wmaraci reklam

Ücretsiz SEO Sorularınızı Cevaplıyorum!

75 Mesajlar 8.637 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

muhammedkarakaya muhammedkarakaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 34 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
E-ticaret sitelerinde satılan benzer ürünler veya inceleme sitelerinde incelenen ürünlerin özellikleri ve bazı açıklamaları aynı olmak zorunda
Birden fazla sitede böyle olunca "-" olarak yansımaz mı? Alıntı etiketi kullanmak yeterli mi bunun için?
Sadece özellikleri gösteren site yaptım diyelim; Bu sefer de resim/içerik oranı az olacak ve gene "-" olacak.

wmaraci
reklam

Dicdal Dicdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
1. Domainde tire "-" kullanmak seo'ya veya başka bir şeye zararı olur mu?
2. Mesela benim oyun indirme sitem var örnek olarak sims indir yazıyorum domain adında "oyun" "games" "indir" "torrent" olanlar yukarıda mı çıkıyor?
3. 2 adet domainim var birisi "dat-games.com" diğeri "datgamers.com" hangisini kullanmak daha mantıklı?

53519 53519 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 7, (%100)
Backlinkler, eskisi gibi işe yarıyor mu?

uguroksuzoglu uguroksuzoglu Ücretsiz Seo Taktikleri Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

muhammedkarakaya adlı üyeden alıntı

E-ticaret sitelerinde satılan benzer ürünler veya inceleme sitelerinde incelenen ürünlerin özellikleri ve bazı açıklamaları aynı olmak zorunda
Birden fazla sitede böyle olunca "-" olarak yansımaz mı? Alıntı etiketi kullanmak yeterli mi bunun için?
Sadece özellikleri gösteren site yaptım diyelim; Bu sefer de resim/içerik oranı az olacak ve gene "-" olacak.

Benzer ürünlerin ufakda olsa farklılıklarını kullana biliriz . Mesela renklerini belirtebiliriz model farkı varsa onları belirtebiliriz. Birinin diğerinden bir farkı varsa onu bile yazmamız yeterli.

Resim ve içerikleri de mümkün olduğunda özgünleştirmekte fayda vardır. Mümkünse kendimiz çekimini yapalım, Değilsede aldığımız fotoların boyutları ile değişiklik yapabiliriz. Web sitemize eklerken Alt etiketinde görseli açıklayıp artıa geçebilriz.

Uğur ÖKSÜZOĞLU İle Profesyonel Seo Taktikleriyle Büyük Kitlelere Ulaşabilirsiniz.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

uguroksuzoglu uguroksuzoglu Ücretsiz Seo Taktikleri Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Dicdal adlı üyeden alıntı

1. Domainde tire "-" kullanmak seo'ya veya başka bir şeye zararı olur mu?
2. Mesela benim oyun indirme sitem var örnek olarak sims indir yazıyorum domain adında "oyun" "games" "indir" "torrent" olanlar yukarıda mı çıkıyor?
3. 2 adet domainim var birisi "dat-games.com" diğeri "datgamers.com" hangisini kullanmak daha mantıklı?

Domain adresinde - kullanmanızı önermem. Alt sayfaları oluştururken kullana biliriz. ÖRN : oyun-indir-torent gibi .

Uğur ÖKSÜZOĞLU İle Profesyonel Seo Taktikleriyle Büyük Kitlelere Ulaşabilirsiniz.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al