lostyazilim

Siz siz olun Sitenizi aceleye getirmeyin!

7 Mesajlar 1.301 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar Sitem 6-7 inci ayında 2 link almıştım sitem penguin 2 güncellemesiyle yerin dibine girdi ve 3-4 ay sitem böyle sürünmeye devam etti.
link aldığım sitenin süresi bitince sitem bayramdan hemen sonra ani bir yükselme gösterdi analyticsde.
Size kısaca sözüm şudur sitenizi ileri mertebelerde görmek istiyorsanız kesinlikle link alıp hızlıca ilerleyim demeyin. bunu denedim inanın siteye bakmakdan soğudum. ve içerik girmeyi bıraktım şuan hitlerin artmasıyla siteye içerik girme hevesım olmaya başladı ve ilgilenmeye baslayacağım gibi görünüyor.
Sitenizin sağlıklıca ve sağlam bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız nofollow ve dofollow ağırlıklı tanıtım yazısı almaya çalışın. kesinlikle sitene uygun kategöride bulunan sitelerden tanıtım alın.
şuan eski günlere gelmenin sevincini yaşıyorum! bir daha asla acele edip yanlış işler yapmamağa gayret edeceğim.

wmaraci
reklam

BrutalStar BrutalStar Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 697
  • Beğeniler 149 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sadece 2 tane linkin böyle bir etki yapacağını sanmıyorum, yoksa anti-seo ile istediğimiz siteyi yerin dibine sokarız. Belki başka faktörler de vardır..
NedensizPostalar NarKo

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG | http://safkaninsan.blogspot.com/

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)

BrutalStar adlı üyeden alıntı

Hocam sadece 2 tane linkin böyle bir etki yapacağını sanmıyorum, yoksa anti-seo ile istediğimiz siteyi yerin dibine sokarız. Belki başka faktörler de vardır..

sanmıyorum linkleri aldıktan hemen ardından güncelleme geldi site o anda battı zaten. ayırt edemedim acaba benmi yanlış yaptım linklerdenmi kaynaklandı diye düşündüm
linkin 1 rini kaldırdım oda etkilenmişti sanırım bende ondan etkilendim diye düşündüm fakat durum değişmedi 2 inci link çok sağlam link diye aklıma koymuştum çünki popüler bir site. o linkin süresi bitmesiyle artış yaşadım.
ben mantığı böyle anladım fakat googlenin yeni bir düzenlemeside olabilir gerçi öyle bir duyuru olmadı.
yada algoritmasına maruz kaldım...

Freeborn Freeborn Göz Göz Göztepe Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 77 / 77
  • Ticaret 36, (%100)
Linklerle alakası yoktur onun. Zaten linkler eklenince hemen etki göstermez. Kalkınca da öyle. Linki ekleyip etkiyi anında görsen SEO işi gayet basit olmaz mıydı? dene, olmazsa kaldır, başka şey dene o da olmadı onu da kaldır.
GizemliLORD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

haso haso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Online Pazarlama Yöneticisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
bana da anlamsız geldi mutlaka başka bir faktör olmalı için işinde. ancak site için link alma işini aceleye getirmemek önemli.

falcon07 falcon07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Bu aralar bazı siteler backlink çalışması acayip yararken bazılarınada aynı oranda diplere gönderiyor

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Freeborn adlı üyeden alıntı

Linklerle alakası yoktur onun. Zaten linkler eklenince hemen etki göstermez. Kalkınca da öyle. Linki ekleyip etkiyi anında görsen SEO işi gayet basit olmaz mıydı? dene, olmazsa kaldır, başka şey dene o da olmadı onu da kaldır.

Çok doğru diyorsun.Öyle etkisini hemen gösterecek bir sistemin içerisinde değiliz.Bunu unutmuş olsa gerek :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al