wmaraci reklam

3 Yıllık Maceramı (10 bin içerik) Kaybettim

53 Mesajlar 5.917 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

JohnWick JohnWick WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 48 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Bu kadar emek vermişsin kesinlikle vazgeçme ve eksik olan mutlaka birşeyler vardır.

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Ya bu pm isteyenler siteyi incelediler mi? Neyi eksik yapıyor arkadaş veya bir eksik var mı? Yani eksik var mı sorusu saçma olur ki eksik olmadan böylesine bir durumla karşılaşılmaz.

erolkamil erolkamil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek BT Öğretmeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Henüz öneri sunan olmadı hocam.

TDWeb TDWeb SEO Danışmanı - Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Danışmanı - Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 112 / 210
  • Ticaret 143, (%99)
eksik yaptığınız bir şeyler iyi anlayan birinden biraz destek alın. mesela google ye "bir haber" - "birhaber" yazınca kendi isminizde bile gelmiyorsunuz? benim gördüğüm ilk bu daha incelesek neler çıkar bilemem. çöp haber sitesi bile yapsan ayda 200 hit alır. inşallah başarırsın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 5984
  • Beğeniler 3896 / 3904
  • Ticaret 6, (%100)
Konuya site adresinizi de ekleyin lütfen. İnsanlar ne hakkında öneri istediğini bilmeden öneri sunamazlar.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sitenizi inceledim. Müsaade ederseniz naçizane gözlemlerimi aktarmak isterim. Eğer bu yazacaklarımı kırıcı bulursanız peşinen özür dilerim. Dost acı söyler.

Hocam rastgele birkaç haberinize baktım. Bazılarında içerikler çok kısa. Hatta "Filankes şunları söyledi: 'bla bla bla" şeklinde sadece açıklamayı yazdığınız haberleriniz var. Bildiğim kadarıyla bu tip içerikler sitenize yarardan çok zarar verir.

Yazılarınızın uzunluğu hakikaten çok kısa. Gereksiz içeriklerinizi zenginleştirmenizi (çok fazla içerik olduğu için çok zor olacaktır) veya toparlanamayacak içeriklerinizi nofollow yapmanızı öneririm öncelikle.

Puan durumları için ayrıca sayfa açmışsınız. Burada hiç içerik yok ve sadece fotoğraf var. Bunlar için farklı bir formül bulmanızı tavsiye ederim. Sitenin sağ veya sol tarafına alt alta puan tablosunu ve fotoğraf şeklinde değil de html olarak yazmanızı tavsiye ederim. Veya tüm puan tablolarını yine html şeklinde bir sayfaya toplayabilirsiniz.

Sitenizde komple bilgi bulunuyor. Maçın sonucunu öğrenmek isteyen kişi bu bilgiyi öğrendikten sonra sitenizi terkedecektir. Bu da sayfaların seosunu olumsuz etkileyecektir. Maçlar hakkında "köşe yazısı" kisvesi altında yorumlar yazıp, bunları da maç hakkında bilginin bulunduğu sayfada linklerseniz site içi gezinmeye katkı sağlayacaktır.

Daha önce 5 sene Türkiyenin en çok takip edilen basketbol sitelerinden birinde tecrübe kazanmıştım. Bundan hareketle şunları söyleme hakkını da kendimde buluyorum: Basketbol takipçileri sonuçtan çok fikir görmek istiyorlar. Kaliteli yazıyı da çok iyi anlayan bir hedef kitledir. Bu yüzden yorum yazılarına ağırlık vermenizi tekrardan tavsiye ederim.

Bunların uygulanması halinde de trafiğinizin en az 3 katına çıkacağını düşünüyorum. Daha da artması sizin bu konulardaki yeteneğinizle alakalı.

• Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek BT Öğretmeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli hocam önerilerin için teşekkürler.
Şöyle cvap vereyim.
1- Sitede ortalama kelşme sayısı haber başına 150-200 arası( çok değil ama azda değil) Analizler 1000 kelimeyi bulur.
2-Puan durumları sadece 2 aydır var. Daha önce de dyrum aynıydı.
3- Yorum analiz röportajlarımız çok var sitede. Özel röportaj bile var.

Bu arada siteyi yazayım : google da potamanya diye aratalım:)

birhabervar birhabervar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 169 / 125
  • Ticaret 0, (%0)

birhabervar adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizi inceledim. Müsaade ederseniz naçizane gözlemlerimi aktarmak isterim. Eğer bu yazacaklarımı kırıcı bulursanız peşinen özür dilerim. Dost acı söyler.

Hocam rastgele birkaç haberinize baktım. Bazılarında içerikler çok kısa. Hatta "Filankes şunları söyledi: 'bla bla bla" şeklinde sadece açıklamayı yazdığınız haberleriniz var. Bildiğim kadarıyla bu tip içerikler sitenize yarardan çok zarar verir.

Yazılarınızın uzunluğu hakikaten çok kısa. Gereksiz içeriklerinizi zenginleştirmenizi (çok fazla içerik olduğu için çok zor olacaktır) veya toparlanamayacak içeriklerinizi nofollow yapmanızı öneririm öncelikle.

Puan durumları için ayrıca sayfa açmışsınız. Burada hiç içerik yok ve sadece fotoğraf var. Bunlar için farklı bir formül bulmanızı tavsiye ederim. Sitenin sağ veya sol tarafına alt alta puan tablosunu ve fotoğraf şeklinde değil de html olarak yazmanızı tavsiye ederim. Veya tüm puan tablolarını yine html şeklinde bir sayfaya toplayabilirsiniz.

Sitenizde komple bilgi bulunuyor. Maçın sonucunu öğrenmek isteyen kişi bu bilgiyi öğrendikten sonra sitenizi terkedecektir. Bu da sayfaların seosunu olumsuz etkileyecektir. Maçlar hakkında "köşe yazısı" kisvesi altında yorumlar yazıp, bunları da maç hakkında bilginin bulunduğu sayfada linklerseniz site içi gezinmeye katkı sağlayacaktır.

Daha önce 5 sene Türkiyenin en çok takip edilen basketbol sitelerinden birinde tecrübe kazanmıştım. Bundan hareketle şunları söyleme hakkını da kendimde buluyorum: Basketbol takipçileri sonuçtan çok fikir görmek istiyorlar. Kaliteli yazıyı da çok iyi anlayan bir hedef kitledir. Bu yüzden yorum yazılarına ağırlık vermenizi tekrardan tavsiye ederim.

Bunların uygulanması halinde de trafiğinizin en az 3 katına çıkacağını düşünüyorum. Daha da artması sizin bu konulardaki yeteneğinizle alakalı.

Bunlara ilaveten bir de "kopya içerik" konusu var. Haberlerin bazıları açık kaynaklı demeçlerden oluşuyor. Bu ifadeler her yerde olduğu için google kopya muamelesi yapabiliyor. Orijinal içeriği, demeçlerden en az %70 daha fazla yapmanızı öneririm.

-----

Ben sitenizde ilk bakışta, hatta birkaç sayfa gezmeme rağmen hiç analiz ve röportaj görmedim. Röportajları ayrı bir kategori altında toplayabilirsiniz. Ve dediğim gibi site içi linklemeyle özel içeriklerinizi yükseltmenizi tavsiye ederim.
erolkamil

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek BT Öğretmeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam be siteler gördüm. Senin gerekçeler haklı olsa bile bu kadar düşük olamaz.

duzur85 duzur85 Kafa Nereye Bizz Oraya Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bankacı, Gezgin, Hayalperest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 72 / 133
  • Ticaret 1, (%100)
hocam site güzel hoş ama peki kalıcı içerikler yayınlamayı düşündünmü hiç mesela basketbol püf noktaları ya da dünayaya gelmiş en iyi basketbolcular yada amerikada potaların boyu kaç vb başlıklarda en az 1000 kelimelik yazılar yayınla site dopdolu bu şekilde çekersin bence üzülürüm 3 yıllık emeğe pesetme sakın

www.gezelim.me
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al