wmaraci reklam

Yandex ve Google'den Hit Gelmeye Başladı

3 Mesajlar 802 Okunma
smmexpress

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba arkadaşlar sonunda yazdığım yazıların karşılığını almaya başladım azda olsa. Yandex.Metrika ya bakıyordum ki bir bakayım hit gelmeye başlamış bugün siteme 63 kişi girmiş ve hepsi organik üstüne sayfa görüntüleme sayısı 300 küsür.Neyse gelen hiti gizli sekmede bir bakayım dedim birde ne göreyim gelen kelimede 1. sıradayım çok şaşırdım yazıyı yazalı daha 2 gün olmuştu üstelik.

Birazda kelime aradım işte " s4 batarya kalibrasyonu, s4 batarya kalibre, galaxy s4 batarya kalibrasyonu gibi gibi daha bir çok kelimede ilk 3'deyim

Şimdi sizlere sormak istediğim soru şu hiti artırmak için ne yapmalıyım görsel aramalardan da günlük 30 40 aranma geliyor.Her gün 1 veya 2 adet özgün makale giriyorum sosyal medya ve içerik platformlarını iyi şekilde kullanıyorum. Facebook'da bir çok grupta konularımı paylaşıp hit çekiyorum. Düzgün bir şekilde pingleme yapıyorum ( Bu arada siteme uğramayan botlar artık her gün ziyaret ediyor ve yazılarım çok kısa sürede index alıyor.)

Şimdi ne yapmalıyım bunlar dışında yardım ederseniz sevinirim ?
fevzib

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fevzib fevzib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 396 / 113
  • Ticaret 78, (%100)
paylaşım için teşekkürler bende merak ediyorum konuyu takip edecem
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Facebook ve gruplardan hit çekmekten öte konuları paylaştır arkadaşların çoksa. Önemli olan farklı kişilerin paylaşması. O sayede sıralama artışı yaşarsın ancak google'da

Ayrıca her konuyu sosyal medyada paylaşma. Dikkat çekici ve hit potansiyeli yüksek konuları paylaş ve paylaştır ki faydası artsın.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al