wmaraci reklam

Siz Ne kadara Alırdınız -Satardınız ?

6 Mesajlar 664 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bir instagram ücretsiz beğeni sitem mevcut. Hitleri oldukça iyi derecede, DOmain bilindik bir domain ve öyle ki hitler Youtube, direct ve google üzerinden gelmekte.

Merakım ise şu bu site adsense de günde 30-50 TL aralığında bir gelir bırakıyor olsaydı Hitini gözetmeksizin ne kadara satardınız ? DOmain jenerik , seo çalışması yapışmış bir site oldugunuda göz ardı etmeyelim. Ayrıca sadece adsense bile 30-50 TL verirken yanına birde popup + banner vb tarzı harici reklam kanallarıda ekleyip aylık geliri 2-3 K ya gelebilecek düzeyde iken.

Satış düşünmüyorum ancak sizin fikirlerinizide önemsediğimden danışmakta istedim. ( Aslında sürekli site alan,satan, projelendiren biriyim piyasaya asla yabancı olmadım ancak bir anda aklıma gelen bir durum oldugundan en azından danışmak istedim. ALıcısı ne kadar verirdi satıcısı ne kadara satardı ? gibi.. Şimdiden teşekkür ediyorum vereceğiniz cevaplar için.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam bir anda aklıma gelen bir durum oldugundan bir anda mı 132 kelimelik bir post yazmak geldi içinizden. Hayır bunları yazasıya kadar ederini tespit edebilirdiniz :D

webisyo webisyo Merhaba, ben Ali :) Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 851
  • Beğeniler 801 / 328
  • Ticaret 16, (%100)
sokrates merhaba, bence çok fazla veren olmaz :/ Bunun nedeni insanlar devamı gelebilecek bir siteye daha fazla önem verir. Yani bunu bir örnekle açıklamak gerekirse şöyle açıklayabiliriz.

Satmak istediğiniz sitenin kategorisi sürekliliği bence pek fazla yok. Yani bir sektör düşünün hiç bitmeyecek diyelim. İnsanlar bu sektöre daha fazla önem verir. Mesela damacana su sektörüne girmek çok riskli değildir. Sonuçta insanlar yaşamak için su içmek zorundalar.

Ancak sizin sitenizin kategorisi biraz daha selfie çubuğu sektörüne benziyor. Yani belli bir dönem popüler olabilir ama bitme olasılığı yüksek. Yani instagram bundan 2-3 yıl sonra etkisini yitirir ise sitenin de bir anlamı kalmayacak.

Bu yüzden alıcı kişi bunu düşünür ve ona göre en fazla 1000-2000TL gibi bir rakam verir. Ama sitenizin kategorisi genel bir blog yada tutmuş bir haber sitesi vb. olsaydı bu sektörler de bitmeyeceği için çok daha yüksek rakamlara sitenizi satabilirdiniz.

Biraz uzun yazdım daha iyi anlatabilmek için. Benim düşüncelerim bu yönde. Umarım faydalı olmuştur. Bol şans :)
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

Adameksik.com | Halı Saha Oyuncu Bulma Sitesi.

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam bir anda mı 132 kelimelik bir post yazmak geldi içinizden. Hayır bunları yazasıya kadar ederini tespit edebilirdiniz :D

Neden kötü zihniyetinizi böyle şeylere harcıyorsunuzki ? :) Yani fikir sordum danışmak istedim. Hem goy goy hem piyasayı bilmiş oluruz dedim hemde bu işle ilgilenen arkadaşların bir desteği olur dedim. Neden hemen fesatlaşıyorsunuz ki ?
webisyo

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Beni tanımadığınız aşıkar mesajımda zerre kadar fesatlık yok "kişi kendinden bilir işi" yine haklı çıktı

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)
o halde mizahınızı önce kendinize yapın sonra karşıdaki ne anlar diye tartın derim. Yaşınızada hürmet ederim. İyi akşamlar. Yanlış anlaşılma olabilir Ancak kim okusa aynını anlar.

Recbook Creative 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al