wmaraci reklam

Merhabalar Yemek Tarifleri Sitemle alakalı Biraz yardım istiyorum

6 Mesajlar 537 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Anterus Anterus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Aşçılık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar aranızda yeni sayılırım şuanda bugüne kadarki 2. sitemi kullanıyorum ilkide yemek tarifleriyle alakalıydı amatörceydi komple vazgeçip yeni proje olarak buna başlamıştım Kendim Bizzat Gastronomi mezunuyum ilerde İmkanlar dahilinde eve studyo mutfak tarzı birşey kurucam ve yemek videoları çekip youtube aracılığı ile biraz yoluma bakıcam Site içinde şuan da forum ve e ticaret bölümüde mevcut ilerde mutfak gereçleri satıcam forum kısmıda değişecek ve soru cevap eklentisi kurulacak lisanslı o daha bir güzel oluyor bu tarz yerlerde
Türkçeleştirmede biraz sorunlar yaşasamda deneme yanılmayla php dosyalarından elimden geldiğince türkçeleştirdim.Şuan Gayet memnunum sadece ufak tefek birkaç düzenleme yaptıktan sonra bazı profesyonellere danışıcam seo ve Site içi linkleme ve hata düzeltmeleri konusunda o kadar.Hergün mümkün olduğunca içerik giriyorum şuan için sadece.Çok kısa vadede birşey beklemiyorum istediğim hedeflere 5 yıla kadar falan anca ulaşıcam bu gidişle. Zahmet olmazsa biraz inceleyip akıl verebilirmisiniz.Özellikle varsa yemek tarifi sitesi kurmuş yada yönetmiş kişiler yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler...İyi Forumlar

www.lezzettutkum.com

wmaraci
reklam

SeoHan SeoHan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 0 / 45
  • Ticaret 4, (%100)
PM Gönderildi
Anterus

kişi bu mesajı beğendi.

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 157 / 160
  • Ticaret 0, (%0)
Yazı font değiştirmeni öneririm,slider çok görsel olarak güzel gözükmüyor.e-posta aboneliği widget yukarı taşımalısın. kategoriler resim yerine icon kullanabilirsin resim kullancaksan'da resimleri büyült,popüler etiketleri kaldırmalısın,iletişim bölümüne mail eklemeni öneririm.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

• Üyelik 27.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Aşçılık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Çok Teşekkür ederim Fontu değiştiricem türkçe karakterlerde sıkıntı cıkıyor kategorilerde icon lar var fakat görsel olarak resimler daha iyi duruyo diye koydum popüler etiketleri hemen kaldırıyorum mailide eklemeye çalışıcam sağolasın

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Aşçılık
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

kodshop adlı üyeden alıntı

Yazı font değiştirmeni öneririm,slider çok görsel olarak güzel gözükmüyor.e-posta aboneliği widget yukarı taşımalısın. kategoriler resim yerine icon kullanabilirsin resim kullancaksan'da resimleri büyült,popüler etiketleri kaldırmalısın,iletişim bölümüne mail eklemeni öneririm.

kategori resimleri hakkında birşey sorayım lezzet kategorileri kısmına girdiğinizde anasayfadan yukarıdan orda resimler gayet güzel çıkıyor ama sağ tarafta dediğiniz gibi biraz ufak kalıyor onu nasıl çözücem bulamadım
kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 157 / 160
  • Ticaret 0, (%0)

Anterus adlı üyeden alıntı

kategori resimleri hakkında birşey sorayım lezzet kategorileri kısmına girdiğinizde anasayfadan yukarıdan orda resimler gayet güzel çıkıyor ama sağ tarafta dediğiniz gibi biraz ufak kalıyor onu nasıl çözücem bulamadım

Wordpress kullanıcısı değilim teknik bilgim yok malesef :poo:
Anterus

kişi bu mesajı beğendi.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al