lostyazilim

Tanıtım Yazısının Etkisi Azaldımı?

4 Mesajlar 851 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)
Tanıtım yazısının etkisi gerçekten azaldımı? tanıtım yazısını yayınlattırırken nasıl yayınlatmak gerekir?

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Azaldı veya azalmadı diye kesin bir yargı bildirmek ne derece doğru bilmiyorum ama kendi düşüncem şu yönde; Sadece tanıtım yazısı yayınlamak için açılan bir siteden gelen linklerin değeri 0. O sitenin pagerank değeri ne olursa olsun. Alexa sırası ne olursa olsun eğer o site sadece tanıtım yazıları için açılmışsa o siteden tanıtım yazısı almanız fayda sağlamaz.

Bunun yanısıra özgün içerikli, güncellenen ve tanıtım yazılarıyla dolu bir siteden alınan linkler çok daha değerli.
NedensizPostalar

kişi bu mesajı beğendi.

NedensizPostalar NedensizPostalar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Project Manager
  • Mesajlar 488
  • Beğeniler 163 / 41
  • Ticaret 12, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Azaldı veya azalmadı diye kesin bir yargı bildirmek ne derece doğru bilmiyorum ama kendi düşüncem şu yönde; Sadece tanıtım yazısı yayınlamak için açılan bir siteden gelen linklerin değeri 0. O sitenin pagerank değeri ne olursa olsun. Alexa sırası ne olursa olsun eğer o site sadece tanıtım yazıları için açılmışsa o siteden tanıtım yazısı almanız fayda sağlamaz.

Bunun yanısıra özgün içerikli, güncellenen ve tanıtım yazılarıyla dolu bir siteden alınan linkler çok daha değerli.

bu tabikide dediğiniz gibi olmalı ama anchor link olayı vardı o konuyu tam kavrayamadım anchor link şeklindemi verilmeli yoksa düzmü verilmeli

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Benden size küçük bir tavsiye bu tür şeylere fazla kafayı takmayın. Sitenizi içerik olarak geliştirmek için çaba harcayın. Benim şimdiye kadar gördüğüm en iyi yol bu.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al