wmaraci reklam
lidertakipci

Süper Trafik kullanan varmı?

4 Mesajlar 904 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar bildiginiz gibi tıla kazan yöntemi ile çalışan, Net hizmet adlı firmanın "super trafik" adlı bir internet sitesi var. Bu siteyi çıktığı ilk günden beri takip ediyorum. Alexa da işe yaradığı kesin. Fakat;

1 - Yükselmede fayda sağlıyor mu?
2 - Yükseldikten sonra kalıcı oluyor mu?
3 - Google bunu tespit ederse sonuçları ne olur?

Bu konuda en az iki tecrübesi olan arkadaşların bilgisinden yararlanmak istiyorum. Bir tanesi belki es kaza işe yaramış veya yaramamış olabilir.

Hiç bir müşterimi riske atamadım. Sadece küçük paketten kendim için tasarladığım bir siteye uyguladım. Pek bir değişiklik olmadı.

wmaraci
reklam

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)
İşe yarıyor mu bilmem de hocam bu kadar başarısız bir sayfa tasarımıyla yanına bile yaklaşmam bu sistemin bir de SEO'dan bahsetmişler

eTrade eTrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 11 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Bu tür siteleri açanlar da yaptıklarının işe yaramayacağının farkındalar. Yapılan eski bir ticaret hilesidir; Birşey veriyor muş gibi yaparak ziyaretçi çekmek. Yani aslında ortada dönen geyikten tek fayda sağlayan kendileri. Hiç bulaşma.

Bunun dışında bir de "organik hit", "görsel hit" türü programlar vardı. Google bunları kullananları kibarca uyarmaya başladı. Sitesini tekrar beğendirmeyle uğraşamayıp kapatanlar oldu.

Erkekleşen pantalonlu bön kızlar, sürekli gizli feminist propaganda yapan tv/sinema'dan besleniyor.

elektrik elektrik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 29.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Elektrik Müh.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 5 / 14
  • Ticaret 6, (%100)

eTrade adlı üyeden alıntı

Bu tür siteleri açanlar da yaptıklarının işe yaramayacağının farkındalar. Yapılan eski bir ticaret hilesidir; Birşey veriyor muş gibi yaparak ziyaretçi çekmek. Yani aslında ortada dönen geyikten tek fayda sağlayan kendileri. Hiç bulaşma.

Bunun dışında bir de "organik hit", "görsel hit" türü programlar vardı. Google bunları kullananları kibarca uyarmaya başladı. Sitesini tekrar beğendirmeyle uğraşamayıp kapatanlar oldu.

Evet en iyisi hiç bulaşmamak. Son aylarda kendi reklamlarınıda geri çektiler.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al