wmaraci reklam

Site içi link olmalı mı?

2 Mesajlar 408 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ferdem23 ferdem23 WM Aracı
  • Üyelik 19.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar benim ürün sergilediğim sitemde önceden güncel tutup ürün açıklamaları arasında bir birleriyle link akışı v eriyordum ve bir kaç dış link ve footer olunca yetiyordu. Sayfam zamanla gerilemeye başladı ve öyle oldu ki ilk sayfa hayal oldu. Sonra diğer ilk sıralardaki sayfaları incelediğimde hiç birinde iç link yok, hatta tüm açıklamalar başlık ismi hariç tamamen bir birinin aynısı yazılmış. Haliyle denemek amaçlı bende iç linklerin hepsini sildim ve sayfam zamanla yükselip ilk sayfaya kadar geldi. Ancak bu 2 hafta sürdü. Ben bu google hiç anlamış değilim ilk sıradaki site hiç link almamış gibi ve tüm yazılar bir biriyle kopya ama onların sırası değişmezken ben ne yapsam tutunamıyorum. Önceden blog makale eklerdim ertesi gün muhakkak googleda her hangi bir sırada çıkardı. 3 gündür makale ekledim son sırada dahi yok.
Acaba site içi yazılar arası link olmalı mı yoksa olmamalı mı. Sizce hangi yolu denemeliyim.

wmaraci
reklam

jimraynor jimraynor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Endüstri Mühendisi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
webmaster tool ile açıklarınızı görebilirsiniz mülkünüzü oraya ekleyin
iç link olmalı olay 2018de konuşulmamalı tabii ki olmalı.
yazıların içinde karakter sayınız, keywordu eski usul çok geçirmeyin ama hiç eklememek de yapmayınız.
yazılarınızı video ve resimlerle destekleyiniz. güvenli sitelere dış link vermekten çekinmeyiniz.
makalelerinize google'ın ilgi duyacağı kelimeleri başlık ediniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al