wmaraci reklam

Merhaba Sizce Yeni Projem Tutarmı ??

11 Mesajlar 1.522 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Merhaba Arkadaşlar Baktım Boştaydı Diğer Sefer Hemen Kayıt Ettim Sizce Bu proje bu şekilde tutarmı veya Gidecek Proje Varmı ??

site ve Proje: https://www.aldigitti.com.tr

coraspin600 Karaaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

boş hayaller

Uğur Gündüz Tasarım

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

boş hayaller

Hakaret Etmeye Gerek Varmı Peki ?? 

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Hakaret Etmeye Gerek Varmı Peki ?? 

Hakaret? nereden hakaret? tamamen projeni yönelik bir eleştri bu.

O zaman hakaret olarak algılayacağınız gerçek uzun fikrimide beyan edeyim. 

Kaynak kodlar safsatısını bir kenara bırakıp site altyapısının sarı site ile aynı aynı olduğunu, ilan içeriklerini oluşturan maddelerin bile bir çok pazar yeri sitesi ile aynı olduğunu söylememe gerek yoktur umarım. Bunu neden belirtiyorum; yatırım ve destek alamazsınız. Farkınız yok çünkü. Olayın tutup tutmama konusuna neden boş hayaller dediğime de hemen açıklık getirelim. Seo, reklam çalışmalarına ayrılan bütçe sanırım 0₺ çünkü ortada projeyi temsil edecek bir logo bile yok. Rakipleriniz arasında görünür olmak sizin tabirinizle "tutması" için ciddi bütçeler, ciddi pr çalışmaları ve en önemlisi şansa ihtiyacınız var. Malasef ki Türkiye'de şanslı olmak yeterli olmadığı için bu projenin adını duyma ihtimalimiz %0,1'lere düşüyor. 

Ha olurda birisi bir gün aldı gitti adı altında bir hızlı market uygulaması yapar, böyle bir startup'a kalkışır belki o zaman domaini satarak gelir elde edebilirsiniz. 

hyppia wmgtasarim my1907

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

Hakaret? nereden hakaret? tamamen projeni yönelik bir eleştri bu.

O zaman hakaret olarak algılayacağınız gerçek uzun fikrimide beyan edeyim. 

Kaynak kodlar safsatısını bir kenara bırakıp site altyapısının sarı site ile aynı aynı olduğunu, ilan içeriklerini oluşturan maddelerin bile bir çok pazar yeri sitesi ile aynı olduğunu söylememe gerek yoktur umarım. Bunu neden belirtiyorum; yatırım ve destek alamazsınız. Farkınız yok çünkü. Olayın tutup tutmama konusuna neden boş hayaller dediğime de hemen açıklık getirelim. Seo, reklam çalışmalarına ayrılan bütçe sanırım 0₺ çünkü ortada projeyi temsil edecek bir logo bile yok. Rakipleriniz arasında görünür olmak sizin tabirinizle "tutması" için ciddi bütçeler, ciddi pr çalışmaları ve en önemlisi şansa ihtiyacınız var. Malasef ki Türkiye'de şanslı olmak yeterli olmadığı için bu projenin adını duyma ihtimalimiz %0,1'lere düşüyor. 

Ha olurda birisi bir gün aldı gitti adı altında bir hızlı market uygulaması yapar, böyle bir startup'a kalkışır belki o zaman domaini satarak gelir elde edebilirsiniz. 

Beni yanlış anlamamanızı dilerim çünkü kısa sözcükler her zaman yanlış anlamalara yelken açar bu yüzden eleştirinizden ötürü teşekkür ederim tutup tutmama gibi kavrama gelecek olursakta siteyi daha yeni aktif ettim ve zaten şuan kar marjı düşünmüyorum tamamıyla ücretsiz bir şekilde piyasa ya çıkartmayı düşünüyorum oda artık millete kalmış birşey tabi sahibinden vb firmaları geçmem mümkün değil aldı gitti alan adı sadece düşündüm ilan sitesine gider piyasada çok var farkındayım ama işte proje nin başlangıcı bu sadece tabi aklımdaki proje ilan sitelerine benzer bir proje fakat proje içeriği yakında bam başka birşey olacak ve tamamıyla ücretsiz olacak şekilde ilerleyecek burda karım sadece bilinirlilik olacak yaptık birşey bakalım takdiri ilahi tutması tutmaması şans kısmına gelicek olursakta şans olmaz bu işte tecrübe çaba gerektirir oda ilerleyen zamanlarda ne çıkar önümüze bakacaz

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

Beni yanlış anlamamanızı dilerim çünkü kısa sözcükler her zaman yanlış anlamalara yelken açar bu yüzden eleştirinizden ötürü teşekkür ederim tutup tutmama gibi kavrama gelecek olursakta siteyi daha yeni aktif ettim ve zaten şuan kar marjı düşünmüyorum tamamıyla ücretsiz bir şekilde piyasa ya çıkartmayı düşünüyorum oda artık millete kalmış birşey tabi sahibinden vb firmaları geçmem mümkün değil aldı gitti alan adı sadece düşündüm ilan sitesine gider piyasada çok var farkındayım ama işte proje nin başlangıcı bu sadece tabi aklımdaki proje ilan sitelerine benzer bir proje fakat proje içeriği yakında bam başka birşey olacak ve tamamıyla ücretsiz olacak şekilde ilerleyecek burda karım sadece bilinirlilik olacak yaptık birşey bakalım takdiri ilahi tutması tutmaması şans kısmına gelicek olursakta şans olmaz bu işte tecrübe çaba gerektirir oda ilerleyen zamanlarda ne çıkar önümüze bakacaz

İnşallah tutar. Ben n11 ilk kurulduğunda bir forum sitesinde yine altına böyle tutmaz bu bu ne böyle diye yorum yapanlardan birisiyim. İnşallah bu da öyle olur :) 

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Uğur Gündüz Tasarım

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

uguur adlı üyeden alıntı

İnşallah tutar. Ben n11 ilk kurulduğunda bir forum sitesinde yine altına böyle tutmaz bu bu ne böyle diye yorum yapanlardan birisiyim. İnşallah bu da öyle olur :) 

İnşallah Allah isterse herşey olur istemezsede yapcak birşey yok tutar tutmaz bilemem ama tutsa güzel olacak tamamıyla doping cart curtlar herşey ücretsiz olarak ilerleyecek hiç kimseden sunucuya bile para istenmicek herkes elini taşın altına koysa güzel olacak reklam kısmı yakında yapcam önce gidişat ve milletin takıldığı aradığı analizler yapmak olacak oda 1 yılımı alır diye düşünüyorum 

Cud Cud ADS Method Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Medya
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1963
  • Beğeniler 482 / 483
  • Ticaret 51, (%100)

algitsin daha iyi.

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Soldy adlı üyeden alıntı

algitsin daha iyi.

o dediğiniz ticaret sitesine gider oda dolu :) bendeki ilan ticaret sitesi değil hocam :)

ardabasar ardabasar basarmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2022
  • Yaş/Cinsiyet 16 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 82 / 81
  • Ticaret 7, (%100)

E-ticaret siteleri için güzel olabilir hocam 2. El ürün, eşya, araba, ev sahibinden veya letgo gibi bir proje olabilir

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al