wmaraci reklam

Site açarak uygun SEO yapıp adım adım ev almayı deneyeceğiz - Cryptosam & Rıfkı İş Başında

67 Mesajlar 9.801 Okunma
wmaraci reklam

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Kolay gelsin hemşerim :)

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Ya bu adama bok atacak kadar bu işlerden uzak insanlar yazmasın bari moral bozmasınlar.

Uzun süredir tanıyorum hep olumlu etrafına da fayda sağlamaya çalışan iyi de niyetli bir arkadaş. Ne güzel şurada herkesle paylaşarak bir deney yapıyor ev alacak kadar kazanırsa vallahi en az onun kadar bende sevineceğim. Ben de kiradan bıktım her ay 550 550 canıma tak etti artık , ben 50 lirayla başlayarak host alacak param bile yokken çocuğun bezini alamayacak durumdayken giriştiğim işte 2 yılda 1.5 ev parası kazandım ama 2 ev bakıyorum üstüne hukuki sorunlardan dolayı dünya para harcamak zorunda kaldım bir de google güncellemeleri falan derken bir türlü evi alacak kadar parayı kenara koyamadım, araba aldım yaşam standartım çok yükseldi iyi kötü biraz da birikim yaptım, ama ev almayı bende çok istiyorum :)

Ben ki hiç bir şey bilmezken internet sitesi açarak bu kadar çok para kazandım evimi bu işten geçindirecek duruma geldim, Sametin bir kaç senede bu işten bina dikeceğini düşünüyorum :) iş inanmakta bitiyor ve bu adam inanıyor çalışıyor yılmıyor benim kadar tembel de değil sürekli girişimler yapıyor

15 gün içinde bende sıfırdan, değişik, hiç olmayan geniş çaplı hite ulaşabilecek bir proje ile tekrar başlamak, o heyecanı yaşamak, ayrıca yeni bir gelir kapısı daha açmak istiyorum. Senin çalışmalarla eş zamanlı olmayacak ama yetişirim umarım :D

Hiç bir şey hedef kelimede yükselişi tepeye oturuşu orada kalışı her gün her gün izlemek kadar zevkli değil :) ( kazanılan parayı bankadan çektikten sonra ki o mutluluk hissi hariç :D )
FurkanHisamioglu hasnhasan lithium

kişi bu mesajı beğendi.

eren42 eren42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek boş
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kolay gelsin başarılar dilerim

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

myth2012 adlı üyeden alıntı

Hocam ben Lise 3 de başladım 2 yıl sonra ev sahibiydim :) Adsense büyük nimet kullanmasını bilene.

Darısı başımıza :)

bars23 adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin hemşerim :)

Eyvallah hemşerim. :D

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ya bu adama bok atacak kadar bu işlerden uzak insanlar yazmasın bari moral bozmasınlar.

Uzun süredir tanıyorum hep olumlu etrafına da fayda sağlamaya çalışan iyi de niyetli bir arkadaş. Ne güzel şurada herkesle paylaşarak bir deney yapıyor ev alacak kadar kazanırsa vallahi en az onun kadar bende sevineceğim. Ben de kiradan bıktım her ay 550 550 canıma tak etti artık , ben 50 lirayla başlayarak host alacak param bile yokken çocuğun bezini alamayacak durumdayken giriştiğim işte 2 yılda 1.5 ev parası kazandım ama 2 ev bakıyorum üstüne hukuki sorunlardan dolayı dünya para harcamak zorunda kaldım bir de google güncellemeleri falan derken bir türlü evi alacak kadar parayı kenara koyamadım, araba aldım yaşam standartım çok yükseldi iyi kötü biraz da birikim yaptım, ama ev almayı bende çok istiyorum :)

Ben ki hiç bir şey bilmezken internet sitesi açarak bu kadar çok para kazandım evimi bu işten geçindirecek duruma geldim, Sametin bir kaç senede bu işten bina dikeceğini düşünüyorum :) iş inanmakta bitiyor ve bu adam inanıyor çalışıyor yılmıyor benim kadar tembel de değil sürekli girişimler yapıyor

15 gün içinde bende sıfırdan, değişik, hiç olmayan geniş çaplı hite ulaşabilecek bir proje ile tekrar başlamak, o heyecanı yaşamak, ayrıca yeni bir gelir kapısı daha açmak istiyorum. Senin çalışmalarla eş zamanlı olmayacak ama yetişirim umarım :D

Hiç bir şey hedef kelimede yükselişi tepeye oturuşu orada kalışı her gün her gün izlemek kadar zevkli değil :) ( kazanılan parayı bankadan çektikten sonra ki o mutluluk hissi hariç :D )

İnşallah başaracağız bakalım. Yorumun ve görüşün için çok teşekkürler. :D

eren42 adlı üyeden alıntı

Kolay gelsin başarılar dilerim

Teşekkürler. Kaydedin domaini hep beraber başaralım :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bir kaç tıkla projeye destek attım
biraz daha yeşillendirebiliriz aslında, tanıtım yazın varsa gönder şaapalım

Encom Encom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 19
  • Ticaret 9, (%89)
son durum nedir ? :D

cryptosam cryptosam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo ve web tasarım üzerine çal
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 37
  • Ticaret 1, (%100)

Şafak Çalışkan adlı üyeden alıntı

bir kaç tıkla projeye destek attım
biraz daha yeşillendirebiliriz aslında, tanıtım yazın varsa gönder şaapalım

Encom adlı üyeden alıntı

son durum nedir ? :D

Kasıyoruz :D Devam. En son 301 yapıldı bir domain siteye.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al