wmaraci reklam

Ücretli Seo Hizmeti ile ilgili bir kaç sey sormak istiyorum

21 Mesajlar 3.053 Okunma
smmexpress

ozgurx ozgurx Dmoz kaydedene hediye :) Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 42 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı gibi ücretli seo hizmeti veren siteler veya kurumlar mevcut, ben de açıkçası deneme amaçlı suan 4 aylık bir seo hizmeti almayı düşünüyorum, (incelediğim sitede en düşük 4 aydan başladığı için) sorularıma gelince;

-Seo hizmeti nasıl 4 ayla sınırlı kalıyor daha doğrusu bir işlem yapılıyor seo hizmeti olarak bu 3.ayın sonunda iptal mi ediliyor ?

- 4 ay bu hizmeti aldıktan sonra sitem hizmet durdurulunca tekrar son sayfalarda mı çıkar ?

- Hizmeti aldıktan ve bıraktıktan sonra google da suan 4. sayfadayım hizmeti bıraktıktan sonra sıralamada daha kötü bir yeremi gelir sitem.

-Böyle bir siteden faydalanmamı önerir misiniz ?

Lütfen deneyimli arkadaşlar bilgilerini paylaşa bilirler mi?

wmaraci
reklam

mustea mustea WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 4 / 24
  • Ticaret 3, (%100)
Özgür kardeşim, hangi firmadan bahsettiğini anladım ve isim vermek istemiyorum. Bir forum içerisinde 4 aylık seo ile ilgili makaleleri oku isterim. Ben hizmet almadım ama bırak 4 aydan sonra neler olur, o 4 ay içerisinde bile hizmet göremediğini söyleyen üyelerimiz var. Bunu tarafsız olarak söylüyorum. Bende bunları gördüğüm zaman çok şaşırmıştım. O arkadaşlara ulaş pm at bence daha açıklayıcı olur.
ozgurx

kişi bu mesajı beğendi.

rezcaxu rezcaxu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam çalışmalar zamana yayılarak ve sureklı yapılacagı ıcın elbet faydası olucaktır. Ama ben o şekilde çalışmalara karsıyım. Aylık 150 lira ona verecegınıze haftada 2 tane pr li siteye tanıtım yazısı verın sureklı daha fazla fayda saglarsınız. Tabi sosyal medyayı etkin olarak kullanmayı ihmal etmeyin.

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşım onun yerine parayla makale yazdır günde bitane payşal güncel forum olsun hitin artacaktır

wmaraci
wmaraci

Mukremincayirbag Mukremincayirbag Eski adı: RumiMedya Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
4 aylık seo diye bişey olmaması lazım. Seo yaptırmak istediğiniz site ve istediğiniz anahtar kelimelere göre ortalama süre ve fiyat anlaşılması lazım.
Siz 4 aylık seo alacaksınız belki siteniz 1 ayda ilk sayfaya çıkacak geriye kalan 3 ayın parası ne olacak ? Diyelimki geriye kalan 3 ayıda anlaştığınız seocu siteyi yerinde tutmak için kullanıcak. 4 ay bittikten sonra yine düşüş !
Veya 4 aylık seo aldın, istediğin anahtar kelimeler için belki 4 aylık bir süre yetersiz o zaman ne olacak?
Bence : İstediğiniz anahtar kelimenin hacimleri, sitenin durumu ve rakiplerin durumuna göre bi planlama yapmalısınız.

Ek Olarak: Site adresi ve anahtar kelimeleri belirtirseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Belki ücretli bir seo çalışmasına bile ihtiyacı yoktur.
ozgurx eusanmaz

kişi bu mesajı beğendi.

Seni bulan neyi kaybeder, seni kaybeden neyi bulur…

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 42 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Site Adresi

Muhasebeci ve mali müşavir kelimeleri için düşünüyorum..

Bu arada google da arama yapıldığında haritalarda ilk sayfada çıkıyorum...

RumiMedya adlı üyeden alıntı

4 aylık seo diye bişey olmaması lazım. Seo yaptırmak istediğiniz site ve istediğiniz anahtar kelimelere göre ortalama süre ve fiyat anlaşılması lazım.
Siz 4 aylık seo alacaksınız belki siteniz 1 ayda ilk sayfaya çıkacak geriye kalan 3 ayın parası ne olacak ? Diyelimki geriye kalan 3 ayıda anlaştığınız seocu siteyi yerinde tutmak için kullanıcak. 4 ay bittikten sonra yine düşüş !
Veya 4 aylık seo aldın, istediğin anahtar kelimeler için belki 4 aylık bir süre yetersiz o zaman ne olacak?
Bence : İstediğiniz anahtar kelimenin hacimleri, sitenin durumu ve rakiplerin durumuna göre bi planlama yapmalısınız.

Ek Olarak: Site adresi ve anahtar kelimeleri belirtirseniz daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. Belki ücretli bir seo çalışmasına bile ihtiyacı yoktur.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
domain ismin malimüşavirx
mali müşavir kelimesinde çıkmak için seo yaptırmana gerek yok bence ( seo hakkında az da olsa bilginiz var ise ) siteni güncel tutup biraz backlink ve paravan blog/siteler ile mali müşavir kelimesinde çıkabilrsin.
muhasebeci kelimesi için genel bir çalışma gerekir. Bu arada mali müşavirde 90. sıradasın.
muhasebeci de yoksun.

• Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 42 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
İlgin için teşekkürler,

Paravan blog ??

Backlink nasıl edinecem ??

RumiMedya adlı üyeden alıntı

domain ismin malimüşavirx
mali müşavir kelimesinde çıkmak için seo yaptırmana gerek yok bence ( seo hakkında az da olsa bilginiz var ise ) siteni güncel tutup biraz backlink ve paravan blog/siteler ile mali müşavir kelimesinde çıkabilrsin.
muhasebeci kelimesi için genel bir çalışma gerekir. Bu arada mali müşavirde 90. sıradasın.
muhasebeci de yoksun.

cenktolga cenktolga Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Herkez SOE'cu (ben hariç) o yüzden **************lar içinde mükemmel bir pazar oluştu. Dolandırıldığını dile getiren arkadaşların konularını okuyanlar tereddütte kaldığı için kurumsal gibi GÖRÜNEN firmalara yöneliyorlar ancak o adı firmalarda faiş rakamlara bu işi yapıyor. Herkez bir SEO kitabı çıkarıyor sonrasında 1 seo bloğu yada firması kuruyor al sana SEO'cu:)

Bnm nazarımda en kral SEO kendi yaptığındır.
ozgurx

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 19 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
backlink kendin manuel olarak da yapablirsin uğraşmıyım dersen arkadaşlarında dediği gibi backlink paketleri alabilrsin forumda satışını yapan arkadaşlar var tanıtım yazıları alabilirsin.
hiç biriyle uğraşmıyım dersende seo yaptır

Ek Olarak:

cenktolga adlı üyeden alıntı

Herkez SOE'cu (ben hariç) o yüzden **************lar içinde mükemmel bir pazar oluştu. Dolandırıldığını dile getiren arkadaşların konularını okuyanlar tereddütte kaldığı için kurumsal gibi GÖRÜNEN firmalara yöneliyorlar ancak o adı firmalarda faiş rakamlara bu işi yapıyor. Herkez bir SEO kitabı çıkarıyor sonrasında 1 seo bloğu yada firması kuruyor al sana SEO'cu:)

Bnm nazarımda en kral SEO kendi yaptığındır.

Farklı bir bakış açısı
ozgurx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al