wmaraci reklam

adsense onayı aldım şimdi ne yapmalıyım ?

6 Mesajlar 688 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

scunthorpe scunthorpe Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%0)

tarihibilgi.net web sitesini 1 ay kadar önce kurmuştum forumda ki kurallara uyarak adsense başvurusu yaptım ve ilk denemede onaylandı şimdi ne yapmalıyım ? 1 haftadır 1 tl gelir elde edebildi site daha en azından hosting ve domain ücretini karşılayacak getiri noktasına nasıl ulaştırabilirim ?

wmaraci
reklam

akaynar akaynar Ölüm var Unutma Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)

Kardeşim eklediğin konu başlıklarını merak uyandırıcı etkili hatta birazdaha uzun tutabilirsin seo nedir, seo uyumlu makale nasıl yazılır, wordpress seo, iç seo, dış seo, kendi çaban ile backlink kaliteli backlinler al kendin kaliteli iyi sitelerden, konu resimleri seo uyumlu olsun siten herzaman sitabil hızlı ve mobil uyumlu olsun, birçok sosyal medya sitelerinde hesap aç ve eklediğin konuları oralarda paylaş paylaşırken paylaşımlarında paylaşım ile alakalı sosyal tag larını mutlaka ekle facede paylaşım yapa bileceğin ve sitene gelebileceğini düşündüğün gruplara katıl arada yazılarını o gruplarda abartmadan paylaş mesela günde birtane olabilir veya sabah öğlen akşam 1 er tane olacak şekilde ws ws asla acele etme ve herzaman yeni içerik ler yeni kaynaklar yeni makaleler elde etmeye çalış araştır ws ws ha öneri sakın kendin veya farklı kişilere adara reklamlara tıklayın ws deme o yollara asla başvurma 

Ruyagibievler.com yeraltievleri.com Satılıktır. 

• Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%0)

akaynar adlı üyeden alıntı

Kardeşim eklediğin konu başlıklarını merak uyandırıcı etkili hatta birazdaha uzun tutabilirsin seo nedir, seo uyumlu makale nasıl yazılır, wordpress seo, iç seo, dış seo, kendi çaban ile backlink kaliteli backlinler al kendin kaliteli iyi sitelerden, konu resimleri seo uyumlu olsun siten herzaman sitabil hızlı ve mobil uyumlu olsun, birçok sosyal medya sitelerinde hesap aç ve eklediğin konuları oralarda paylaş paylaşırken paylaşımlarında paylaşım ile alakalı sosyal tag larını mutlaka ekle facede paylaşım yapa bileceğin ve sitene gelebileceğini düşündüğün gruplara katıl arada yazılarını o gruplarda abartmadan paylaş mesela günde birtane olabilir veya sabah öğlen akşam 1 er tane olacak şekilde ws ws asla acele etme ve herzaman yeni içerik ler yeni kaynaklar yeni makaleler elde etmeye çalış araştır ws ws ha öneri sakın kendin veya farklı kişilere adara reklamlara tıklayın ws deme o yollara asla başvurma 

hocam mobilde hızlandırmak için ne yapabilirim ? ilk sitem pek bir şey bilmiyorum. facebook gruplarını deneyeceğim hiç aklıma gelmemişti. youtube kanalı açıyorum sitede ki yazıları seslendirip video halinde koyacağım nasıl olur sizce ?

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)

scunthorpe adlı üyeden alıntı

hocam mobilde hızlandırmak için ne yapabilirim ? ilk sitem pek bir şey bilmiyorum. facebook gruplarını deneyeceğim hiç aklıma gelmemişti. youtube kanalı açıyorum sitede ki yazıları seslendirip video halinde koyacağım nasıl olur sizce ?

Mobil uyumlu bir tema kullanmanı öneririm birde mobil için eklentiler var onları araştırırsan mesela amv sanırım öyle bir eklenti var onu bir araştır 

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 1, (%0)

akaynar adlı üyeden alıntı

Mobil uyumlu bir tema kullanmanı öneririm birde mobil için eklentiler var onları araştırırsan mesela amv sanırım öyle bir eklenti var onu bir araştır 

amp kurulu hocam . birde hocam ben baya zor sektör seçtim sanırım adsense geliri olmuyor hit de epey az günde organik aramayla sadece 1 kişi giriyor gösterim 50-60 arası 

• Üyelik 06.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Frelancerr
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 538
  • Beğeniler 76 / 76
  • Ticaret 5, (%100)

hemen hit beklentin olmamalı zamanla oturur içeriklerin ve yazı başlığın önemli sen ilk olarak seo ya uygun içerik nasıl yazılır öğren sonra içeriklerini özgün ayzarsan ve yazılarını arada sosyal medya sitelerinde paylaşırsan iyi olur  zorda olsa o sektörde araştırma yap sektöre bilgi olarak hakim olursan başarırsın aslında zor değil tarihi bilgi konularına hakim olur san ve özgün yazı yazarsan neden olmasın 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al