wmaraci reklam

Freely (✓) .verifiedSite doğrulanmış siteler (güncellendi)

24 Mesajlar 2.882 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UmutcanTC UmutcanTC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar herkeze selam iyi çalışmalar Freely arama motorunu bir kısmınız duymuştur yada görmüştür hatta aranızda web sitelerini ekleyenler bile var şimdi size Freely'in yeni özelliğini tanıtacağım. Freely doğrulanmış sitelerin yanında bu (✓) .verifiedSite simge gözüküyor. Sizde kendi web sitelerinize bu simgeyi alabilir sitelerinizi doğrulayabilirsiniz.

Yapmanız gereken Freely Webmaster'a site eklemek ve gerekli adımları izlemek zaten adım adım biz size yardımcı oluyoruz. http://www.freely.com.tc/webmaster

wmaraci
reklam

sawuur sawuur Zaman En Büyük Düşmanım Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bankacılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 14 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
içi dışı yandex yaw

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

sawuur adlı üyeden alıntı

içi dışı yandex yaw

Tamamen bizden kaynaklanan sorundan ötürü özür diler anlayışla karşılamanızı temenni ederiz bahsettiğiniz arama motoru olan (yandex) ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır. Freely ingilizce olduğu için şuan Türkçeleştirilme aşamasında bu nedenle Ekran görüntüsündeki doğrulama sayfasını kaldırmış bulunmaktayız.

En kısa zamanda tamamen türkçe yapıp ekleyeceğiz. Bu nedenle size arama sonuçlarında Yandex.Webmaster gözükmüş olabilir bu gibi hatalardan dolayı tekrar özür diler iyi çalışmalar dileriz.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bu gerçek bir proje mi?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Sistem henüz hazır değilken neden yayına açıyorsunuz bence bu arama motoru için yanlış bir başlangıç.Hakkımızda kısmında yaklaşık 5 yıldır arama motoru üzerinde araştırmalar yaptığınızı söylüyorsunuz yani bu sizin 15 yaşında adım attığınız bir proje adımı.Bu kadar araştırmadan sonra bu şekilde bir site ile karşılaşılması gerçekten saçma.Site tam olarak çalışmıyor ama buradan sürekli reklamı yapılıyor.Biz de kendi ülkemizin geliştirdiği bir arama motoru olsun isteriz ancak bu kadar da basit bir sistem olmamalı bence.Hakkımızda bölümünde ikinci paragrafta "yapısıyla çağa ayak uyduren freely.com.tc" kısmında harf yanlışı var onuda söyleyip başarılar dileyim :)

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Mail sistemini kullanacaktım da daha kayıtlar açılmamış :)

• Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

mühendis adlı üyeden alıntı

Bu gerçek bir proje mi?

Merhabalar, Şurdan WM Aracı özel tanıtım konumuzu inceleyebilirsiniz.

Ek Olarak:

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Sistem henüz hazır değilken neden yayına açıyorsunuz bence bu arama motoru için yanlış bir başlangıç.Hakkımızda kısmında yaklaşık 5 yıldır arama motoru üzerinde araştırmalar yaptığınızı söylüyorsunuz yani bu sizin 15 yaşında adım attığınız bir proje adımı.Bu kadar araştırmadan sonra bu şekilde bir site ile karşılaşılması gerçekten saçma.Site tam olarak çalışmıyor ama buradan sürekli reklamı yapılıyor.Biz de kendi ülkemizin geliştirdiği bir arama motoru olsun isteriz ancak bu kadar da basit bir sistem olmamalı bence.Hakkımızda bölümünde ikinci paragrafta "yapısıyla çağa ayak uyduren freely.com.tc" kısmında harf yanlışı var onuda söyleyip başarılar dileyim :)

Şu tanıtım konumuzu inceleyerek daha çok bilgi edinebilirsiniz. Yazım hataları ve diğer tüm sorunlardan dolayı özür diler anlayışla karşılamanızı umarız tüm bu hatalar ve diğer sorunlar en kısa zamanda düzeltilecektir ilginize teşekkürler.

Ek Olarak:

vBasic adlı üyeden alıntı

Mail sistemini kullanacaktım da daha kayıtlar açılmamış :)

İlginize teşekkürler en kısa zamanda mail sistemimizide aktifleştireceğiz. İyi çalışmalar dileriz.

Ek Olarak:

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Bu arada 5 yıldır arama motoru üzerinde araştırmalar yapan ben değilim ben freely.com.tc bünyesinde sadece sosyal hesaplar sorumlusuyum bilginize.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Hocam kim olursa olsun, TC alan adı var, site İngilizce diyorsunuz. Eyvallah olabilir. Arama sonuçlarında gösterilen site yok hocam. Çoğu aramada 2-3 site ancak çıkıyor. Neyse umarım başarılı olur.

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
14 Eylül 2015'de kendi arama motorumuzu yani freely.com.tc'yi hayata geçirdik.
Dünya çapında bir proje olan freely.com.tc ilk olarak İngilizce dilinde yayın hayatına başlamıştır. 7 Ağustos 2015'de Türkçe'leştirme

14 Eylül 2015'de hayata geçmiş yani 1 ay sonra geçecek :)
7 Ağustosda da Türkçeleşmiş.

Kafam karıştı :D

http://www.freely.com.tc/hakkimizda.html

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
şaka mı lan bu ? (LAN : Local Area network - Yerel Ağ Bağlantısı)

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al