wmaraci reklam
lidertakipci

sıralamadan yok olmak

21 Mesajlar 3.293 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
İlk başta incelememiştim siteni sadece tahmin etmiştim şimdi inceleyince farkettim ki hiçbir çalışma yapılmamış o kelime üzerine. O sırada olman daha önceden bir şans diyebilirim aslında. :)

Yani o kelime üzerine yoğunlaş tabi sadece o kelime değil yan kelimelere de yoğunlaş.

Ek olarak;
Yabancı sitelerden bir daha link alma. Wiki, makale reklamları imleme gibi şeylerden uzak dur.
cagatayyersel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cagatayyersel cagatayyersel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgi işlem (it)
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
hocam iki kelimem var biri valf diğeri bağlantı elemanları , daha önce hidrolik kelimesi için blog backlink calısması yaptırdım 2. saıraya cıktı bu valf ve bağlantı elemanları kelimesinde düzenli oalrak 5. sıradaydı bunlarada backlink calısma dıosun sanırım ne yapmamı onerırsın. facebook sayfalarında ve twitterda duzenli paylasım yapılıyor onuda durdurabılırım sorun degıl . tavsıyenı bekliyorum acıkcası :) teşekkürler şimdiden.

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Valla kaç senedir webmaster'ım şu Google da dalgalanma bir bitmedi.Ne dalgalı denizdir anlamadım :)

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)

trgy adlı üyeden alıntı

İlk başta incelememiştim siteni sadece tahmin etmiştim şimdi inceleyince farkettim ki hiçbir çalışma yapılmamış o kelime üzerine. O sırada olman daha önceden bir şans diyebilirim aslında. :)

Yani o kelime üzerine yoğunlaş tabi sadece o kelime değil yan kelimelere de yoğunlaş.

Ek olarak;
Yabancı sitelerden bir daha link alma. Wiki, makale reklamları imleme gibi şeylerden uzak dur.

ne önerirsiniz Peki ?

Ek Olarak:

ultrahako adlı üyeden alıntı

Valla kaç senedir webmaster'ım şu Google da dalgalanma bir bitmedi.Ne dalgalı denizdir anlamadım :)

bıktım bu deniz dalga panda penguen ayıcık hayvancık muamelesınden :D

wmaraci
wmaraci

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Google kalite standartlarını artırmak ve ziyaretçiye en doğru sonucu en kısa sürede vermek istiyor. Bunun içinde doğal olmayan yollardan yapılan çalışmaları zararlı olarak görüp filtreyi uyguluyor. Google şunu artık istemiyor. Ben bu kelimede yükselmek için bu çalışmayı yapıyorum. Bunun devri kapandı. Yani siz hedef yükselmek için aşırı seo çalışması yaparsanız eninde sonunda google sizi cezalandırıyor.
cagatayyersel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
ok hocam bunu biliyorum da site kurumsal bır sıte bu tarz calısma yapmadan ımkanısz hergun guncellenemezki bloglar forumlar gıbı :(

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)

cagatayyersel adlı üyeden alıntı

ok hocam bunu biliyorum da site kurumsal bır sıte bu tarz calısma yapmadan ımkanısz hergun guncellenemezki bloglar forumlar gıbı :(

Google hiçbir siteye şunu yapın demiyor hocam. Sağa sola tanıtım yazısı veya link ekleyip yükselin. Bu bizim insanımızın bulduğu bir yöntem. Google artık bunun doğal yollarla yapılmasını istiyor. Sen öyle bir hizmet vereceksin adam memnun kalacak. Arama çubuğuna direk sitenin adresini yazıp girecek. Sitende kalma süresi fazla olacak.

Ayrıca google her siteyi aynı şekilde değerlendirmez diye düşünüyorum. Bir haber sitesiyle bir forum sitesiyle kurumsal anlamda iş yapan bir siteyi aynı algoritma içerisinde değerlendirmeğini düşünüyorum.
cagatayyersel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
o konuda haklısın sitede gezinme suresi cok onemli hocam ben bir kac sanayi sektorune aıt seo calısması yaptım hem sıte ıcı hemde sıte dışı , anahtar kelime olayı için bi şekilde alttan destek vermek gerekiyor ki oyle fırmalar varkı sosyal ağ nedir bilmezler sitelerine bile kendileri girmiyor durum boyle olunca bı sekılde bu yolada başvuruyoruz ister istemez. ama etkili olduğunu deneyerek öğrendim fakat bu durum ilk defa başıma gelince bi tedirginlik düştü içime acıkcası :(

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
Sana önerim blog aç orada yazılar yaz işiniz ile ilgili. Yazılarının içinden kendi ürünlerini linkle. En sağlıkla çalışma bu olacaktır sizin için.

Url kısmı
http://www.altanhidrolik.com.tr/blog tarzında olsun.

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)

cagatayyersel adlı üyeden alıntı

Merhaba arkadaşlar valf kelimesi için www.altanhidrolik.com.tr sitesi ilk 5 arasındaydı son 4 gundur sıte yok oldu sıralamada sebebi nedendir acaba. indexler yok olmadı cunku hidrolik kelimesinde 2. sırada , google da bir dalga falanmı var acaba değerli bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba Sn.Cagatayyersel;

Konumuza bıraktığınız inceleme isteği neticesinde bu konunuzla beraber siteniz önümüzdeki günlerde detaylı bir şekilde incelenecek(700+kelime ve resim) ve raporları sizlere teslim edilecektir...

Bilgilerinize sunarız...

Saygılarımızla,

SEO DANIŞMANLIĞI

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al