wmaraci reklam

Reklam Yerleşimi Nasıl?

5 Mesajlar 754 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yusufberki Yusufberki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)
Site: http://yusufberki.com

Reklam yerleşimi nasıl? Adsense'yi ilk kez kullanacağım sıkıntı olacak bir durum varsa lütfen uyarın.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Çok kısa ve öz bir konu oldu :D

Youtube: Kod Dershanesi
wmaraci
reklam

Elipveres Elipveres WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
728x90 logonun altında değil de yanında daha hoş olur. Ayrıca sağ menü fazla ve gereksiz geniş. Bence onun width değerini 300x600 olan adsense reklamı ile oranlayın. 300px olsun yani.

Üst kısımla konular arasındaki 728x90 adsense reklamının üst ve altına biraz boşluk bırakabilirsin ve ortalayabilirsin. Hem daha hoş olur, hem de küçükte olsa bi ihtimal reklama istemsiz tıklatmaya teşebbüsten sorun olma olasılığını elemiş olursun.

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)

Elipveres adlı üyeden alıntı

728x90 logonun altında değil de yanında daha hoş olur. Ayrıca sağ menü fazla ve gereksiz geniş. Bence onun width değerini 300x600 olan adsense reklamı ile oranlayın. 300px olsun yani.

Üst kısımla konular arasındaki 728x90 adsense reklamının üst ve altına biraz boşluk bırakabilirsin ve ortalayabilirsin. Hem daha hoş olur, hem de küçükte olsa bi ihtimal reklama istemsiz tıklatmaya teşebbüsten sorun olma olasılığını elemiş olursun.

Reklamı ortaladım. Sidebarda ki reklamı da 300x600 boyutuna alıyorum. Üstteki reklamda bazı sayfalarda görünüyor bazılarında görünmüyor. Kodlardan sildim hala görünüyor onunla da ilgileniyorum.

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)
Adsense tarzı reklamları pek tavsiye etmiyorum. Nedeni ise, internet siteleri artık o kadar çok reklamla doldu ki, hemen hemen herkes reklam engelleyici eklentiler kullanıyor. Bu reklam engelleyici eklentiler de, adsense başta olmak üzere bir çok reklamı engelliyor. Tıklama başına değil de, reklam alanınızı direk bir kişiye satarak para kazanmanız daha kolay olur. Reklama tıklansın yada tıklanmasın reklam alanı sattığınız için paranızı cebinize koydunuz ama tıklandıkça para kazanıcam diye uğraşırsanız işiniz zor. Şahsen ben reklamları görmüyorum bile, nereye tıklayayım :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 11 / 39
  • Ticaret 28, (%96)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Adsense tarzı reklamları pek tavsiye etmiyorum. Nedeni ise, internet siteleri artık o kadar çok reklamla doldu ki, hemen hemen herkes reklam engelleyici eklentiler kullanıyor. Bu reklam engelleyici eklentiler de, adsense başta olmak üzere bir çok reklamı engelliyor. Tıklama başına değil de, reklam alanınızı direk bir kişiye satarak para kazanmanız daha kolay olur. Reklama tıklansın yada tıklanmasın reklam alanı sattığınız için paranızı cebinize koydunuz ama tıklandıkça para kazanıcam diye uğraşırsanız işiniz zor. Şahsen ben reklamları görmüyorum bile, nereye tıklayayım :)

Kesinlikle haklısınız. Bende adsense seven bir insan değilim dürüst olmak gerekirse. O zaman neden aldınız derseniz de hitim düşük. Reklam verecek insanlar hitin orjinalliğine değil de fazla oluşuna bakıyorlar. Bu nedenle şuanda şahsi reklam almam bir hayli zor. Bende onun yerine adsense kullanayım dedim. :D Geçici diyelim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al