wmaraci reklam

Sitemdeki Sorun Ne ? Sürekli Özgün İçerik Girmeme Rağmen Google'dan Hit Alamıyorum ?

25 Mesajlar 3.048 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam siz okumamışsınız sanırım tamamen :) Site yeni otorite kaybı olamaz o sebeple ve hiç birinde oto translate gibi bir durum söz konusu değil. Pek çoğu bizzat araştırdığım hazırladığım konular. Bazıları ise 2-3 farklı türkçe kaynağın birleştirilerek yorumlanmış çeviri halleri. Ben şahsen sitenin herhangi bir spam ya da karalisteye düştüğünü sanmıyorum. En büyük sıkıntım backlink muhtemelen

wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenizde sadece bir sayfanın title ını google da arattım ve hiç bir sayfada sitenizin sayfa linkine denk gelmedim. Ancak title da geçen "Coconuts oil" onlarca sayfa gördüm. Buradan şunu anlıyorum. Title başka, link başka ve doğru anahtar kelime tercihi yapılmamış olabilir. Doğru etiketler sayfa içerisinde kullanılmamış olabilir. Tema ayarlarında Sayfa içinde etiketleri görünür yapma şansınız var ise bu şekilde deneyebilirsiniz.

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Aynı tarz sayılabilecek sitem var benim de , ingilizce. Sosyal MEdyadan gelen ziyaretçi sayısı 400 500 Google Organik 5-10 arası. Çözüm bence yok. 1,5 aylık bir site sağlam backlinklerim var. DA seviyesi 10 pa 22 yani. 1 aylık sitenin da pa değerleri bunlar. Ama hiçbir şekilde organik ziyaretçiyi arttıramadım.

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
İçerikler iyi fakat konuların kelime yoğunluğu çok yüksek. Bir çok kaliteli web sitesi var önünüzde. Biraz daha popüler olmanız gerekiyor.

- Sizinle alakalı konulara link bırakın
- Sosyal medya (Fb, Ig ve Pinterest) taraflarında çok aktif olun
- Kullanıcıyı harekete geçirecek etkinlikler yapın site içerisinde ( örnek yorum yapana PDF diyet önerileri gibi).
pandoraxx

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

pandoraxx pandoraxx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Arkeolog, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 35 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
Öneriler için teşekkür ederim hocam. Pinteresti aktif kullanmaya çalışıyorum. Herhalde dediğiniz gibi kaliteli sitelerden link almam lazım. Bir şekilde bulmaya çalışacağım artık :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al