wmaraci reklam

Say.ac Öneri ve Şikayetlerinizi Buradan Alıyorum.

7 Mesajlar 854 Okunma
wmaraci reklam

SabahKemalCansu SabahKemalCansu ♣ SKC Graphic ♣ Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Grafik & Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)
Merhaba,

Yaklaşıkl 6 Ay'a yakın say.ac moderatörlüğü yapmaktayım. Bu konu altından sizlerin önerilerini, görüşlerini ve şikayetlerinizi dinleyeceğim ve yazdıklarınızı grupta liste halinde paylaşıp yöneticilere sunacağım...

wmaraci
reklam

harry harry Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Emlak Danışmanlığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 85 / 14
  • Ticaret 25, (%100)
domain güzelmiş.
ancak siteye girildiğinde sitenin tam olarak ne olduğu anlaşılmıyor. hakkımda kısmındaki bilgiler anasayfada olabilir veya daha açıklayıcı bilgiler. bir slogan vs.
domaini ilk gördüğümde açıkcası web masterlar için bir sayaç olacağı nedense aklıma gelmedi, siteye girince de tam olarak algılayamadım.
bir de artık bu saatten sonra sayaç olayının tutulması zor bana kalırsa. çok farklı ve ekstra özellikler olmalı ki bir farkı olsun da insanlar kullansın. bunun yanı sıra başka hizmetler de konabilir site içerisine. örneğin html javascript bilmeyenler için hazır sayaç scriptleri, kişiler tarihi girecek o tarihe göre geriye sayan bi script. webde örnekleri bir dünya var elbet ama domain güzel olunca böyle farklı servislerin de olması iyi olur diye düşünüyorum.

• Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)

harry adlı üyeden alıntı

domain güzelmiş.
ancak siteye girildiğinde sitenin tam olarak ne olduğu anlaşılmıyor. hakkımda kısmındaki bilgiler anasayfada olabilir veya daha açıklayıcı bilgiler. bir slogan vs.
domaini ilk gördüğümde açıkcası web masterlar için bir sayaç olacağı nedense aklıma gelmedi, siteye girince de tam olarak algılayamadım.
bir de artık bu saatten sonra sayaç olayının tutulması zor bana kalırsa. çok farklı ve ekstra özellikler olmalı ki bir farkı olsun da insanlar kullansın. bunun yanı sıra başka hizmetler de konabilir site içerisine. örneğin html javascript bilmeyenler için hazır sayaç scriptleri, kişiler tarihi girecek o tarihe göre geriye sayan bi script. webde örnekleri bir dünya var elbet ama domain güzel olunca böyle farklı servislerin de olması iyi olur diye düşünüyorum.

Merhaba,

Say.ac projesi çoktandır var ve beş bini aşkın siteye hizmet ediyor. Siteye girdiğinizde sayaç olduğunu anlatan hakkımızda kısmı, demo panel var. Demo Panelden sitenizin hitini nasıl ve ne şekilde takip ettiğiniz konusunda bilgiler yer almaktadır. Say.ac projesi şuanlık sadece sayaç olarak hizmet vermektedir fakat önerilerinizi bildireceğim.

MustafaGuner MustafaGuner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
benim aklıma öneri gelmiyor.On numara sayaç hzmeti veriyorlar bence.Özelliklede hangi kelime ve arama motorundan saat kaçta girildiğinin gösterilmesi ve bulunduğun dakikaya kadar kaç hitin geldiğini online görmende çok güzel.

son olarak da sitemizden boşuna dofollow link çıkartmıyor isteyenlere.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1245
  • Beğeniler 545 / 284
  • Ticaret 2, (%50)

MustafaGuner adlı üyeden alıntı

benim aklıma öneri gelmiyor.On numara sayaç hzmeti veriyorlar bence.Özelliklede hangi kelime ve arama motorundan saat kaçta girildiğinin gösterilmesi ve bulunduğun dakikaya kadar kaç hitin geldiğini online görmende çok güzel.

son olarak da sitemizden boşuna dofollow link çıkartmıyor isteyenlere.

Güzel yorumunuz için teşekkürler. Geçen ay ile birlikte çok daha fazla özellikler eklendi. Gelişmeleri FB Sayfamızdan takip edebilirsiniz. :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
sistem harika pazar alanı yaptınız mükemmel ilgi gördü.

ama forum bence gereksiz ve anlamsız oldu sayac sitesine.. bence kaldırın.

ek olarak forum harici temada mükemmel değişiklikler oldu ve süper bir görünüm & kolay arayüzü ile Türkiye'deki en iyi sayac sitesi oldu, kesinlikle.

ibo71 ibo71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek kendi halinde
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 930 / 196
  • Ticaret 14, (%100)
Aranan kelimeleri göstermemesi can sıkıyor tabi konuda sizin de yapabileceğiniz bir şey yok .
SabahKemalCansu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al