wmaraci reklam
lidertakipci

Üst sıralara çıkmakla ilgili bir soru...

6 Mesajlar 684 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

muhdelibas muhdelibas WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar şimdi bir kelimede en üst seviyeye çıkmak istiyorum. Şu an en tepede o kelimeyi yazınca çıkan sitenin içeriği çok düzensiz, 300 kelime vb. yok. Saçma sapan bir şey işte bir telefon numarası var. Ben yoast seo da her şeyi yeşil yapacak şekilde ayarlasam onun yerini alabilir miyim? Yalnız yazıyı baştan yazmıcam daha önce yazdığım bi yazıyı güncelleyeceğim yine de etkili olur değil mi google yazıyı güncellediğinde farkı görür?

wmaraci
reklam

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Off-Page Seo diye bir tabir var. Maalesef ki bazı siteler dinamik olmamasına rağmen tutarlı bir iç seo ve akabinde gelen etkili bir dış seo ile dediğiniz konumlarda zorlu rakip olabilmekteler efendim.

Sorularına gelince, google elbet güncellenen içeriği fark edecektir. Lakin; mükemmel bir içerik tek başına rakip sitelenin üstüne çıkmak için yeterli olmayacaktır. ( Bu cümle her durum için geçerli değildir. Örn; 78. sıradan 76. sıraya gelmeni sağlayabilir ama ilk sıradaki sitenin önüne geçmene yetmez.)

Dogachan Dogachan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, Google Adwords
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kendi deneyimlerimle konuşuyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır. Öncelikle özellikle anahtar kelimeniz varsayalım (alanya otelleri) alanya otellerinde ilk sayfa ilk 50 bile görmüyorsunuz. Sıkıntı değil sizde başka seo lu yazılarınızla özgü makalenizle attığınız başka yazılara seo çalışıp misal alanya da güzel yerler, alanya'nın tarihi, alanyadaki oteller şikayet, gibi yada başka anahtar kelimelerinizle çalışın anasayfanızda bu yazılarınız gözüksün hepsi değil 50 kelimesi yeterli yada 100 bu attığınız yeni yazılar sizin hitinizi arttırıp google amca için onun gözünde değerli olduğunuzu hissettirin sitenizi her zaman güncel yeni yazılarla yeni metinlerle donatın yazım kurallarına çok dikkat etmeyin google robotu insan algoritması daha iyi anlama amaçlı yazım hatası yapan yazıları da okuyor. Dikkat etmeyin derken yinede dikkatli olun siz yani ne kadar emek harcarsan o kadar değerli olursun ilk sıralardakileri sürekli takip et onlardan fikir alışverişi yap fikir alışverişi derken gidip adamı metinini alma sadece gözlemle ve kendine göre ondaki senden olan fazlalıkları uygula

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkür ederim fikirleriniz için

Dogachan alternatifi yok malesef kelimelerin :( içeriği de geniş değil

wmaraci
wmaraci

Dogachan Dogachan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster, Seo, Google Adwords
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 6 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Sorması ayıptır kelimeniz nedir.

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Türkolog
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 42 / 122
  • Ticaret 2, (%100)
Dogachan gönderdim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al