wmaraci reklam

Film sitem hakkında görüşleriniz

25 Mesajlar 2.284 Okunma
wmaraci reklam

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
selamlar. işe koyulalı 2 hafta oldu. https://fevziamca.com/ tavsiyelerinizi şiddetle bekliyorum :cool:

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
ismi anlamı nedir?

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
Şöyle ki, Fevzi Amca aslında benim dedemdir. Kendisi vefat edeli fazla olmadı. Emin olun çok aradım film/dizi site ismi ama benim bi farklılığımın da olmasını istediğim için hem de dedemin de adını yaşatmak adına Fevzi amca koydum.

amacım daha sıcak bir ortam yaratmak. kitle oluşturmak. üyelere sohbet edebilecekleri, dizi ve filmler hakkında yorumlar yapıp tanışabilecekleri bir ortam oluşturmaya çalışıyorum. Fevzi Amca'nızdan filmler.. gibi işte hocam :)
birsevda kizilperi SuperMario

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

theredor theredor kötülerinsin sen dünya Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 238 / 238
  • Ticaret 5, (%100)
isim açısından google'dan site ismi yüzünden daha az hit alacağını düşünüyorum, genelde film sitesi isimleri bilindiğinden dolayı o şekilde giriyorlar sitelere. İsim açısından sıcak ortam için güzel ama dediğim gibi.

Her şey görünüm ve ortam ile de olmuyor, işin seo anlamına gelirsek her filme 10 tane etiket girmeye devam ederseniz 3 ay sonra google'ın gözünde çöp bir site olacak. Bunun dışında filmlere özet girmeye uğraşmıyorsanız all in seo açıklama kısmında ki açıklamayı ve etiketi kopyala yapıştır yapabilirsiniz daha da uzun yapabilmek için.

Bu arada seo yaptırmak istersen daha önce konuşmuştuk.
Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Mobildeyim filmlerin fragmanlarını göremedim. Yok mu? İsim hakkında ise; akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum. Ben unutmam artık en azından. Diğer siteler fullhdizle, hdfilmizle, v.b hepsi birbirine karıştırılabilen isimler. Sizinki keşfedildiğinde unutulmayacak bir isim olmuş, ama keşfedilmesi için de çalışmanız lazım. İnşallah hayalini kurduğunuz yerlere gelirsiniz.
Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

SuperMario SuperMario WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 70 / 31
  • Ticaret 9, (%100)
tema renkleri biraz daha açık olabilirdi diye düşünüyorum ama isim açısından güzel düşünmüssünüz hocam akılda kalıcı film izlemek istediğimde ilk gireceğim sitelerden kolay gelsin.
Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
SuperMario murro theredor çok teşekkür ederim. fikirlerinizi not aldım :)

murro adlı üyeden alıntı

Mobildeyim filmlerin fragmanlarını göremedim. Yok mu? İsim hakkında ise; akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum. Ben unutmam artık en azından. Diğer siteler fullhdizle, hdfilmizle, v.b hepsi birbirine karıştırılabilen isimler. Sizinki keşfedildiğinde unutulmayacak bir isim olmuş, ama keşfedilmesi için de çalışmanız lazım. İnşallah hayalini kurduğunuz yerlere gelirsiniz.

fragmanları kendi youtube kanalıma koymak gibi bir fikrim var, ama hepsine yetişemiyorum. ilerde daha donanımlı olacak site.

Sepulchure Sepulchure emrekilic.net Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 87
  • Beğeniler 26 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
İsim bence de akılda kalıcı olabilir, yani en azından bir kere siteye yolu düşen ve performansını beğenen bir kişi, yarın da Fevzi Amca'dan izleyeyim diyebilir. fullhdcartcurtizle'li siteler seo açısından etkili olsa da ben de hoşlanmıyorum doğrusu. Başarılar dilerim.
Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

There is nowhere to run. There is nowhere to hide.

• Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
Aslında isimdeki amaç akılda kalıcı olmak evet ama şöyle de bi düşüncem var. benim yükseklerde gözüm yok, kitle yapmak istiyorum bu işte 100 kişi olur 200 kişi olur. ama izleyenlerin aynı olması önemli benim için. daha gelişmiş bir chat koyucam ilerde siteye. yarı forum gibi yani. orda birbirine iş paslayan olur, tanışıp arkadaş/sevgili olan olur ne biliyim yanlış anlaşılmasın da bu :) ve ben de benim sitemden film izleyen adamla tanışmak isterim. arkadaş çevre meselesi yaptım biraz da

bi de bişey anlatayım size :D bugün markete çıktım, mahallede bi tütüncü abimiz var baktım yüksek sesle film izliyo , koştum yanına abi dedim niye burdan izliyosun dedim girdim benim siteye, bak dedim burası benim sitem artık burdan izleyeceksin dedim oda tabiiki kardeşim dedi :D film dizi isteğin olursa bırak istek bölümüne ben bakarım hemen dedim adam nasıl sevindi :D sonra izlediği filmi yarıda kapattırdım benim siteden beğendi bitane onu izliyodu en son giderken hahaha :D
Sepulchure K4R4NI 0ebedi

kişi bu mesajı beğendi.

K4R4NI K4R4NI God of Movie Sites Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master | Developer
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** I**
  • Mesajlar 317
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam öncelerde sanırsam başka bir konu içinde konuşmuştuk veya pm olarak neyse. Siten güzel mayis' ın son çııkan temasını almışsın. Mayısın temalarını çok seviyorum :) Site güzel ama sana bir kaç hatırlatma yapacağım. Benim de bir film sitem var ve açalı herhalde 2 ay oldu aslında iyi ilerliyordum fakat ara sıra sıkılmaya başladım çünkü filmleri el ile giriyorum en fazla 2 ay sonunda bot yaptırmam gerekiyor çünkü çok zor. İleriki zamanlarda ne demek istediğimi anlarsın. Şu an bakamadım filmleri vds ile mi yüklüyorsun yoksa çekiyor musun bilmiyorum ama iki iş de zor:)

Ek olarak bu sektörde para iyi yani para için yapacaksan. Ben daha siteyi açalı 2 ay oldu ve bir kasiyerin alıcağı maaş kadar para teklif ettiler. Reklam başvurusu yapmak istersen pm' den firmayı atarım. Ama benim amacım para kazanmak da değil belki ilerde siteyi satarım kim bilir :)
Mustafac

kişi bu mesajı beğendi.

>> God of Movie Sites
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al