wmaraci reklam

Köpek Sitesi için Önerileriniz

5 Mesajlar 754 Okunma
wmaraci reklam

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
www.kopek.info adlı köpek yardımlaşma ve bilgilendirme sitesini basitçe yapmaya çalıştım.

Google sıralamasında çıkma ve adsense kazanç olasıklarına göre değerlendirirseniz ya projeyi devam ettiricem yada kapatmayı düşünüyorum fikirlerinize ihtiyacım var

wmaraci
reklam

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Merhabalar Siteniz gayet güzel ama bu tip sitler için öncellikle sosyal bir saglam platformunuz olması lazım bide mesesa havla.co tarzı komediye yakın alan adları olursa milletin daha çok ilgisini çeker mesela isterseniz havla.co boşta alabilirsiniz

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89

selcuk333435 selcuk333435 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Valla hocam bir ara hanımla köpek beslemek ile ilgili bir düşünceye girdik. O ara bu konu uzun bir süre gündemimizdeydi. Doğru köpek seçimi, cinsleri, vs. Ve günümüzde artık insanlar kedi köpek işine çok sardılar. Tatile çıktıklarında bırakabilecekleri köpek otelleri bile mevcut artık ülkemizde. Konu ile ilgili bilgili iseniz çok doğru bir konu diye düşünüyorum. Başarılar

teknoekip teknoekip instagramfx.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 11 / 31
  • Ticaret 0, (%0)
Benim Köpekler hakkında fazla bilgim yok size sadece site için yapabileceklerinizi söyleyebilirim ilk başka sosyal kasın yani facebookta bir sayfa ile başlayın sonra siteye yönlendirme yapın

Kapatılan İnstagram hesaplarınızı geri açalım.
0554 384 14 89
wmaraci
wmaraci

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)

teknoekip adlı üyeden alıntı

Benim Köpekler hakkında fazla bilgim yok size sadece site için yapabileceklerinizi söyleyebilirim ilk başka sosyal kasın yani facebookta bir sayfa ile başlayın sonra siteye yönlendirme yapın

benimde pek bir bilgim yok eski bir domainim değerlendirmekti amacım ilk etapta

Ek Olarak:

selcuk333435 adlı üyeden alıntı

Valla hocam bir ara hanımla köpek beslemek ile ilgili bir düşünceye girdik. O ara bu konu uzun bir süre gündemimizdeydi. Doğru köpek seçimi, cinsleri, vs. Ve günümüzde artık insanlar kedi köpek işine çok sardılar. Tatile çıktıklarında bırakabilecekleri köpek otelleri bile mevcut artık ülkemizde. Konu ile ilgili bilgili iseniz çok doğru bir konu diye düşünüyorum. Başarılar

otomotiv sektörüyle alakalı bilgim çok, köpek sitesi boşta bir domainim vardı onu değerlendireyim diye düşündüm ama kazancı nasıl olur emeğimin karşılığı çıkarmı gerçekten bilmiyorum çok fazla bu siteye ayıracak vaktim olmayacak

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al