wmaraci reklam

Yoast Seo Konusunda Birkaç Sorum Var ?

6 Mesajlar 692 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kabardey60 Kabardey60 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)
Herkese merhabalar,yoast seo ayarlarında yeşil,turuncu ve kırmızı gözükmesi aynı zamanda meta keywords gibi özelliklerinin kısaca yoast seo eklentisinin yeşil gözükmesi sıralamada ve hit konusunda gerçekten etkilimidir?
Karşıt olarak bir sürü bilgi geziyor sitelerde,forum sakinleri olarak bu konuda düşünceleriniz nelerdir ?
Teşekkür ederim..

wmaraci
reklam

kresendo kresendo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 56 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Yazınızı özgün bir şekilde yazmayı tamamlayana kadar o renklere dikkat etmeyiniz. Yazınızı tamamladıktan sonra istenilen şeyleri yazınızın doğallığını bozmayacak şekilde uygulayınız. Ben bu şekilde uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

emrealtlr emrealtlr Mühendis, Eğitimci ve Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 29, (%100)
Hocam Yoast SEO konusunda piyasanın en iyisidir neredeyse, tabi bu durum kullanıcıların yaşadıkları sorun ve çözümlere göre değişebilir. Ben 3 Yıldır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aksine ne olması gerekiyorsa yaptım ve bunun sonuçlarını da çok olumlu yönde aldım çok şükür. Tabi emek ve özgünlük, özellikle özgünlük ister haliyle. Kendiniz olun içeriklerde, kullanıcıyı çekmeye çalışın. Zaten beraberinde düzenlemeler de yardımcı olacaktır.

İyi olmasının diğer bir sebebi Google'ın verdiği güncellemeleri hızlı bir şekilde kullanıcılara sunup istenilen duruma göre içerik hazırlamalarını sağlamaktadır.

Düşüncelerim ve deneyimlerim bu şekilde, umarım yardımcı olmuştur.

• Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)

kampusula adlı üyeden alıntı

Yazınızı özgün bir şekilde yazmayı tamamlayana kadar o renklere dikkat etmeyiniz. Yazınızı tamamladıktan sonra istenilen şeyleri yazınızın doğallığını bozmayacak şekilde uygulayınız. Ben bu şekilde uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.

Yorum için teşekkürler hocam,yazılarımız özgün bir şekilde giriliyor.Ama internette 2 türlü olarak geçiyor. Dikkate alicam :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 46 / 32
  • Ticaret 11, (%100)

emrealtlr adlı üyeden alıntı

Hocam Yoast SEO konusunda piyasanın en iyisidir neredeyse, tabi bu durum kullanıcıların yaşadıkları sorun ve çözümlere göre değişebilir. Ben 3 Yıldır kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Aksine ne olması gerekiyorsa yaptım ve bunun sonuçlarını da çok olumlu yönde aldım çok şükür. Tabi emek ve özgünlük, özellikle özgünlük ister haliyle. Kendiniz olun içeriklerde, kullanıcıyı çekmeye çalışın. Zaten beraberinde düzenlemeler de yardımcı olacaktır.

İyi olmasının diğer bir sebebi Google'ın verdiği güncellemeleri hızlı bir şekilde kullanıcılara sunup istenilen duruma göre içerik hazırlamalarını sağlamaktadır.

Düşüncelerim ve deneyimlerim bu şekilde, umarım yardımcı olmuştur.

Düşünceleriniz ve tecrübenizi detaylı olarak paylaştığınız için teşekkür ederim özellikle. Özgünlük konusunda sıkıntı yok çok şükür. Dedikleriniz dikkate alıcam hocam :)

siberpatron siberpatron SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 192 / 191
  • Ticaret 26, (%100)
Kriterleri iyileştirip yeşil skor almak elbette ki artı katar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al