wmaraci reklam

Ücretsiz domain ve hosting

11 Mesajlar 1.410 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Cywyn Cywyn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Bakım Onarım Teknisyeni
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

İyi geceler arkadaşlar, uzun süredir aklımda seo ile alakalı soru işareti vardı seo alanında bilgi sahibi olan arkadaşlar soruma, görüşlerini yorumlarda belirtirlerse sevinirim sorum şu; ücretsiz hosting ve domain ile web sitenin seo optimizasyonunu çok iyi ayarlarsak google da ilk sayfalara çıkabilme olasılığımız varmıdır?

wmaraci
reklam

118baran 118baran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 471
  • Beğeniler 127 / 126
  • Ticaret 9, (%100)
Pek sanmam ama imkansız diye bir şey yoktur.

Batuhnrr Batuhnrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Genç Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** V**
  • Mesajlar 524
  • Beğeniler 98 / 97
  • Ticaret 60, (%100)
Önemli olan sitenin seo optimizasyonu ve içeriğidir diye düşünüyorum. Yani evet bence mümkündür.

Fearles1453 Fearles1453 Bir umuttur yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WebCoder
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 251 / 250
  • Ticaret 26, (%100)
Aynen öyle seo ve hit güzel olursa neden olmasin 😃

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Miraccsanci Miraccsanci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 368
  • Beğeniler 86 / 89
  • Ticaret 7, (%100)
Ücretsiz host derken sponsor bulursun her türlü hocam uygun domainle her türlü başarıyı yakalarsın.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
ücretsiz hosting sağlayıcınız infinity hosting gibi yerlerse ben sırtınızı kendinizden başka hiçbiryere dayamayın derim. Sitenizin yedeğini düzenli olarak alabilmenizi sağlayacak bir platform seçmeniz hususunda sizi uyarıyorum çünkü geçmiş zamanlarda başıma gelen bir hadise yaşadım tüm emeklerim bir saat içerisinde yok oldu.

belirttiğiniz ücretsiz domainler .tk gibi uzantılar sanıyorum, ben şuana kadar (google) sonuçlarında metin2 gibi oyun sitelerinin kategorisi hariç, ilk sıralarda olan bedava uzantıya sahip site görmedim. Görenler varmıdır onu bilmiyorum ama kişisel deneyimim açısından görmedim diyorum.
Cywyn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Google'da ilk sırada olan ücretsiz domain hiç görmedim şimdiye kadar o yüzden sormuştum aslında. Bana göre de imkansız gelmiyor fakat Google'ın işi belli olmuyor işte :)

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Cywyn adlı üyeden alıntı

Google'da ilk sırada olan ücretsiz domain hiç görmedim şimdiye kadar o yüzden sormuştum aslında. Bana göre de imkansız gelmiyor fakat Google'ın işi belli olmuyor işte :)

Maksat heves kırmak değil, ütopik şekilde heveslendirmemek. Olabilitesi var mı ? Hırsınıza bağlı. Bakın isteğinize demedim "hırsınıza" dedim :)

• Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

ücretsiz hosting sağlayıcınız infinity hosting gibi yerlerse ben sırtınızı kendinizden başka hiçbiryere dayamayın derim. Sitenizin yedeğini düzenli olarak alabilmenizi sağlayacak bir platform seçmeniz hususunda sizi uyarıyorum çünkü geçmiş zamanlarda başıma gelen bir hadise yaşadım tüm emeklerim bir saat içerisinde yok oldu.

belirttiğiniz ücretsiz domainler .tk gibi uzantılar sanıyorum, ben şuana kadar (google) sonuçlarında metin2 gibi oyun sitelerinin kategorisi hariç, ilk sıralarda olan bedava uzantıya sahip site görmedim. Görenler varmıdır onu bilmiyorum ama kişisel deneyimim açısından görmedim diyorum.

Kesinlikle haklısınız bu tür ücretsiz hosting veren çoğu firimalar zaten kullanıcıların yedeklerinin olup olmadığını hiç umursamıyorlar bile ve çoğu işlerine yarayan müşterinin kendi kodlamış olduğu özel scriptleri ve database verilerini kopyalıyor.

• Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

Cywyn adlı üyeden alıntı

Kesinlikle haklısınız bu tür ücretsiz hosting veren çoğu firimalar zaten kullanıcıların yedeklerinin olup olmadığını hiç umursamıyorlar bile ve çoğu işlerine yarayan müşterinin kendi kodlamış olduğu özel scriptleri ve database verilerini kopyalıyor.

Ana web sitenizi besleyici olması açısından geçici bir backlink ve imleme sitesi kaynağı olarak kullanmaktan başka, emeğinizi zamanınızı alabilecek projeleri bu tip ücretsiz platformlarda harcamayınız. Nacizane önerim bu şekildedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al