wmaraci reklam

2 Harfli Domain Projesi %65 Tamamlandı! [Fikir ve Tavsiye]

18 Mesajlar 1.443 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HaziranGeceleri HaziranGeceleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Asp.net Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Sevgili WMARACI Sakinleri, :rolleyes:

Bilindiği üzere webmasterlar günümüzde oldukça fazla, Bunun akabinde 2 projemin 1 tanesi olan tamamı 4 harf http ile başa baş giden domainime, soru cevap sistemi kurmuş bulunmaktayım. Nedir ne işe yarar? Webmaster forumu diyince wmaracı ile yarışmak söz konusu bile değil. O yüzden direkt alana forum kurmak istemedim. İnsanların hızlı cevap alıp verebiliceği sağlıklı ve doğru içeriklerin olucagı bir sistem hedefledim. Atıyorum donanım sorununuz var sisteme üye olup sorunuzu dile getiriyorsunuz daha önce o sorunla karşılaşıp çözümünü bilen birisi hızlı ve etkili bir biçimde sorunuzun altına dönüş yapıyor ve sizde sorunuzu çözebildiyseniz o cevabı çözüm olarak işaretliyorsunuz peşinizden gelecek diğer kullanıcılara ışık tutmuş oluyorsunuz. Sistemimizde şuan da kategoriler ve alt kategoriler oldukça fazla artmayada devam etmekte. Sizden ricam sisteme üye olmanız yada soru sormanız değil. Sadece fikir ve önerilerinizi beklemekteyim. Saygılarımla.

Proje İstatistiği : % 65 Tamamlandı.

Not: Fikir ve önerilerinizle yeni başladığımız projemizin ilerlemesinde katkıda bulunabilirsiniz. :o

Proje Linki : WM.TC BİR WEB MASTER SÖZLÜĞÜDÜR!

wmaraci
reklam

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Soru cevap olayı gerçekten çok zor bir sektor. Google e sormak moda olmuşken gerçekten emek istiyor. Ama tasarım ve işleyişi hoşuma gitti. İhtiyacınız olan bolca reklam. Keyword konularında ise "yardım" "site" "hata" vb. keywordlerde kombine olarak yükselirseniz sorulan soruların 1. sayfa index şansı artacak aynı dertten müzdarip birisi google a sordugunda ilk sayfada olacaksınız. Geniş bir yelpaze ama imkansız değil. Başarılar...

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Soru cevap olayı gerçekten çok zor bir sektor. Google e sormak moda olmuşken gerçekten emek istiyor. Ama tasarım ve işleyişi hoşuma gitti. İhtiyacınız olan bolca reklam. Keyword konularında ise "yardım" "site" "hata" vb. keywordlerde kombine olarak yükselirseniz sorulan soruların 1. sayfa index şansı artacak aynı dertten müzdarip birisi google a sordugunda ilk sayfada olacaksınız. Geniş bir yelpaze ama imkansız değil. Başarılar...

Teşekkürler aklınıza gelen başka keywordler varmı emin olun dikkate alacağım. Elimden tablet ssd gibi cihazlar oldukça geçmekte. Yarışmalar düşünüyorum wm.tc ye yönelik herkezin sıcak bir ortamda hissedebileceği bir sistem amaçladım inşallah amacıma ulaşırım güzel yorumunuz için teşekkürler :rolleyes:

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Gözüme çarpan BENCE yalnışlıklar:

1 - Facebook sayfası açmalısınız. Altta diğer sitenizin hesabı var.

2 - İsmin özelliği kısalığı. Ancak Altta Copyright bölümündeki linkte www.wm.tc link vermişsiniz. Gözüme çarptı

3 - Forum alanınızda son 5 konu tanıtım amaçlı açılmış konular. Dikkat ediniz :)

4 - Mümknse üye olmadan soru sorulabilmeli. Disquss misafir üyelik tarzı

5 - Belki de cevaplama amacıyla açılan hesaplar olmalı. Ve bunlar backlink kazandırılarak ödüllendirilmeli. Yani sırf cevap vermek amaçı açılan hesaplar olur. Bunlar sadece cevap verirler. Ödülleri de backlink olur. İsimlerinden mesela. Aktifliği arttırabilir.

6 - Saat 5 oldu yatalım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

mühendis adlı üyeden alıntı

Gözüme çarpan BENCE yalnışlıklar:

1 - Facebook sayfası açmalısınız. Altta diğer sitenizin hesabı var.

2 - İsmin özelliği kısalığı. Ancak Altta Copyright bölümündeki linkte www.wm.tc link vermişsiniz. Gözüme çarptı

3 - Forum alanınızda son 5 konu tanıtım amaçlı açılmış konular. Dikkat ediniz :)

4 - Mümknse üye olmadan soru sorulabilmeli. Disquss misafir üyelik tarzı

5 - Belki de cevaplama amacıyla açılan hesaplar olmalı. Ve bunlar backlink kazandırılarak ödüllendirilmeli. Yani sırf cevap vermek amaçı açılan hesaplar olur. Bunlar sadece cevap verirler. Ödülleri de backlink olur. İsimlerinden mesela. Aktifliği arttırabilir.

6 - Saat 5 oldu yatalım :)

1-) En Kısa zamanda Açacağım.
2-) İsmin özelliği kısalığı ama seoda google www. etiketine güvendiğini ve dikkate aldığını bir makalede okumuştum bu yüzden böyle yaptım.
3-) Forum alanını backlink olarak kullanan zararsız bir kullanıcımız var :) kendisinin bir zararını görmedim.
4-) Dikkate alacağım. ( ARTIK ÜYE OLMAYANLARDA SORU SORABİLİR )
5-) Mantıklı Olabilir.
6-) Bencede :D

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
benim hoşuma gitti açıkçası arada sırada girip kullanırım hem kendi sorunlarımı hemde başkalarının sorunlarına yardım ederim güzel bir ortam olabilir

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

pxjasius adlı üyeden alıntı

benim hoşuma gitti açıkçası arada sırada girip kullanırım hem kendi sorunlarımı hemde başkalarının sorunlarına yardım ederim güzel bir ortam olabilir

Teşekkürler aramızda görmekten onur duyarız :rolleyes:

oyunhatasi oyunhatasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar içerik hakkında görüşlerini paylaşmış ama benim dikkatimi çeken daha çok logo oldu. Sonu tc ile biten bir site biraz Türkiyeyi yansıtmalı logodaki gergadan yerine anadolu parsı konulabilir. Daha iyi olur.

mail: oguzhan_baygul@hotmail.com

riko riko Skype: oogunoozturk Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 154
  • Ticaret 21, (%100)
Bolca reklam ile iyi yerlere geleceğinden şüphe bile duymuyorum.

• Üyelik 27.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

oyunhatasi adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar içerik hakkında görüşlerini paylaşmış ama benim dikkatimi çeken daha çok logo oldu. Sonu tc ile biten bir site biraz Türkiyeyi yansıtmalı logodaki gergadan yerine anadolu parsı konulabilir. Daha iyi olur.

Olabilir tabi :) parsın özentisi çok fazla ama online oyunlarda bile her yerde pars işareti vs mevcut. Ama düşünceni beğendim! :rolleyes: Teşekkürler.

Ek Olarak:

riko adlı üyeden alıntı

Bolca reklam ile iyi yerlere geleceğinden şüphe bile duymuyorum.

Teşekkür ederim. Güzel yorumunuz için :rolleyes:
oyunhatasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al