freelance iş ilanları

Title İndexlenme Sorunu

2 Mesajlar 497 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ssoosscu ssoosscu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yok
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Selamlar

sitem yaklaşık 8-9 aylık çoğu postum aramalarda yer alıyor fakat büyük bir sorun var

örnek olarak yazdığım özgün bir title

'' jhon styler ayağını kırdı '' gibi bir titleımız var şimdi şu title da 5-10 site arası yazıyor indexlenmede problem yok fakat google aramalarda

jhon styler ayağını kırdı yazdığımızda sitenin ya adresi gözüküyor ero2.com ana sayfa yada hiç gözükmüyor
benim title ım direkt bu olmasına rağmen ve arama yapan kitle direkt yazdığım şekilde aratmasına rağmen title sonuna

jhon stller ayağını kırdı ERO2 yazarsam indexlendiğini görebiliyorum ilk sırada çıkıyorum

örnek olarak bu title güncel bir title ve ben bunu kullanıyorum 2-3 gün içinde aramalarda google a yazdığımızda yanlızca 5 sayfa çıkıyor benim sitem hariç

bu %60-70 oranında böyle .

rakip sitelerde 1. sırada çıkan sitede site kodları bakımından apis.google script var bir önem arzedermi bilmiyorum

hele bi help

Şimdiden teşekkürler .

wmaraci
reklam

Barun Barun 1910 Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Radyasyon
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1639
  • Beğeniler 157 / 233
  • Ticaret 8, (%100)
hocam sadece başlık olarak bakmak doğru olmaz yazdığınız yazı seo uyumlu mu öncelikle buna bakmalısınız. sonra bu konu hakkında yazan sitelerdeki makaleleri inceleyip anahtar kelime analizi yapacaksın ve yorum atılabiliyorsa o konudan kendine link alacaksın ki google senin farklı olduğuna inansın bu konu hakkında detaylı bilgiyi wpmavi.com da bulabilirsin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al