wmaraci reklam

Fikir ve Yorumlarınızı Bekliyorum..

26 Mesajlar 3.027 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ozdemiir Ozdemiir Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 4 / 120
  • Ticaret 0, (%0)
soru sor şeklinde portal kurabilirsiniz artık forumda piyasada cok blogda ama soru sor sistemi yok yeni yeni tutmaya başladı ama siz tutmadan önce yerinizi alın derim
VeLiGokce

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

VeLiGokce VeLiGokce Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 50 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

Özdemir adlı üyeden alıntı

soru sor şeklinde portal kurabilirsiniz artık forumda piyasada cok blogda ama soru sor sistemi yok yeni yeni tutmaya başladı ama siz tutmadan önce yerinizi alın derim

Güzel bir fikir tşk ederim. düşünücem böyle bir yazılım bulursam üstünde calışma yapabilirim..

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)
Yani çalmaktan çok ilham almayı göz önünde bulundurursak eğer,

YT-Aracı olarak ayırdım alan adınızı ;

1) Web Master ve Web Sergeant'lar için kısacası web ile uğraşan arkadaşlar için araçlar olabilir. (Sergeant kelimesinde hata yapmış olabilirim, kelime olarak tam hatırlamıyorum),

2) YT'nin açılımını düşündüm ama bulamadım. Kısaltma olduğunu düşünüyorum. YT'ciler için paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

3) Özdemir hocamın dediği gibi soru sor projesi gerçekten çok hoş. Ben bu fikri birazcık geliştirmek istiyorum. Bunun için bir ekip bulmanız lazım diye düşünüyorum. Çünkü rağbet çok olduktan sonra tek başınıza yeteceğinizi ve sorulan soruları çok iyi bileceğini düşünmüyorum. Birkaç madde de başlıklar ayırırsınız ve bu başlıklara 2'şer adet moderatörler koyarsınız ve bu şekilde sorulara hızlı dönüş yapılır, dönüşler yapılınca kullanıcının mail'ine uyarı gönderilir. (Bkz: Sorunuz cevaplandı!) - (Rakamlar kafadan sallanmıştır.)

4) Günümüzde o kadar çok konuda o kadar çok blog var ki... Seç beğen al mantığıyla işlediğini görüyorum artık. İnsanların bir çabasını görmüyorum. Tanıtımlar, reklamlar... İnsanlar artık bunlara ihtiyaç duymuyor çünkü kullanıcıda bilinçlendi "BİRAZCIK". En büyük kitleye sahip bloglar, en çok yorum atılan bloglar artık bir numaralı bloglar oldu. Aynı şekilde forumlarda öyle. Bu yüzden blog sahipleri reklamlara ihtiyaç duymuyorlar çünkü "Ben böyleyim beğenen gelir takip eder" mantığıyla çalışıyorlar. (Reklam ve tanıtımdan kastım, artık insanlar birbirleriyle çalışmıyorlar. Karşılıklı reklamlar, destek çıkmalar... Bunların hiç birini görmüyorum ben.)

Hocam amacım kesinlikle yönlendirmek değildir. Sadece fikirlerimi sunmak istedim.
Zamanında yaşıtlarım oyunlar oynarken ben forumlarda modluk yapıyordum. Bu yanımla övünmüyorum çünkü aptallık olduğunu bu yaşıma geldiğimde anladım. Eskiden forumlarda bas baya aile ortamı vardı. Kimse bilgisini saklamıyordu. Şimdi yok değil ama herkesin kendi çıkarları için yaşadıklarını görüyorum.

Son olarak (amma uzun yazmışsın mübarek diyenlere selam olsun, kusura bakmayın :) ) çok fazla açıklama yaptığımın farkındayım. Karşıt görüşlükler olabilir. Ben kendimi tam anlatmak istedim.

Şimdiden iyi çalışmalar. :)
VeLiGokce

kişi bu mesajı beğendi.

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

pg13 adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim önce proje belirlenir sonra domain alınır.

arkadaş anı yaşıyor :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

VeLiGokce VeLiGokce Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** G**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 50 / 15
  • Ticaret 7, (%100)

KaanGundovan adlı üyeden alıntı

Yani çalmaktan çok ilham almayı göz önünde bulundurursak eğer,

YT-Aracı olarak ayırdım alan adınızı ;

1) Web Master ve Web Sergeant'lar için kısacası web ile uğraşan arkadaşlar için araçlar olabilir. (Sergeant kelimesinde hata yapmış olabilirim, kelime olarak tam hatırlamıyorum),

2) YT'nin açılımını düşündüm ama bulamadım. Kısaltma olduğunu düşünüyorum. YT'ciler için paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

3) Özdemir hocamın dediği gibi soru sor projesi gerçekten çok hoş. Ben bu fikri birazcık geliştirmek istiyorum. Bunun için bir ekip bulmanız lazım diye düşünüyorum. Çünkü rağbet çok olduktan sonra tek başınıza yeteceğinizi ve sorulan soruları çok iyi bileceğini düşünmüyorum. Birkaç madde de başlıklar ayırırsınız ve bu başlıklara 2'şer adet moderatörler koyarsınız ve bu şekilde sorulara hızlı dönüş yapılır, dönüşler yapılınca kullanıcının mail'ine uyarı gönderilir. (Bkz: Sorunuz cevaplandı!) - (Rakamlar kafadan sallanmıştır.)

4) Günümüzde o kadar çok konuda o kadar çok blog var ki... Seç beğen al mantığıyla işlediğini görüyorum artık. İnsanların bir çabasını görmüyorum. Tanıtımlar, reklamlar... İnsanlar artık bunlara ihtiyaç duymuyor çünkü kullanıcıda bilinçlendi "BİRAZCIK". En büyük kitleye sahip bloglar, en çok yorum atılan bloglar artık bir numaralı bloglar oldu. Aynı şekilde forumlarda öyle. Bu yüzden blog sahipleri reklamlara ihtiyaç duymuyorlar çünkü "Ben böyleyim beğenen gelir takip eder" mantığıyla çalışıyorlar. (Reklam ve tanıtımdan kastım, artık insanlar birbirleriyle çalışmıyorlar. Karşılıklı reklamlar, destek çıkmalar... Bunların hiç birini görmüyorum ben.)

Hocam amacım kesinlikle yönlendirmek değildir. Sadece fikirlerimi sunmak istedim.
Zamanında yaşıtlarım oyunlar oynarken ben forumlarda modluk yapıyordum. Bu yanımla övünmüyorum çünkü aptallık olduğunu bu yaşıma geldiğimde anladım. Eskiden forumlarda bas baya aile ortamı vardı. Kimse bilgisini saklamıyordu. Şimdi yok değil ama herkesin kendi çıkarları için yaşadıklarını görüyorum.

Son olarak (amma uzun yazmışsın mübarek diyenlere selam olsun, kusura bakmayın :) ) çok fazla açıklama yaptığımın farkındayım. Karşıt görüşlükler olabilir. Ben kendimi tam anlatmak istedim.

Şimdiden iyi çalışmalar. :)

Değerli yorumunuz ve alakanız için tşk ederim gönlünüze elinize sağlık hocam.

Şuan için bende güzel fikirler doğrultusunda ve kendisine güvenen bu projede yer alıcak arkadaşlarıda bulmam gerekicek. herşeyin ilacı zaman acelemiz yok yavaş yavaş fikirler ve destekle zamanla herşey olur diyorum...

KaanGundovan KaanGundovan Kaan Gündovan Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Özel Sektör / Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 520
  • Beğeniler 27 / 121
  • Ticaret 0, (%0)

WebDestech adlı üyeden alıntı

Değerli yorumunuz ve alakanız için tşk ederim gönlünüze elinize sağlık hocam.

Şuan için bende güzel fikirler doğrultusunda ve kendisine güvenen bu projede yer alıcak arkadaşlarıda bulmam gerekicek. herşeyin ilacı zaman acelemiz yok yavaş yavaş fikirler ve destekle zamanla herşey olur diyorum...

Rica ederim hocam ne demek. Şimdiden başarılar dilerim.
VeLiGokce

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al