wmaraci reklam

Sıralamada eski performansı alamıyorum

3 Mesajlar 653 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

enesmrc enesmrc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek ADS
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar
Webmasterlık olaylarını yeni yeni öğreniyor ve kendimce 'Seo uyumlu' makaleler yazıp sayfamda tam iki aydır paylaşıyorum.
İlk başlarda search consoledan dizine ekle yapıp ekliyor ve en kötü ikinci sayfada sıralamaya giriyordum. İlk ay 2 adet yazım muhtemelen rekabet az olduğu için ilk 10'a da girmişti.
Şu anda ilk 10 sıralamadaki yazılarım sıralama kaybetmemesine rağmen yeni eklediğim yazılar rekabetin az olduğu konularda dahi 5.-10. sayfalarda sıralamaya giriyor. Bu ne kadar normal?
Yeni olduğum için belki de olması gereken bir şeyi büyütüyorumdur şu an emin değilim. Sadece başlarda güzel sıralama alıp sonradan düşüş yaşamam garibime gitti. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
Bu durum Baya Normal Hocam. Ama 5 10 sayfa varsa google arama sonuçlarında gene rekabetlidir o kelime bence. Siz hiç bu konuları kafanıza takmayın alın bir bardak çay geçin bilgisayarın başına yazdığınız yazıların daha iyilerini yazmayı hedefleyin :)
enesmrc

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Çok normal. Sitenizin otoriter olmaya ihtiyacı var. Bunun için kaliteli içerikler yazıp, benzer sitelerden backlink edinip & sosyal medya tarafında da sitenizi güçlendirebilirsiniz.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al