wmaraci reklam

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 149.908 Okunma
wmaraci reklam

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

SerTACh adlı üyeden alıntı

Selamlar,

Hocam pm attım. Ilgilenebilirseniz memnun olurum.

Yanıtlandı

Ek Olarak:

sandokan adlı üyeden alıntı

Ahmet Bey pm. attım cevaplarsanız sevinirim.

Yanıtlandı

wmaraci
reklam

kardelenkurt kardelenkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hocam pm attım çok teşekkürler

DeBroglie DeBroglie WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Yanıtlandı

Ek Olarak:

Yanıtlandı

Hocam siteye erişememişsiniz sanırım ama bir daha kontrol eder misiniz pm attım

ozerorde ozerorde www.ozerorde.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
www.ozerorde.com çok teşekkürler

wmaraci
wmaraci

pinkpoly pinkpoly Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek ön büro
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
http://morkelebekler.net/

Teşekkürler :)

Ek Olarak: http://morkelebekler.net/

Teşekkürler :)

Abdullahiskifogluu Abdullahiskifogluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Benim bi sorum olacaktı resimlere alt etiket ekleme olayını bi türlü yapamadım, kod bilgim biraz zayıfta tam olarak napacam? Anlatırsanız sevinirim. :)

mustafa mustafa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
www.yetkibelgesi.net inceleyebilirmisiniz. bazı kelimelerde filtrede. tavsiyeniz nedir. teşekkürler

la mabude illa hu. la maksude illa hu. la mevcude illa hu

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

kardelenkurt adlı üyeden alıntı

hocam pm attım çok teşekkürler

Merhaba,

1+1 Reklam düzenlemesi seo için olumlu değil. Hem Kalite standartları gereği, hem de site amacının reklama meyilli olması göstergelerinden bir tanesi olduğu için. Anasayfa düzeni;

Reklam
Reklam
İçerik
Reklam
İçerik
Reklam şeklinde.

Ayrıca ana sayfa çıkışlarınız;

3 Adsense
32 Dış site

Anasayfa tagllarınız;

18

Buna göre : 1+1 reklam düzeninden çıkmalısınız. Dış linklerinizi kaldırmalısınız. Gereksiz tagları kaldırmalısınız. (Örneğin : selamlar gibi) Site içeriği ile ilgili olmayan gereksiz çöp etiketleri düzenli olarak kaldırmalısınız. Ana kelimenizin yoğunluk oranını düşürmesi ve alakasız içeriklerin site ile ilişkilendirilmesi sonucu doğar, ki bunu istemezsiniz.

Robots.txt dosyası oluşturmanız bu siteye faydalı olacaktır. Ayrıca sitemap dosyasını robots.txt dosyasına ekleyin.

Link yapınızı arama motoru dostu yapmanız seo konusunda içeriklerinizin daha iyi bir puanla listelenmesini sağlayacaktır. Eğer uzun vadeli bir proje olarak bakıyorsanız değiştirin. Eğer böyle değilse, hiç dokunmasanız daha iyi olacaktır. Çok fazla indexiniz mevcut.

Bu işlemler sitenizi rahatlatacaktır ve dolayısı ile daha iyi sonuçlar gösterilmesine yardımcı olacaktır. Dış link sayısı 2-3 ü geçtikten sonra, size ayak bağı olmaya başlar. Yük eder. Ki her bir sonraki dış bağlantı, sitenizin referans gücünü düşürür.

Ek Olarak:

DeBroglie adlı üyeden alıntı

Hocam siteye erişememişsiniz sanırım ama bir daha kontrol eder misiniz pm attım

Siteye girdiğimde dikkatimi çeken slogandı. İzlesunu.com / Sadece video değil!
Bu çok güzel. Dış Seo, insanları siteye sokar, ama sitede tutmaz. Alış veriş yaptırmaz veya sık kullanılanlara ekletmez. Sitenin bu bilinçte olması çok güzel.

Öncelikle siz bir video sitesisiniz. Video resimlerin ard arda gösterilmesiyle oluştuğundan hareketi simgeler. Bilinçaltı bunu bilir, bu amaçla bir siteye girdiğinde ziyaretçinin ikna olması bilinçaltı ile bağlantılıdır. Bu amaçla siteye giren kişinin bilinçaltında beklentiler oluşur. Şu anki görünüm bunu desteklemiyor. Hareketi yansıtmanız çok daha faydalı olacaktır siyah renge göre. Daha canlı renkleri kullanmalısınız.

Web siteniz henüz oturmadan reklam kullanmayın. En azından ziyaretçinin gözüne sokmayın. Önce site otursun. İç sayfadaki reklamları kaldırmanız daha faydalı olacaktır. Çünkü kaldırmadığınızda binlerce lira getirisi yok çünkü site henüz zaten oturmamış. Getirisi olmayan bir şeyi kullanıma açarak kullanıcıya daha zor bir deneyim yaşatmamalısınız. Sadece reklamlarda değil. Kullanılmayan her şeyi kaldırmalısınız.

Paylaş bağlantıları her zaman içerik sonunda bulunsun. Videonuzu izlemeden paylaşma oranı yok denecek kadar az olacaktır. Kullanıcı bırakın içeriği önce öğrensin. İçeriğin bittiği noktada paylaş bağlantılarını göstererek daha faydalı bir geri dönüşüm hedefleyin.

Video açıklamalarında muhakkak iç linkleme yapın.

Kategorilerinizi haber sitesi gibi değil, kolon kolon gösterin. Video resimleri kategori kategori ana sayfada bulunsun.

İçerikleriniz kendi sunucunuzda olmadığından işiniz biraz daha zorlaşacak. Bu yüzden Seo çalışmalarında ana domaini baz alın. İçeriklerinizi canlı tutun. Yorumlarda bulunun. Link sahibi olmanız önemli. Çünkü iç kısım başka yerden çektiği için buradaki gideri li,nk geliri ile dengeleyebilirsiniz.

Ek Olarak:

Derli toplu bir site. İçerikleriniz güzel. Fakat içerik rengini biraz daha koyulaştırmalısınız. Alexa pulunu kaldırmanız, kaldırmamanızdan yararlı olacaktır. Bunların haricinde söylenecek çok fazla bir şey yok yüzeysel olarak. Gerekli kurallara uyan bir siteniz var. Dış seo çalışması yapın ve daha fazla içerik girin.

Ek Olarak:

Üzgünüm, siteye giremiyorum.

Ek Olarak:

Cisday adlı üyeden alıntı

Benim bi sorum olacaktı resimlere alt etiket ekleme olayını bi türlü yapamadım, kod bilgim biraz zayıfta tam olarak napacam? Anlatırsanız sevinirim. :)

skype den çözmüştük sanırım

Ek Olarak:

mustafa adlı üyeden alıntı

www.yetkibelgesi.net inceleyebilirmisiniz. bazı kelimelerde filtrede. tavsiyeniz nedir. teşekkürler

hangi kelimeler olduğunu da belirtir misiniz
kardelenkurt

kişi bu mesajı beğendi.

kardelenkurt kardelenkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 14 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hocam çok teşekkür ederim şuanki reklam düzeninin 1+1 olduğundan ve vazgeçmem gerektiğinde bahsettiniz. Tam olarak reklamların yerini mi değiştireyim anlamadım?

Ayrıca gereksiz olan tag derken "selamlar ben boludan doblocu" gibi forum konu başlıklarını mı kaldırayım doblo ile alakası olmayan?

ozerorde ozerorde www.ozerorde.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

Derli toplu bir site. İçerikleriniz güzel. Fakat içerik rengini biraz daha koyulaştırmalısınız. Alexa pulunu kaldırmanız, kaldırmamanızdan yararlı olacaktır. Bunların haricinde söylenecek çok fazla bir şey yok yüzeysel olarak. Gerekli kurallara uyan bir siteniz var. Dış seo çalışması yapın ve daha fazla içerik girin.

Yorumun için teşekkürler hocam
Sizce neden Alexa pulunu kaldırmalıyım?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al