lostyazilim

Sitenizin beklemesi seo açısından önemli?

2 Mesajlar 469 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Fatii Fatii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 571
  • Beğeniler 44 / 121
  • Ticaret 4, (%100)
Mrb arkadaşlar çoğu kişi seo konusunda çok fazla şey söylüyor. Ama en basit seo; özgün yaz, site hızlı olmalı ve zamana bırakılmalı.
Ben bir çok yazımı yazdım 200. Sırada bekliyolar. Sonra bir ay boyunca ilk 100 e bile zoe giren var daha sonra 1 ay daha geçince ilk sayfaya giren çok yazım oldu. Hiç beklemediğim anda kendiliğinden girdi. Tabi ilk sıraya geçmek için biraz reklam iyi olur. Ama ilk sayfaya girmeye çalışsanız yeterli daha sonra diğer yazılarınızda kendiliğinden yükselir ayrıca yeni site açmış iseniz. Anında yazı girmenizi tavsiye ederim örnek bir haftada 50 yazı girin daha sonrası bekleyin. Her gün bir yazı girin yeterli. Ve hiç sıkılmadan bekleyin her gün düzenli bir yazı girmenizi tavsiye ederim. Ben kendim şuan yapamıyorum. Ama şöylede yapabilirsiniz. Eğer sadece pazar günü tatiliniz var siteyle tek pazar günü yazı girebiliyorsunuz. O zaman pazar günü 7 yazı girin hepsini günlere bölün ve zamanlayın. Her gün aynı saatte paylaşmanızda iyi olur.

wmaraci
reklam

linksiz linksiz ögrenci Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 680
  • Beğeniler 80 / 81
  • Ticaret 7, (%100)
1 aylık sitem var hergün içerik girerim özgün. Abimin 10 yıllık sitesi var 2 ayda bir içerik girer. Abimin sitesi herşeyde benden üstün bence her şey içerik değil.Sitenin geçmişi ve yıllanmışı iyi :)

Ayrıca özgün yazılarım 2014 de kurulmuş yazılardan daha iyi seo açısından hala önüne geçemiyorum...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al