wmaraci reklam

E ticaret satışı Hakkında

2 Mesajlar 356 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mahmutbulut mahmutbulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar merhaba;

Yeni tasarladığım web sitem hakkında sizlerden olumlu destek almak ve siteme yapmış olduğum bazı işlemler ile ilgili bilgi vermek istiyorum.

Kağıt Çanta Dünyası alan adında ladığım siteyi bulmak için baya uğraştım. Hem anhtar kelimem olacaktı hemde yeni kuracağım web sitesi benim ne iş yaptığımı anlatan bir site olmalıydı. 

Birde web sitemi kurarken en dikkat ettiğim husus ilk önce kullanıcının sevdiği ve faydalandığı bir site kurmak , kurduğum web sitesini sonra google ye göre uyarlamak. 

Tabi ben bukadar yazdım ama burada isteğim sizlerin olumlu ve yapıcı eleştirileri. 

Ne yapmalıyım ?

Nelere dikkat etmeliyim?

Nasıl hızlı sıralamada yükselirim?

Seo hizmeti alırken nelere dikkat etmeliyim?

Yardımlarınızı bekliyorum.

www.kagitcantadunyasi.com

Kağıt Çanta Dünyası Kağıt Çanta
wmaraci
reklam

mahmutbulut mahmutbulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar biz kağıt çanta üretiyoruz. Ama ürünlerimizi hiç e ticaret platformlarında satmadık. Ve komisyon oranları iade seçenekleri bizi bir hayli yoracakmış gibi duruyor.

Bu işlerle uğraşan arkadaşlar bize yardımcı olabilirmi. Kısadan bir bilgi bizim düşüncelerimizin olgunlaşmasına olanak verecektir.

Ayrıca bir web sitesi hazırlattım çok parada ödedik bu websitem e ticarete uygun olurmu. Bi bakıp yapıcı şekilde yorum yaparsanız sevinirim.

https://www.kagitcantadunyasi.com

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: mahmutbulut (10.03.2022 17:46)

Kağıt Çanta Dünyası Kağıt Çanta
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al