wmaraci reklam
lidertakipci

site çalışması, hangisi daha faydalı

4 Mesajlar 712 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karsavar1 karsavar1 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek boşta
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
4 yıllık bir oyun sitem var ama 200 e yakın oyun yaptırmama rağman hitler çok düşük. seo paketi mi, adwords mu yoksa facebok reklamı mı daha faydalı ve kalıcı olur?
(bütçe 2 500 tl en fazla)

wmaraci
reklam

TanerGuner TanerGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar muhendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
hayirli aksamlar.. chatsarayi.com sohbet sitem vardir ve 3 yildir sesli chat kelimesine girmeye calisiyordum, seo ile ilgili her sey yaptim, seonun altina girdim üsten ciktim.. SEO denilen birsey yok!!!sitenin guclenmesini istersen bir film sitesinden link al, footer kismina linkini eklesinler yada oyun sitenin seo eklentisini silin. cunku son 1 aydir seo kullanmiyorum ve chatsarayi.com sohbet sitem ana kelimelerinde ilk sayfadir.. bilmem anlata bildim mi size, SEO BAHANE inanmayin seo'culara. ben seo yaparim diyenlere gül gec, ben oyle yapiyorum :D

karsavar1 karsavar1 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek boşta
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 4, (%100)

TanerGuner adlı üyeden alıntı

hayirli aksamlar.. chatsarayi.com sohbet sitem vardir ve 3 yildir sesli chat kelimesine girmeye calisiyordum, seo ile ilgili her sey yaptim, seonun altina girdim üsten ciktim.. SEO denilen birsey yok!!!sitenin guclenmesini istersen bir film sitesinden link al, footer kismina linkini eklesinler yada oyun sitenin seo eklentisini silin. cunku son 1 aydir seo kullanmiyorum ve chatsarayi.com sohbet sitem ana kelimelerinde ilk sayfadir.. bilmem anlata bildim mi size, SEO BAHANE inanmayin seo'culara. ben seo yaparim diyenlere gül gec, ben oyle yapiyorum :D

iyi akşamlar,

cevap için teşekkürler, birkaç mesaj geldi hepsi seo, backlink yararlı değil diyor. o zaman elemek gerekli bu seçeneği.

TanerGuner TanerGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar muhendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bencede yani.. seo kafanizdan cikartin... yinede secim ve para sizin, siz bilirsiniz ..

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al