wmaraci reklam

Türkiyede Seo Anlayışı Özellikle Bakın

11 Mesajlar 2.302 Okunma
wmaraci reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiyede seo anlayışını özetleyen bir link özellikle bakın.

http://www.afro-netizen.com/2005/08/fbi_sting_targe.html

Seo aramasında ilk sırada çıkan bir site

http://www.kemah.gov.tr/ ( Kaynak Kodlarına Bakın)

http://www.utaem.gov.tr/

Ne dersiniz sektörün liderlerini de bir takibe alalım mı? Sonra neden ilk sırada çıktığını rahatlıkla anlarsınız?
teymir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tolga07 tolga07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 91 / 66
  • Ticaret 7, (%100)
Sonra sitem neden gelişmiyor diyorlar :)

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Pr değeri 6 o sitenin o yüzden link çöplüğüne çeviyorlar. Onlara bu yolu kim açtı işte bu seo siteleri.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
black hat in etkisi güçlü fakat herkez yapsa halimiz ne olur :D baksanıza adam kısa sürede 4.sıraya yükselmiş ama seo hocasını geçememiş buda demektirki köklü bir white hat seo çalışmasını black hat seo çalışması kolay kolay geçemez :)

wmaraci
wmaraci

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Bu konu üzerine kayıt oldum ve cevap verme hakkımı kullanmak istiyorum.

Öncelikle link alımlarımı ücretli olarak yaptığımı belirtmek istiyorum, bahsi geçen linkleri ekleyen arkadaşla çalışmamı sonlandırdım. Bu çıkışınız üzerinede şöyle bi yazı kaleme alma ihtiyacı hissettim; http://jih4d.org/seo-kelimesi-analizi/

Esen kalın.

Cankat Cankat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Academician
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%100)
Hacklink hiçbir işe yaramıyor diyorlar son zamanlarda ama yoo hala yarıyor.

5 tane pr5 yabancı siteye, bi arkadaşa söyledim film sitemi koydurttum günlük botla 5 içerik ekledğim bi film sitemdi. Paravan olarak kullanıcaktım aslında.

Ana siteme de günlük 5 tane özgün açıklamalı film ekliyordum.

Her neyse, hacklink eklettiğim site 1. ayında ve hiti 15k

Ana sitemin hiti 2k

Hack link zararlı demeyin, ekleyip anında link kalkarsa zararlıdır. Footer'da durursa zararlıdır.

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Bu konu üzerine kayıt oldum ve cevap verme hakkımı kullanmak istiyorum.

Öncelikle link alımlarımı ücretli olarak yaptığımı belirtmek istiyorum, bahsi geçen linkleri ekleyen arkadaşla çalışmamı sonlandırdım. Bu çıkışınız üzerinede şöyle bi yazı kaleme alma ihtiyacı hissettim; http://jih4d.org/seo-kelimesi-analizi/

Esen kalın.

"SEO kelimesinde blogumun 4. sıraya gelmesinin ardından boş boğazlar konuşmaya başladı. Hacklink, blackhat seo en çok itham edilen yöntemler. Bu ağzı torba olmadığı için büzemediğim arkadaşlara cevap niteliğinde bu yazıyı kaleme alıyorum."

Seo uzmanı budur işte sitenize link alır ama nerden aldığını bilmez. Savunmanızda okudum keşke savunmanızı da başkasına yazdırsaydınız. Başkalarını suçlayarak ben de onlar gibiyim demek savunmak demek değildir.

Ayrıca seo aramasında ilk sırada çıkan şimdi tarih olan birçok site var. Sizin de onların yanına gideceğiniz konusunda hiç şüphem yok. Zira şimdiye kadar yanılmadım.
Mustafa Cakmak

kişi bu mesajı beğendi.

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

"SEO kelimesinde blogumun 4. sıraya gelmesinin ardından boş boğazlar konuşmaya başladı. Hacklink, blackhat seo en çok itham edilen yöntemler. Bu ağzı torba olmadığı için büzemediğim arkadaşlara cevap niteliğinde bu yazıyı kaleme alıyorum."

Seo uzmanı budur işte sitenize link alır ama nerden aldığını bilmez. Savunmanızda okudum keşke savunmanızı da başkasına yazdırsaydınız. Başkalarını suçlayarak ben de onlar gibiyim demek savunmak demek değildir.

Ayrıca seo aramasında ilk sırada çıkan şimdi tarih olan birçok site var. Sizin de onların yanına gideceğiniz konusunda hiç şüphem yok. Zira şimdiye kadar yanılmadım.

Bak sende diyorsun ilk sırada çıkan sonra tarih olan.. Benim seo tarihinde ufakta olsa bir yerim olacak, ama senin bu boş postların dışında bir izin olmayacak. Yere göğe sığdıramadığınız adamlar temaların footera link koyup seo uyumlu diye kullandırıyor millete, sorsan hepsi google serfitikalı.
fatsasoft

kişi bu mesajı beğendi.

lussio lussio Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 40 / 51
  • Ticaret 5, (%100)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Bak sende diyorsun ilk sırada çıkan sonra tarih olan.. Benim seo tarihinde ufakta olsa bir yerim olacak, ama senin bu boş postların dışında bir izin olmayacak. Yere göğe sığdıramadığınız adamlar temaların footera link koyup seo uyumlu diye kullandırıyor millete, sorsan hepsi google serfitikalı.

Adam haklı beyler dağılın :)

• Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Tarihte seo aramasında ilk sırada çıkmak için devlete ait sitelere link ekleyen biri olarak anılmak senin için gerçekten başarı.

Nice büyük başarılara...

Ek olarak: İlginiz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili duyarlılığınız için teşekkür ederiz. Sitemize eklenen linkler konusunda gerekli işlemler yapılacaktır. Bizi bu konuda uyardığınız tekrar teşekkür ederiz.
Mustafa Cakmak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al