wmaraci reklam

WMAracı.com başlı başına bir SEO başarısıdır!

14 Mesajlar 2.706 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SamueL SamueL Allahtan ümit kesilmez. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
TR de hepimizin çok iyi bildiği bir forum var (***.net) adını yazma gereği bile duymuyorum. Daha sonra bunun muadillerini açmayı çok denediler isimleri bile aklımda en basiti iyinet vardı az bir şey tuttu sonra oda yok oldu gitti. Ama wmaracı yöneticilerinin seo konusunda gerçekten büyük tecrübe sahibi olduklarını düşünüyorum yoksa şu diğer üç harfli siteden sonra wm konusunda 2. sıraya yerleşmek kolay bir iş değil gerçekten tebrik ediyorum...:)
EmreKRMN Dolunay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Diger sitenin seoya yoneldigini dusunmuyorum.Zira boyle dertleri de yok.Wmaraci seoda ve tasarimda iyi ama eski aktifligini yitirdi.Eger yenilige gitmezse siradan webmaster forumu olarak kalabilir
webali birsevda berkaycatak

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

SamueL SamueL Allahtan ümit kesilmez. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2021
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 5 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
turkmaxi yenilikten kastınız ne gibi bir yenilik hocam?
diğer forumda olamayanlar yada benim gibi olmak istemeyenlerin en iyi alternatifi bence burasıdır bunun da kolay kolay değişeceğini sanmıyorum. Hatta bakarsınız, gün gelir burası bir alternatif olmaktan çıkar hiç bir şey belli olmaz valla çok gördük böyle örnekleri...
EmreKRMN Dolunay

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

SamueL adlı üyeden alıntı

diğer forumda olamayanlar yada benim gibi olmak istemeyenlerin en iyi alternatifi bence burasıdır bunun da kolay kolay değişeceğini sanmıyorum. Hatta bakarsınız, gün gelir burası bir alternatif olmaktan çıkar hiç bir şey belli olmaz valla çok gördük böyle örnekleri...

Hepimiz ilk adımlarımızı burada attık dersek yalan olmaz herhalde. Ben bu forumu çok seviyorum ama son 2 yıldır aktifinde ciddi sorun var. Sadece ticari ilan açılır oldu. Soru soran bile kalmadı pek maalesef.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

vuslatim vuslatim www.segemdersnotlari.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Sigortacı
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 141 / 140
  • Ticaret 0, (%0)
ben soru soruyorum cevap bile verilmiyor, verilen cevap 50 TL ye ben yaparım hocam. Elbette yardım için cevap verilmeye bilir fakat 50 kişi okuyor bir kişi bile konuyla ilgili yardım cevabı bile vermiyor. Anladığım kadarıyla tenzih ederim ama sanırım çoluk çocukla doldu.

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Satış konularında aktiflik yok burada. Girmeyi bile unutuyorum artık. Değişime ayak uyduramayan yok olur… en ufak eleştiriyi de hemen siliyorlar.
Dahiturk ilkanbalkan Lim10Ata

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Hadi ama google'a webmaster forumu yazıp girmiyorsundur.

ByPranga ByPranga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Web Design
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Wmaraci artık eskisi gibi değil. Bence değişim şart çünkü artık herkes ileri doğru hamle yapıyor. Tasarım günümüze doğru olması lazım. Yoksa zamanla çürümeye yüz tutar.

Software Web Design // https://androiduzmani.com/

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

SamueL adlı üyeden alıntı

Mesela bahsettiğiniz diğer forum tasarım ve yenilik olarak ciddi ataklar yaptı.Bi ara wmaracı da değişim geliyor dediğinden beri 2 yıl geçti sanırım. Değişen bir şey olmadı. İnşallah olmaz ama webmastersitesi vardı kapandı ona dönüşebilir.Kapanacağını düşünmüyorum ama aksiyon almazsa durumu az çok tahmin edenler oluyordur. Teknoloji dediğimiz şey çok çabuk değşiyor. Dün tuşlu telefonlar kullanırken bugün ultra lüks telefonlar kullanıyoruz. Tabiri caizse wmaracı tuşlu telefon olarak kaldı. Bize katkıları çoktur elbet her zaman buradayız.Ancak kalıcılık böyle sağlanmaz kaldı ki elinizde çok iyi bir cevher varken. Diyeceğim sahipleri de bu durumun farkındadır.Ama niye adım atılmıyor hiç anlamış değilim.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu

Fitzi Fitzi Sadece zaman... Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 95 / 95
  • Ticaret 0, (%0)
wmaracını bende çok seviyorum ama uzun zamandır en ufak bir atak olmadı. Diğer siteye antipati duyuyorum ama açıkçası wmaracınında eski faydası kalmadı. Güzel bir arayüz ve daha etkin bir yönetimle çok güzel bir noktaya gelinebilir. Ancak pek yapılacağını sanmıyorum :D giderek azalacağız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al