
Gerbelas

kişi bu mesajı beğendi.

Gerbelas Gerbelas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 73 / 73
  • Ticaret 10, (%100)

vuralca adlı üyeden alıntı

Her şiirden önce şiirin hikayesini, şairini özgün bir tanıtım ile yazabilirsiniz. Hem Özgünlük açısından iyi olur hemde kısa olmamış olur.

Siz şiirinizi normal başlığı ile girin şiirin sonuna h1 h2 kodları ile aramalarda çıkmasını istediğiniz kelimeleri girebilirsiniz.

Yardımlarınız için çok teşekkürler.
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al