wmaraci reklam
lidertakipci

Smf Forum Yazdır olarak indexleniyor

7 Mesajlar 1.280 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

leylailemecnun leylailemecnun Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek patron
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 6 / 98
  • Ticaret 50, (%100)
smf forumum vardı. iğrenç ve saçmalıklarla dolu bir sistem. smf kullanmanızı kesinlikle hiç kimseye tavsiye etmem.

wmaraci
reklam

SezerOkcu SezerOkcu Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 455
  • Beğeniler 148 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
tanıdığım birisi var smfden anlar istersen ona yönlendirebilirim

grafikaraci.com - Tasarımın Kolay Yolu
tozlukalem.com - Tarihin Tozlu Rafları

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
display.template.php'de yazdır butonunun kodunu kaldırmanız yeterli olacaktır.Bununla daha önce defalarca karşılaştım.

"print" şeklinde arattırıp o kod dizinini silmeyi deneyin yedek almayı unutmayın.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek patron
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 6 / 98
  • Ticaret 50, (%100)

Sezer Okçu adlı üyeden alıntı

tanıdığım birisi var smfden anlar istersen ona yönlendirebilirim

sağolun.

Berkay adlı üyeden alıntı

display.template.php'de yazdır butonunun kodunu kaldırmanız yeterli olacaktır.Bununla daha önce defalarca karşılaştım.

"print" şeklinde arattırıp o kod dizinini silmeyi deneyin yedek almayı unutmayın.

sağolun.bu benimde aklıma geldi.ancak böyle yaparsam bütün indexlerim silinecek.yani kesin çözüm değil.

wmaraci
wmaraci

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Hayır indexleriniz silinmez yazdır butonunu kaldırırsanız diğer indexlerinizde o şekilde indexlenmez fakat indexlenen url'lere ulaşım her zaman açıktır eğer yazdırma özelliğini tamamiyle kaldırmazsanız.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek patron
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 6 / 98
  • Ticaret 50, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Hayır indexleriniz silinmez yazdır butonunu kaldırırsanız diğer indexlerinizde o şekilde indexlenmez fakat indexlenen url'lere ulaşım her zaman açıktır eğer yazdırma özelliğini tamamiyle kaldırmazsanız.

sağolun hocam.elinize sağlık,dediğiniz gibi yaptım.ancak ben artık uğraşmak istemiyorum smf sistemiyle,forum şu anda berbat durumda.paket kuruyorum çöküyorum.smf 1.1.13ten güncelliyorum üst sürüme yine çöküyor.seo4smf veritabanı falan her yerden sildim hala yönetim panelinde duruyor ama çalışmıyor.mybb merge yaptım daha dün türkçe karakter sorunu oldu.türkçe karakterler bozuk çıktı.mesajlar ve konular geldi ancak üyelerde 0 mesaj gözüküyor ve üyeler kendi şifreleriyle giriş yapamıyor.kategorilerin yanında da 0 mesaj yazıyor.neyse hocam sağolun tekrar.

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)

leylailemecnun adlı üyeden alıntı

sağolun hocam.elinize sağlık,dediğiniz gibi yaptım.ancak ben artık uğraşmak istemiyorum smf sistemiyle,forum şu anda berbat durumda.paket kuruyorum çöküyorum.smf 1.1.13ten güncelliyorum üst sürüme yine çöküyor.seo4smf veritabanı falan her yerden sildim hala yönetim panelinde duruyor ama çalışmıyor.mybb merge yaptım daha dün türkçe karakter sorunu oldu.türkçe karakterler bozuk çıktı.mesajlar ve konular geldi ancak üyelerde 0 mesaj gözüküyor ve üyeler kendi şifreleriyle giriş yapamıyor.kategorilerin yanında da 0 mesaj yazıyor.neyse hocam sağolun tekrar.

Bu sizin bilgi yetersizliğinizden kaynaklanıyor :) Ben 2007 'den bu yana Simple Machines kullanıyorum çözülmeyen bir soru bile göremedim :) Ayrıca Simple Machines forumlarında bir çok döküman resmen bangır bangır bağırıyor.

[*]Smf Seo, Meta, ve Sitemap için ayarlarınız SMF - Google pekiştirmesi sayfasından bulabilirsiniz. yada Google'a Smf 'yi Sevdirmek

[*]Türkçe Karakter sorunlarınızın cevabıda Türkçe Karaktere Kesin ve Süper Çözüm+Host Taşıma İşlemi bu sayfada anlatılmış.
    [*]Kurulum yada güncelleme hakkında sıkıntınız varsa bunu ben ince ayrıntısına kadar yazmıştım zaten :) Eğer 2.X sürümünü kuracaksanız Simplemachines 2.X Forum Kurulumu resimli anlatım - 2010 yada 1.X kuracaksanız Simplemachines 1.X Forum Kurulumu resimli anlatım yada güncelleme yapmak istiyorsanız, örneğin; 1.X 'den 2.X 'e güncellemek gibi bir sıkıntınız varsa onuda anlatmıştım. SMF Forum Güncellemesi (1.X'den 2.X'e) Resimli Anlatım
    [*]Ayrıca yukarıda belirttiğiniz gönderilen mesajların 0 olarak göstermeside sizin kendi temanızdan kaynaklı bir sorun olacak. Bunun ayarlarınızı temanızın kendi dosyalarını kontrol etmekle giderebilirsiniz.

Simple Machines forumlarında başka sıkıntınız varsa siz detaylı bilgi vermeyi isterim. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. ;)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al