wmaraci reklam

Yeni Açılan Site Tüm Alt Makalelerde İlk Sıralarda Şaka Gibi Ya.

44 Mesajlar 6.490 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Sadece şunu belirteyim, gerisini siz anlayın; benzersiz içerik... Yalnızca 40 adet makale ekledim siteye, ancak İngilizce sitelerden çeviri yaptım ve kendi yorumlarımı da ekledim. 20 gün sonra adsense başvurdum, ertesi gün tam onay geldi. Umarım anlatabildim neye önem verildiğini...
cuneytsonmez Turkrehber

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

egehema egehema WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 18 / 31
  • Ticaret 3, (%100)
Google ekibi youtube'u bile rezil kepaze etti..İstediğine kazandırıyor artık.Rakip yok sonuçta adamlar tekel
68136

kişi bu mesajı beğendi.

fulbaibu fulbaibu İşin Hilesi Dürüstlüktür. Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

MustafaYılmaz adlı üyeden alıntı

googlenin canım öyle istiyor algoritmasına göre normal bir durum

:laugh::laugh: İşin özeti gibi olmuş

Takipteyim. Aynı sorun bende de var. Ve şunu tekrar söyleyim Yeni siteler indekslenmede öndeler. Bir içerik yazıyorum ilk sıradayım, diğer rakip olan yeni site yazıyor direk 1. sırada. Aklıma şunlar geldi. Siteler yeni olduğu için içerikleri az ve dolayısı ile;

1-anahtar kelime dağılmları gayet makul
2-etiket kullanımı makul
3-içerikler zengin

Yani anahtar kelimeye ve etikete boğulmuş bir site görmüyor google. O yüzden de onlara öncelik veriyor. Benim site 2 yıllık. 4000 konu var. Ee yorum sizin. Şuan tüm etiketleri güncellemeye başladım(özellikle anahtar kelimelerinde düştüğüm konularda) daha sade bir etiketleme sistemine geçecem. Ve anahtar eklime kullanımı da kesinlikle dozunda olacak. Bakalım sonuçları inş düzelirse paylaşırım :)

Meto34 Meto34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Müdür
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 361
  • Beğeniler 10 / 57
  • Ticaret 1, (%0)

ersin3535 adlı üyeden alıntı

Yazmıcaktım ama şu forumda ne kadar boş beleş bilgi sahibi olmayan insan var, gogle gibi peş para etmez bir sistemi savunacak kadar kendilerini satmışlar. kulaktan dolma şeyleri gelip burada söylemekteler google öyle kalleş ki kapizalizm kıralı yaşanmakta en baba siteler spam üzerine spam yapsın hiçbirini ellemez gelir internetten 3 kuruş para kazanmak için çabalayan insasın sitesine ceza verir bunların türkiyede ofisi falan olsa vay bunların haline ilk hesap sormaya gidicek kişide biz oluruz muhtemelen.

Türkiye'de ofisleri var zaten :D Webrazzi gezmişti hatta öyle hatırlıyorum. Uzay mekiği gibi bina :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al