Merhaba wmaraci.com üyeleri,

Bir çoğunuzun bildiği üzere: 

• Mimar ve Mühendislik Fakültesi Mezunları,

• Fen Fakültelerinin Fizik, Kimya ve Biyoloji Lisans Mezunları,

• Teknik Öğretmenler

• İSG Ön Lisans mezunları,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetki verilmiş İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumlarından birinde, 220 saat (90 saat asenkron eğitim, 90 saat senkron eğitim, 40 saat uygulamalı eğitim) süren bir eğitim almalarının akabinde, 

Yılda iki kez Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve ÖSYM ile düzenlenen sınavlardan birinde 100 üzerinden 70 ve üzeri geçer not elde ettiklerinde "C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı" sertifikası almaya hak kazanıyorlar.

Bu sayede mevcut mesleklerine ilave olarak, bir iş alanına daha sahip olabiliyorlar.

İRİS AKADEMİ™ İş Güvenliği Eğitim Kurumları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından aldığı yetki ile Sizleri en uygun fiyatlarla, İş Güvenliği Uzmanlığı mesleğine hazırlıyor.

İstanbul Ankara ve Sivas merkezli olarak Tüm Türkiye'ye sunduğumuz İSG Kursu çerçevesinde, Eğitim Kurumumuzda, ilk görüşme ile başlayan tam desteğimiz, İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikası E Devlet de yansıyana kadar devam etmektedir.

Siz de en uygun fiyatlar ile İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz;

Ücretsiz Danışma Hatlarımız

+90 532 449 4830

+90 532 596 4830

https://irisakademi.com.tr/

İRİS AKADEMİ™ | İSG | İş Güvenliği Eğitimi | İşyeri Hekimliği Eğitimi | İşyeri Hemşireliği Eğitimi

Bizden eğitim almamış yada almayacak olsanız dahi, İş Güvenliği Eğitimleri hakkında her türlü bilgi ve belge için bize başvurabilirsiniz. Sizlere imkanlarımız çerçevesinde destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Ayrıca, web sitemizde bulunan BLOG kısmından, iş güvenliği uzmanlığı hakkındaki makalelerimizi de okuyabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Eğitim Başlıklarımız:

-C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

-B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

-A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi

-İşyeri Hekimliği Eğitimi

-Diğer Sağlık Personeli Eğitimi (işyeri hemşireliği eğitimi)