wmaraci reklam

Blogum Nasıl Olmuş Eksikler ve Önerileriniz

19 Mesajlar 1.812 Okunma
wmaraci reklam

BlueEye75 BlueEye75 Merhaba! Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)
Öncelikle kesinlikle reklam yapmıyorum.Sadece tumblr'da bir blog açtım ve 2 gündür üzerinde emek harcıyorum altta linki vereceğim sizce nasıl olmuş ve ben tumblr'da nasıl hit kazanacağım??

http://incizm.tumblr.com

wmaraci
reklam

hitfilmlerr hitfilmlerr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ezik WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
Bak anasayfayı daha kullanılabilir hale getir.Yani sen şimdi sen tahminimce caps,swf,gif ağırlıklı bir blog yapıyorsun o gifler anasayfanı kasıyor. mesela tek bir sutuna 5 tane resim ekle bizim türkler sitelere öyle bi girer çıkar yani anasayfanda takılmazlar dikkatini bir anda çekmen gerekiyor. Bide bak bütün ünlü kullanılan capsleri websitene ekle imgime felan değil. Daha sonrasında inci sözlükte bu capsleri swfleri kullan hem az biraz backlink yaparsın hemde insanlar girer hitin artar.Umarım herşey istediğin gibi olur dostum.
BlueEye75

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)

hitfilmlerr adlı üyeden alıntı

Bak anasayfayı daha kullanılabilir hale getir.Yani sen şimdi sen tahminimce caps,swf,gif ağırlıklı bir blog yapıyorsun o gifler anasayfanı kasıyor. mesela tek bir sutuna 5 tane resim ekle bizim türkler sitelere öyle bi girer çıkar yani anasayfanda takılmazlar dikkatini bir anda çekmen gerekiyor. Bide bak bütün ünlü kullanılan capsleri websitene ekle imgime felan değil. Daha sonrasında inci sözlükte bu capsleri swfleri kullan hem az biraz backlink yaparsın hemde insanlar girer hitin artar.Umarım herşey istediğin gibi olur dostum.

Çok sağol dostum sayfayı evet gifler kasıyor fakat bunu nasıl engelleyebilrim?

hitfilmlerr hitfilmlerr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ezik WebMaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

BlueEye75 adlı üyeden alıntı

Çok sağol dostum sayfayı evet gifler kasıyor fakat bunu nasıl engelleyebilrim?

Bak hocam anasayfana gif ekleme gerek yok. O blog zaten anasayfan sayesinde hit olmaz. Sadece resim koy ama resimleri direk bloğuna ekle büyük boy olsun reklam yada yazı olmasın mesela http://incizm.tumblr.com/post/103976041111/hayaller-marlboro-gercekler-muratt burada sol tarafta gif var onları kaldır sol taraftaki sutunu kaldır tamamiyle bişey olmasın sadece resim olsun.inci sözlük alakalı bütün sayfalara ve tabiki inciye entry gir.Gifleride bi sayfa aç oraya ekle anasayfadan veya sayfalarda olmasın.Aynı şekilde gifleride paylaş bahsettiğim yerlerde.Siten inci sözlükle alakalı oldugu ıcın dıyorum boyle yoksa anasayfa düzeni epey önemli. Genede sen bilirsin dene böyle olmazsa benim taktıgımı dene.Giflerin siteni kasıyorsa tumblr eklentirleri vardır araştır onları ekle paneline felan pek bilmiyorum tumblr olayını ben.sadece kendi sitem için paravan blog açtım tumblrdan okadar :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)

hitfilmlerr adlı üyeden alıntı

Bak hocam anasayfana gif ekleme gerek yok. O blog zaten anasayfan sayesinde hit olmaz. Sadece resim koy ama resimleri direk bloğuna ekle büyük boy olsun reklam yada yazı olmasın mesela http://incizm.tumblr.com/post/103976041111/hayaller-marlboro-gercekler-muratt burada sol tarafta gif var onları kaldır sol taraftaki sutunu kaldır tamamiyle bişey olmasın sadece resim olsun.inci sözlük alakalı bütün sayfalara ve tabiki inciye entry gir.Gifleride bi sayfa aç oraya ekle anasayfadan veya sayfalarda olmasın.Aynı şekilde gifleride paylaş bahsettiğim yerlerde.Siten inci sözlükle alakalı oldugu ıcın dıyorum boyle yoksa anasayfa düzeni epey önemli. Genede sen bilirsin dene böyle olmazsa benim taktıgımı dene.Giflerin siteni kasıyorsa tumblr eklentirleri vardır araştır onları ekle paneline felan pek bilmiyorum tumblr olayını ben.sadece kendi sitem için paravan blog açtım tumblrdan okadar :D

Sağolasın hocam iyi günler..

ceyzer ceyzer WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 46 / 90
  • Ticaret 1, (%100)
girmemle çıkmam 20 saniye oldu yani bir tek arka planını sevdim :)

• Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)

ceyzer adlı üyeden alıntı

girmemle çıkmam 20 saniye oldu yani bir tek arka planını sevdim :)

capsler falan mı kötü yoksa farklı bir neden mi hocam :)

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
Capsler daha yaratıcı olabilirdi

• Üyelik 22.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 46 / 41
  • Ticaret 15, (%93)

SonicMaster adlı üyeden alıntı

Capsler daha yaratıcı olabilirdi

Hocam aceleden post'a özel hızlıca bişeyler yapıyorum.Eleştiri için teşekkürler siz ne tür capsleri seversiniz?

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)

BlueEye75 adlı üyeden alıntı

Hocam aceleden post'a özel hızlıca bişeyler yapıyorum.Eleştiri için teşekkürler siz ne tür capsleri seversiniz?

ben siyaset yada futbolcu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al