wmaraci reklam

Yardım Google Sonuçları Hk.

7 Mesajlar 735 Okunma
wmaraci reklam

Burak611 Burak611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba seodan anlayan bir arkadaşın yardımını isteyeceğim. kendi kodlamam olan siteyi 10 gün önce google'a ekledim .2-3 gün google'dan ziyaretçiler geldi fakat bir kaç gündür google sonuçlarında sitem ismini yazınca bile zor gözüküyor.

Anlayan birisinden kısaca yorum alabilir miyim.

ilk aylar tabii ki 100lerce ziyaretçi beklemiyorum ama gün gün azalması normal midir. Tablosu da bu.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
İyi de bu durum gayet normal. Bu sitenizin oturacağının işaretidir. Bunun yanı sıra siteniz ilk açıldığında sitenize giren zaten botlar (örümcek) veya kullanıcı ajanlarıdır (arama robotu).
Burak611

kişi bu mesajı beğendi.

Durgun sular derin akar.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Google getirden link ekleyince yeri geliyor 3. sayfada görüyorum kendimi. Anahtar kelime rekabetin çok olduğu bir kelime. sonra 1-2 saat sonra tamamen kayboluyorum.

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Son 3-4 yıldır yeni açılan sitelere Google ilk açıldığında ciddi bir ziyaretçi gönderiyor, sonra birde bakıyorsunuz 1 kişi bile göndermiyor. Göndermemesi normal zaten. Zaman, çalışma ve sabır gerekiyor. Sağlam backlink en önemli kaide hala!
Burak611

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

Burak611 adlı üyeden alıntı

Google getirden link ekleyince yeri geliyor 3. sayfada görüyorum kendimi. Anahtar kelime rekabetin çok olduğu bir kelime. sonra 1-2 saat sonra tamamen kayboluyorum.

Aynı durumu bende yıllardır gözlemliyorum. Google yakın bir zamanda cache alınca sıralamada gösteriyor. 1-2 gün sonra bazen saatler sonra sıralamadan kayboluyor. Bu döngü hep böyle devam ediyor. Bunun 2 nedeni olduğunu düşünüyorum. 1 - Sağlam backlink olmayınca. 2 - Domain daha önceden google'dan ceza yiyip, cezadan çıkınca.
Burak611

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Çalışmıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 41 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

TheSecret adlı üyeden alıntı

Son 3-4 yıldır yeni açılan sitelere Google ilk açıldığında ciddi bir ziyaretçi gönderiyor, sonra birde bakıyorsunuz 1 kişi bile göndermiyor. Göndermemesi normal zaten. Zaman, çalışma ve sabır gerekiyor. Sağlam backlink en önemli kaide hala!

Hiç backlink çalışması yapmadım hocam arıştırıyorum fakat backlinkin ters tepme ihtimali düşündürüyor. sağlam ve anahtar kelimeli site olmadıkça Backlink almayı düşünmüyorum. organik backlink bekliyorum. Sitedeki içeriklerin hepsi özgün. 2-3 ay gözlemleyip ona göre karar vereceğim backlink konusuna

• Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
6-12 ay geçmeden backlink/makale almayı önermem. Alıncada özgün ve kaliteli sitelerinden abartmadan alabilirsiniz. Ömür boyu makale yayınlamayan sitelerden alım yapmayın asla!!! Başarılar.
Burak611

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al